Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa, skirta skaičiavimui spaustuvėje

Programa, skirta skaičiavimui spaustuvėje • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa, skirta skaičiavimui spaustuvėje
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą skaičiavimui spaustuvėje

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Spausdinimas, apskaičiuojamas atsakingas įmonės darbuotojas arba technologas specialia programa. Rankinis sąnaudų skaičiavimas nėra kvalifikuotas ir mūsų laikais užtrunka ilgai, taip pat galite padaryti daug klaidų ir netikslumų apskaičiavime, dėl kurių gali kilti konfliktas su klientu. Geriausias būdas apskaičiuoti paslaugų kainą spaustuvėje esamo užsakymo apskaičiavimui unikalia ir modernia programa - USU Software. Bazė, kurioje visi procesai spaustuvėje nuo pat įkūrimo buvo daugiafunkciniai ir automatizuoti. Šiandien yra didžiulė įvairių verslo vykdymo programų įvairovė, kaip išsirinkti tinkamą pagrindą savo įmonei ir nesuklysti, tokiomis mintimis save kankina vadovai vadovai. Mūsų bandomoji demonstracinė bazė, turinti tokias pačias funkcijas kaip ir pagrindinėje USU-Soft sistemoje, padeda apsispręsti dėl programos pasirinkimo. Galite skirti laiko programai ir savarankiškai išnagrinėti visas galimybes, tada, kai baigsite, nuspręsite dėl pasirinkimo. Svarstydami apie USU programinės įrangos bazės įsigijimą ir apmokėjimą, mūsų technikas padės jums įdiegti programą nuotoliniu būdu, taupydamas jūsų laiką. Jei spaustuvei sekasi labai gerai, joje yra daug klientų su daugybe taisyklių, tai reiškia, kad puikiai atliekate savo darbą ir skaičiuojate išlaidas, spausdinimo technikas yra aukštos kvalifikacijos. Skaičiuoti kaštus esate atsakingas už USU Software programą, kuri per kelias minutes sukuria bet kokią ataskaitą, bei pateikti kuo tikslesnę informaciją klientams ir spaustuvės vadovybei. Bet koks užsakymas reikalauja kruopštumo ir patirties jį įgyvendinant; Svarbus komponentas yra išlaidos, kurias klientas turi priimti, o tada visas procesas prasideda užsakymo vykdymui ir jo vykdymui spaustuvėje. Visas komandinis darbas atlieka redagavimo darbus spaustuvėje ir USU Software programos kaštų skaičiavimą. Laikantis visų reglamentų, daug lengviau generuoti duomenis pirminei dokumentacijai spaustuvėje ir mokesčių ataskaitoms USU Software duomenų bazėje. Taip pat galite patikrinti įmonės kliringo sąskaitų būklę ir spaustuvės grynųjų pinigų apyvartines lėšas, atlikti kokybišką inventorizaciją ir per trumpiausią įmanomą laiką, sukurti ir palyginti prekių likučius USU Software programoje. pagal faktinį jo prieinamumą sandėliuose. Kainos apskaičiavimas spaustuvėje neužima daug laiko, pagrindinis niuansas išlieka pilnas visų pozicijų įvedimas šio darbo įgyvendinimui, o USU Software programa atlieka savo darbą ir apskaičiuoja kainą per kelias minutes. Detali mobilioji aplikacija prisideda prie sąnaudų apskaičiavimo, kai yra tam tikru atstumu nuo stacionaraus šaltinio ir neleidžia verslo procesams neveikti. Jei nuspręsite savo spaustuvei įsigyti USU Software programą, galėsite tiksliai ir per trumpiausią laiką apskaičiuoti kainą ir daugelį kitų operacijų.

Sukurdami savo duomenų bazę su konkurentais, pridėdami asmeninius duomenis apie kiekvieną klientą, atliksite veiksmažodį.

Kad darbo proceso metu nepraleistumėte reikiamos informacijos, visi darbuotojai, jei reikia, gali turėti žinias apie bet kokį judėjimą su klientu. Turėsite galimybę pranešti savo gavėjams išsiųsdami jiems keletą pranešimų su reikiama informacija. Prekę duomenų bazėje galėsite apskaičiuoti maksimaliai tiksliai ir per trumpiausią įmanomą laiką, todėl galėsite atlikti nemažą darbo kiekį.

Programinėje įrangoje galėsite generuoti dokumentus su svarbiais dokumentais, sutartimi, kasos kvitus ir mokėjimus, banko išrašus, mokėjimo pavedimus, pažymas, formas, užsakymo šabloną, kurį galėsite pridėti prie atlikto darbo užsakymo. klientas. Dabartinis organizacijos tiekėjas yra užsiėmęs duomenų apie visas medžiagų vietas saugojimu programinėje įrangoje, gauna sugeneruotos ataskaitos likučius ir gali prašyti įsigyti baigiamas prekes. Vartotojas bus duomenų bazėje, kad galėtų saugoti informaciją apie sandėlio apskaitą, siųsti prekes į paskirties vietą, transportuoti į gamybą, tvarkyti atšaukimus. Esamos organizacijos filialai aktyviau bendradarbiauja tarpusavyje, teikia bet kokią reikalingą pagalbą ir padeda informacija. Vartotojai generuoja įvairias analitines analizes, pažymėdami paklausiausius produktus. Duomenų bazėje vartotojas, stebėdamas visiems esamiems užsakymams galiojančią statistiką, nustato geriausius klientus ir iš jų gaunamą pelną. Galėsite saugoti duomenis apie visus gamybos mokėjimus, planuoti ir prognozuoti kitus mokėjimus, prieinamus bet kuriuo metu, priklausomai nuo visų kasininkų statuso ir einamojo laikotarpio apyvartos bei įmonės atsiskaitomųjų sąskaitų. Periodiškai peržiūrėkite rinkodaros sprendimus, atsižvelgdami į naujų klientų skaičių ir mokėjimus tinkamu laiku. Kartkartėmis sukuriant atskirą ataskaitą galima pamatyti trūkstamus savo klientų mokėjimus bei pasitikrinti esamą skolą. Norėdami įvertinti, kiek lėšų buvo išleista, vartotojai kiekvienam užsakymui sukūrė individualius vienkartinių prekių likučio duomenis ir gali visiškai valdyti turimą piniginį turtą. Pradėkite vesti atsargų įrašus, kurti bet kokią informaciją apie esamus užsakymus, visiškai kontroliuoti išlaidas, prekių prieinamumą ir paskirstymą. Programoje darbuotojai gauna informaciją apie medžiagą, kuri netrukus bus baigta, ir tada sukuria stojimo prašymą. Nuo pat protrūkio „Basic“ buvo įrengta pagrindinė ir intuityvi sąsaja, kuri leis jums savarankiškai suprasti ir pradėti dirbti.

Šiuo metu programa sudaro studijų meniu ir suformuluotas šiuolaikiškai, teigiamai veikiant darbuotojų veiklą.

Jei ketinate pradėti dirbti, galite naudoti duomenų perdavimą arba rankiniu būdu įvesti reikiamus duomenis.