Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa spaustuvei

Programa spaustuvei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa spaustuvei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Pastaruoju metu vis labiau populiarėja speciali spausdinimo programa. Nemokami vadovai ir teigiami atsiliepimai lengvai paaiškinami aukšta informacinio produkto kokybe, plačia funkcine kamertonu, prieinama kaina, intuityvia ir patogia sąsaja. Programa nesiekia visiškai eliminuoti žmogiškojo faktoriaus, joje yra pagrindiniai optimizavimo principai ir metodai, kur kiekvienas gamybos žingsnis turi būti prasmingas ir racionalus. Automatizavimo projektas puikiai koordinuoja įvairius valdymo lygius.

Oficialioje USU Software sistemos svetainėje (USU.kz) pristatomas platus spausdinimo IT produktų asortimentas, įskaitant specialią spaustuvei skirtą programą, kuri pasižymi patikimumu, paprastumu ir efektyvumu. Konfigūracija negali būti vadinama mišria. Įgudusiems naudotojams nekils sunkumų perprasti programą, apmokyti juos, kaip įgudusiai valdyti spaustuvę, kaip organizuoti ir dalyvauti planuojant esamus spaustuvės procesus, rengti normines formas ir kontroliuoti sandėlio veiklą.

Visi žino, kad spausdinimo programinė įranga dažniausiai sulaukia teigiamų atsiliepimų dėl priežasties. Spausdinimo segmento atstovai atskirai atkreipia dėmesį į programinės įrangos palaikymo galimybes analizuoti kiekvieną darbo eigą ir pateikti vartotojams visapusišką informacijos kiekį. Atskiras akcentas, kuris buvo nepastebėtas, yra informacinių vadovų ir elektroninių žurnalų kokybė, apimanti visus spausdintus produktus tiek čia, tiek dabar, ir kurių leidyba planuojama gamybinėms medžiagoms (rašalui, popieriui, plėvelei), ištekliams, klientams ir tiekėjams.

Atkreipkite dėmesį, kad spaustuvės priežiūros programa leidžia kiek kitaip pažvelgti į medžiagų tiekimo elementus. Jums nereikia skaityti apžvalgų, kad suprastumėte, kaip svarbu automatiškai paskirstyti gamybos medžiagas pagal konkrečius užsakymų kiekius. Gamybos sustabdymas, personalo atskyrimas nuo dabartinės veiklos ir pratybų, išorės ekspertų įtraukimas ir kt. Nėra jokios priežasties. Programa puikiai padeda išvengti nereikalingų išlaidų, kurios ilgainiui gali padidinti mechanizmo našumą ir pelningumą.

Kompiuterinė spaustuvės programa kruopščiai analizuoja subjekto pozicijas, siekdama nustatyti konkretaus pavadinimo likvidumą ir pelningumą, nurodyti produkto rinkos perspektyvas, nustatyti prioritetines verslo plėtros kryptis ir, priešingai, jo atsikratyti. neigiamų. Jei pasitikite apžvalgomis, praktikuodami galite įsisavinti daugybę pagrindinių įrankių. Pavyzdžiui, norminių dokumentų tvarkymas, gamybos procesų kontrolė, atsargų ir finansinė apskaita, preliminarūs skaičiavimai ir kaštų skaičiavimai.

Akivaizdu, kad konkrečios programos, paskelbtos konkrečiai esamos tipografijos poreikiams, apžvalgos dažnai papildo viena kitą. Programa siūlo radikaliai skirtingus metodus, kaip valdyti struktūrą ir apskritai ekonominių lygių organizavimą. Stebėjimas atliekamas kiekviename etape. Vartotojams nesunku atskleisti saugumo spragas susitarime, kad būtų galima akimirksniu nustatyti problemines vietas, stebėti medžiagų šaltinius, planuoti ateitį ir peržiūrėti naujausius finansinius rodiklius.

Skaitmeninis asistentas valdo pagrindinius spausdinimo valdymo lygius, įskaitant atsargų elementus, darbo eigą, finansines ir analitines ataskaitas. Vartotojams nekyla problemų keisti programos nustatymus, kad būtų patogu naudotis pagrindiniais įrankiais, dirbti su duomenų vadovais ir elektroniniais žurnalais.

Prieš perkant licenciją, rekomenduojame atidžiai perskaityti funkcijų diapazoną ir peržiūrėti apžvalgas.

Automatinis SMS paštas skirtas greitai perduoti svarbią informaciją adresatui (užsakovams, tiekėjams, rangovams), taip pat dalyvauti reklaminėje veikloje ir reklamuoti paslaugas. Registracijos programa spaustuvėje ne tik valdo gamybos, išleidimo ir tiražo sąlygas apskritai, bet ir gamina audinius: dažus, popierių, plėvelę ir kt. dokumentacija ir analitinės ataskaitos. Preliminarūs skaičiavimai padeda išmatuoti atskiros prekės likvidumą ir pelningumą, nustatyti prekės rinkos perspektyvas ir sukurti verslo plėtros strategiją. Atsargų operacijos yra kontroliuojamos elektroniniu būdu. Nepastebi nei vieno judesio. Nesunku iš anksto užsisakyti prekes su tam tikrais užsakymų kiekiais. Informacija yra griežtai saugoma. Be to, geriau nustatyti failų atsarginės kopijos funkciją. Spaustuvė įgyja visišką pinigų išteklių kontrolę, leidžia verslo laikui susieti naudingumo ir vertės rodiklius, atsikratant brangių ir nepelningų prekių. Jei dabartiniai rezultatai palieka daug norimų rezultatų, pirkėjai ignoruoja kitos grupės prekes, programa skuba tai pranešti pirmiausia. Pateikimas naudojant spausdinimo procesus tampa daug lengvesnis, kai kiekvienas veiksmas reguliuojamas automatiškai. Jei pasitikėsite atsiliepimais, mokymai neužtruks. Kai kurių pagrindinių priemonių geriau išmokti praktiškai. Tikrai originalūs IT produktai kuriami tik pagal užsakymą, leidžiantys peržengti funkcinių galimybių ribas ir gauti naudingų plėtinių bei galimybių.

Neignoruokite bandomosios proceso versijos. Šiems tikslams buvo sukurta demonstracinė versija.