Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Spaustuvės apskaitos programa

Spaustuvės apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Spaustuvės apskaitos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite spaustuvės apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Pastaraisiais metais vis dažniau naudojama specializuota spaudos apskaitos programa, ir tai nesunkiai paaiškinama plačiu automatizuoto palaikymo funkciniu spektru, operatyvinės ir techninės kontrolės kokybe bei įprastų, skirtingais lygiais veikiančių posistemių gausa. valdymas. Programos tikslas – pripažinti efektyvų įvairių gamybos padalinių ir tarnybų koordinavimą; čia svarbu netrukdyti verslo procesui, teisingai paskirstyti išteklius, valdyti personalo atranką ir maksimaliai išnaudoti spaustuvės galimybes.

USU Software sistemos svetainėje vienu metu buvo paskelbti keli spausdinimo pramonės standartams skirti sisteminiai sprendimai, tarp jų ir speciali spaustuvės apskaitos programa. Pasižymi efektyvumu, patikimumu, padidintu dėmesiu mažiausiems valdymo aspektams ir niuansams. Projektas nėra sunkus. Programa gali būti naudojama norint išvengti įprastų operacijų (inventorizavimas, preliminarūs skaičiavimai, analitinės ataskaitos), sumaniai išnaudoti esamas gamybos galimybes, įvertinti struktūros našumą ir atlikti finansinę analizę.

Spausdinimo apskaitos programa yra labai efektyvi ir efektyvi atliekant operacijas su užsakymais, lengva apskaičiuoti bendrą naujos aplikacijos kainą preliminarioje stadijoje, ji nustato išlaidas: popierius, dažai, plėvelė ir kt. Tuo pačiu metu tam tikras medžiagas galima rezervuoti būsimoms programoms, automatiškai įsigyti trūkstamas prekes, nustatyti tam tikros rūšies spausdintos medžiagos kainą ir tada atsisakyti nereikalingų išlaidų. Programa puikiai skaičiuoja ir nedaro klaidų.

Nepamirškite pabendrauti su spaustuvės gaminamos produkcijos klientais. Klientų bazė patogiai įdiegta, yra galimybė importuoti ir eksportuoti duomenis, yra SMS komunikacijos modulis informuoti klientus apie užsakymo įvykdymą, dalintis reklamine informacija. Iš pradžių programa buvo sukurta atsižvelgiant į poligrafijos pramonės realijas, kurios nulėmė pagrindines verslo plėtros kryptis – visapusiška finansų kontrolė, medžiagų tiekimas, gaminamos produkcijos analizė, skatinimas ir reklama, racionalus išteklių paskirstymas.

Valdant spaustuvę didelę reikšmę turi sandėlio apskaita, kuri leidžia tiksliai sekti tiek gatavų spaudinių, tiek jų gamybai reikalingų medžiagų judėjimą. Programa iš karto pasako, kokių medžiagų įmonei (šiuo metu) reikia. Konfigūracijos pagalba kaip niekad lengviau bendrauti tarp gamybos padalinių, sukurti aiškius personalo darbo mechanizmus, kurti užduočių sąrašus ar žingsnis po žingsnio planuoti struktūros veiklą. Kiekvienai apskaitos pozicijai pateikiami išsamūs analitiniai duomenys.

Nieko nestebina ir tai, kad šiuolaikinė spaustuvė stengiasi kuo greičiau įsigyti specialią valdymo, apskaitos, veiklos ir techninės apskaitos lygių derinimo bei išduodamų dokumentų srautų koordinavimo kokybę. Kiekviena spaudos segmento įmonė turi savo ypatybių, tačiau būtina plėtoti verslą, žengti į naujas rinkas, didinti spaudos produkcijos produktyvumą ir kokybę, efektyviai bendrauti su klientais ir kt. Juos vienija noras. Visa tai naudojant vieną programinę įrangą.

Skaitmeninis asistentas kontroliuoja pagrindinius spaustuvės aspektus, įskaitant gamybos išteklių apskaitos kontrolę, popierizmą, preliminarius užsakymų savikainos skaičiavimus. Galite savarankiškai keisti programos nustatymus, kad galėtumėte stebėti svarbiausius procesus ir procesus realiuoju laiku, patogiai dirbti su informaciniais katalogais ir žinynais. Reguliuojamos dokumentų apyvartos apskaitoje yra galimybė automatiškai pildyti dokumentus ir formas, kad nebūtų gaištamas papildomas laikas. Ryšiai su klientų baze tampa efektyvesni, taip pat ir SMS žinutėmis. Vartotojai gali pranešti klientams apie spaudinio prieinamumą arba dalytis reklamine informacija. Programa ne tik efektyviai apskaičiuoja naujų aplikacijų savikainą, bet ir kuo tiksliau nustato gamybai reikalingų medžiagų kiekį: dažų, popieriaus, plėvelės ir kt. Prekių ir materialinių prekių pervežimas integruotos sandėlio apskaitos pagalba. Spaustuvė gali nesunkiai rezervuoti tam tikras medžiagas būsimiems užsakymams, automatiškai papildyti trūkstamų išteklių atsargas, sumažinti išlaidas ir atsikratyti nereikalingų išlaidų. Konfigūracija visais būdais stengiasi užmegzti patikimą ir efektyvų ryšį tarp gamybos padalinių, kad būtų išvengta gamybos pertrūkių ir dėl to atsikratytų finansinių nuostolių. Neatmetama programinės įrangos programos spausdinimo struktūros integracija su žiniatinklio šaltiniu, kad svarbūs duomenys būtų nedelsiant įkelti į tinklą. Programa pateikia suvestines ataskaitas bet kuriai apskaitos kategorijai, įskaitant klientų bazės veiklą, klientų pageidavimus, labiausiai pageidaujamas paslaugas, statistiką. Jei dabartiniai finansinės apskaitos rodikliai palieka daug norimų rezultatų, sumažėjo pelnas ir padidėjo išlaidų straipsniai, tai programinės įrangos žvalgyba yra pirmoji, kuri tai praneša. Inventorius taip pat yra tarp operacijų, kurias automatiškai atlieka konfigūracija.

Apskritai, spaustuvės (įgūdžių ir išteklių) utilizavimas tampa daug lengvesnis, kai kiekvienas gamybos žingsnis yra automatiškai kontroliuojamas. Unikalūs projektai su išplėstu funkciniu asortimentu gaminami iki galo. Apima parinktis ir funkcijas, išskyrus pagrindinę aparatinę įrangą.

Bandomajam laikotarpiui rekomenduojama įdiegti nemokamą demonstracinę sistemos versiją.