Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programinė įranga, skirta poligrafijai

Programinė įranga, skirta poligrafijai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programinė įranga, skirta poligrafijai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite poligrafijos programinę įrangą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Individualizuota poligrafijos programinė įranga yra visur ir lengvai paaiškinama su prieinama kaina, plačiu funkciniu diapazonu, todėl sistema efektyviai koordinuoja skirtingus valdymo lygius ir paskirsto gamybos išteklius. Be to, programinės įrangos asistentas gali per trumpiausią įmanomą laiką perimti materialinės paramos elementus, organizuoti išduodamų dokumentų apyvartą, sukurti operatyvų analitinės informacijos apie einamuosius procesus rinkinį. Sandoriai atliekami realiu laiku.

USU Software sistemos svetainėje pristatoma speciali kategorija - poligrafo programinė įranga, su kuria galite peržiūrėti funkcionalų projektą, tinkantį tiek tam tikroms veiklos sąlygoms, tiek įmonės verslo tikslams ir uždaviniams, jos infrastruktūrai. Konfigūracija nelaikoma sudėtinga. Paprastiems vartotojams tereikia kelių praktinių pamokų, kad suprastų programinės įrangos įrankius, išmoktų dirbti su siunčiamais dokumentais ir analitiniais pavyzdžiais bei stebėti gatavų gaminių ir gamybos medžiagų judėjimą.

Vartotojai gali apskaičiuoti galutinę programėlės kainą, tiksliai pasirinkti, kokios medžiagos jiems reikia, kiek dažų, plėvelės, popieriaus ir kt. Ne paslaptis, kad programinis sprendimas atlieka preliminarius poligrafinio spausdinimo skaičiavimus, kai jiems nustatyti prireikia kelių sekundžių. Populiariausios programinės įrangos priemonės yra SMS komunikacija, kuri leidžia klientams akimirksniu pranešti, kad yra spausdinimo medžiaga, primena susimokėti už spausdinimo paslaugas ar sumokėti skolas, dalintis reklaminiais pranešimais.

Nepamirškite apie įmontuotą sandėlio apskaitą, kuri žymiai pagerina spaudinių valdymo kokybę. Jokia operacija nebus palikta neapskaityta. Galite greitai nustatyti nereikalingus išlaidų elementus. Tuo pačiu metu visi gamybos paramos elementai yra tiksliai kontroliuojami programos. Tam tikriems užsakymams galite automatiškai rezervuoti medžiagas, kad nebūtų sustabdyta gamyba. Esamos programos yra stebimos realiu laiku. Vartotojams nekyla problemų atnaujinti užsakymo būseną, sužinoti gamybos etapą, siųsti naujausią informaciją klientams SMS žinute.

Dažnai programinės įrangos projektas veikia kaip tam tikra grandis tarp spausdinimo pramonės gamybos padalinių, filialų ir padalinių. Tuo pačiu metu visi vartotojai gali saugiai dirbti su materialine pagalba ir eksploatacinėmis medžiagomis, rengti dokumentus ir rinkti ataskaitas. Visada pasiekiama užsakymų statistika, suvestinės ataskaitos, klientų aktyvumo ir finansinių rezultatų rodikliai per tam tikrą laikotarpį. Konfigūracijos pagalba daug lengviau stebėti personalo personalo užimtumo lygį, paskirstyti asmenines užduotis, planuoti tolesnius veiksmus.

Nenuostabu, kad daugelis šiuolaikinių poligrafą gaminančių įmonių nori naudoti specializuotą programinę įrangą, kad pagerintų paslaugų kokybę, padidintų darbo ir valdymo koordinavimo lygį, protingai valdytų išteklius. Kūrėjai stengėsi atsižvelgti į kiekvieną efektyvaus spaudos struktūros organizavimo aspektą, kad nenutrūktų gamyba, nekiltų problemų dėl gamybos eksploatacinių medžiagų, medžiagų ir gatavų spaudinių bei efektyviai dirbtų su klientais.

Skaitmeninis asistentas organizuoja pagrindinius spausdinimo valdymo aspektus, įskaitant gamybos išteklių kontrolę ir dokumentinį palaikymą. Programinės įrangos nustatymus galima keisti savo nuožiūra, kad būtų patogu dirbti su informaciniais vadovais ir katalogais, kad būtų galima stebėti esamus procesus realiuoju laiku. Sandėlio tiekimo posistemis atidžiai stebi gatavų spaudinių ir jų gamybai skirtų medžiagų judėjimą. Konfigūracija suteikia klientams galimybę įvesti SMS ryšį operatyviai pranešti apie gaminių paruošimą, priminti apie apmokėjimą už spausdinimo paslaugas, dalintis reklamine informacija. Programinės įrangos skaičiavimai trunka kelias sekundes. Vartotojams nesunku nustatyti bendrą užsakymo kainą, apskaičiuoti reikiamą popieriaus, dažų, plėvelės ir kitų medžiagų kiekį.

Programos pagalba leidžiama valdyti poligrafo darbuotojų užimtumą, planuoti įmonės veiklą keliais žingsniais į priekį. Kiekviena sandėlio tiekimo prekė koreguojama automatiškai. Sistema pasako, kokių pozicijų struktūrai reikia (šiuo metu). Įrašuose yra būtini pavyzdžiai ir norminių dokumentų formos. Jei norite, galite naudoti automatinio užbaigimo funkciją, kad sutaupytumėte laiko. Neatmetama programinės įrangos integracija su žiniatinklio šaltiniu, o tai leidžia greitai įkelti informaciją į poligrafinio spausdinimo struktūros svetainę.

Konfigūracija veikia kaip vienas informacijos centras, kai reikia bendrauti tarp spausdinimo skyrių, įvairių filialų ir skyrių.

Jei dabartiniai poligrafo struktūros rodikliai palieka daug norimų rezultatų, jei pastebimai sumažėjo pelnas ir padidėjo sąnaudos, programinės įrangos žvalgyba bus pirmoji, kuri apie tai praneš. Sandėlio aprūpinimas tampa efektyvesnis, kai kiekvienas paskesnis įmonės etapas organizuojamas automatiškai. Vartotojams nesunku detaliai išanalizuoti tipografines paslaugas, kad nustatytų pajamų ir išlaidų straipsnius, išvengtų nereikalingų išlaidų ir sustiprintų pelningas pozicijas.

Visiškai originalūs projektai su išplėstu funkciniu asortimentu yra kuriami iki galo. Jame siūlomos parinktys ir galimybės už pagrindinio spektro ribų.

Rekomenduojama atsisiųsti nemokamą demonstracinę programos versiją pagal bandomąjį laikotarpį.