Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM spaustuvėms

CRM spaustuvėms • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM spaustuvėms
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite crm spaustuvėms

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiuolaikinėse spaustuvėse itin svarbią reikšmę turi spaustuvėms skirtas CRM, leidžiantis užmegzti produktyvius santykius su klientais, atlikti pagrindinius reklamos veiksmus, siųsti SMS ir ženkliai stengtis populiarinti paslaugas leidybos rinkoje. Spaustuvės turi daug aspektų. Sistemos tikslas – atpažinti poreikį koordinuoti valdymo lygius, įskaitant ryšius su klientų baze arba CRM. Darbuotojų organizavimas, griežta organizacija ir atskaitomybė yra vienodai svarbūs.

USU programinės įrangos sistemos svetainėje CRM spausdintuvams gali būti atsisiunčiama vos per kelias sekundes, kad būtų galima greitai pakeisti pagrindinius principus, tokius kaip darbų valdymas ir koordinavimas, darbų organizavimas, ataskaitų ir teisinių dokumentų rengimas. Projektas nėra sunkus. Spausdintuvai galės naudotis pagrindiniais programos įrankiais ne tik įsisavinti CRM aspektą, bet ir tvarkyti skaitmeninius archyvus, informacijos katalogus, stebėti esamus spausdinimo poreikius realiu laiku ir rinkti naujus analitinius duomenis.

Praktikoje spausdinimo CRM sistema tampa praktiškai nepakeičiama, kai vartotojams reikia parengti detalų darbo planą, atrinkti dailininkus, aiškiai išdėstyti užsakymo sąlygas, automatiškai pildyti suredaguotas formas ir formas. Jei su spaustuvėmis vienu metu dirba keli įmonės padaliniai, programa sukuria atvirą komunikacijos kanalą tarp jų. Konfigūracija veikia kaip vienas informacijos centras, kuriame vartotojai gali pasiekti įvairius stebėjimo, valdymo, CRM ir kitus įrankius.

CRM leidėjams yra viena perspektyviausių verslo plėtros sričių, kur kiekviena spaustuvė gali efektyviai bendrauti su spaudos klientais, naudotis SMS paštu, dirbti gerinant paslaugų kokybę. Tuo pačiu metu sistema atlieka kitas operacijas: esamų užklausų kontrolę, planavimą, konsoliduotų ataskaitų apie klientus kūrimą ir užklausų analizę, įvertina bendrą struktūros našumą ir personalizuotus duomenis apie personalo specialistus.

Atminkite, kad aukštos kokybės spausdinimas labai priklauso nuo efektyvaus tiekimo, kai spausdintuvams reikia nedelsiant tiekti ne tik programas, bet ir medžiagas, kad jos būtų tinkamos. Taigi, sistemoje pagal nutylėjimą yra pilnavertė sandėlio apskaita. Naudodamiesi CRM programa, paprasti vartotojai gali stebėti medžiagų gavimą realiu laiku, organizuoti automatinį trūkstamų produktų pirkimą, reikšmingai išanalizuoti konkretaus produkto kainą, nustatyti produktų linijos paklausą ir įvertinti potencialius klientus.

Nenuostabu, kad daugelis šiuolaikinės spaudos pramonės atstovų siekia automatizuoti CRM įrankius, siekdami efektyviau bendrauti su klientais, stebėti savo spaudos gaminių kokybę, dirbti ateičiai ir gerinti paslaugų spektrą. Programuotojai stengėsi atsižvelgti į mažiausius spaudos įmonės valdymo ir administravimo lygių derinimo aspektus. Programinė įranga praktiškai neturi analogų tiek funkciniu spektru, tiek paprastumu ar kasdienio naudojimo patogumu. Rekomenduojame įdiegti demonstracinę versiją. Skaitmeninis asistentas daugiausia dėmesio skiria verslo lygių koordinavimui ir spausdinimo verslo valdymo aspektams, įskaitant išteklių kontrolę ir dokumentinį palaikymą.

CRM sistemos darbo su klientų baze parametrus galima susikurti savarankiškai, siekiant efektyviai įsitraukti į tikslinį siuntimą, stebėti klientų aktyvumo rodiklius ir žinoti jų pageidavimus.

CRM įrankių rinkinys yra pakankamai paprastas, kad išvengtumėte menkiausių problemų kasdienėje veikloje.

Paprastiems vartotojams nebus sunku atlikti pagrindinių spaustuvių paslaugų apskaičiavimą, kad būtų galima automatiškai apskaičiuoti užsakymo kainą ir tiksliai nustatyti vykdymo išlaidas. CRM programoje pagal numatytuosius nustatymus yra automatinio užbaigimo parinktis, kad negaištumėte laiko kurdami redakcines formas. Visus reikiamus šablonus ir formas galima rasti skaitmeniniuose įrašuose. Spausdintuvai galės tiksliau organizuoti medžiagų tiekimą ir automatinį trūkstamų prekių pirkimą. Ofsetinės spaudos metu spausdinimo programa savarankiškai padalija darbą į nusileidimus, apskaičiuoja konkretaus produkto pelningumą ir pakelia išmokėjimo statistiką tam tikram laikotarpiui. Sistema ne tik įvertina bendrą spausdinimo struktūros našumą, bet ir reikšmingai išanalizuoja kiekvieno specialisto užimtumo lygį įmonėje.

Reikiamus duomenis galima nesunkiai įkelti į įmonės svetainę. Galimas variantas pagal pageidavimą.

Organizacija ne tik gauna pažangius CRM įrankius, bet ir įsigyja pilnavertį jos gamybos apskaitą sandėlį, iš kurio nesunku išmesti tiek gatavą produkciją, tiek medžiagas. Jei galutiniai spaustuvių finansiniai rodikliai toli nuo planuotų dydžių, užsakymų skaičius mažėja, tai programinė žvalgyba pirmiausia pateikia informaciją šiuo klausimu.

Apskritai darbas su spausdinimo paslaugomis bus daug lengvesnis, jei kiekvienas gamybos etapas bus nustatytas automatiškai.

Sistema perima svarbiausius procesus ir procesus, kurie kitu atveju užtruktų per daug laiko. Ypač inventorizacija, detalių valdymo ataskaitų rengimas ir kt. Projektai su išplėstu funkciniu asortimentu, įskaitant kai kurias novatoriškas parinktis ir papildymus, gaminami pagal užsakymą. Visą sąrašą galite rasti mūsų svetainėje.

Rekomenduojame pirmiausia įdiegti demonstracinę programos versiją.