Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Buhalterinė apskaita spaustuvėje

Buhalterinė apskaita spaustuvėje • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Buhalterinė apskaita spaustuvėje
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkti buhalterinę apskaitą spaustuvėje

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Vienas iš svarbiausių sėkmingos plėtros ir pelno augimo elementų reklamos versle yra efektyvi apskaita spaustuvėje. Šio tipo apskaitos ypatumas yra tai, kad ji yra gana daugiafunkcinė ir turi užtikrinti kiekvieno spaustuvės veiklos proceso kontrolę. Jos užduotys apima medžiagų suvartojimo gamyboje kontrolę ir analizę, visų gaunamų užsakymų spausdinimui koordinavimą ir savalaikį jų įgyvendinimą. Taip pat galime kalbėti apie personalo apskaitą ir apmokėjimą pagal atliktų darbų kiekį, aiškiai suplanuotą ir racionalų medžiagų pirkimą, darbuotojų darbinės veiklos optimizavimą, darbo laiko taupymą. Tai taip pat apima personalą, kuris sumažins ir padidins bendrą verslo efektyvumą, stebėdamas visas įmonėje vykdomas finansines operacijas. Kaip žinia, bet kuri apskaita turi kelis įgyvendinimo būdus, kuriuos kiekviena įmonė pasirenka individualiai. Tai gali būti rankinė apskaita arba gali būti taikomas automatinis metodas. Nors šiandien vis dar egzistuoja ir kai kurių savininkų taiko rankinis įmonių namų valdymo metodas, galime aiškiai pasakyti, kad pakankamai didelę užsakymų ir klientų apyvartą turinčiose įmonėse jį naudoti itin nepageidautina. Visų pirma, taip yra dėl to, kad buhalterinės apskaitos dokumentų pildymas rankiniu būdu niekada nebuvo efektyvus, jį visada apsunkina nuolat atsirandančios apskaitos ir skaičiavimų klaidos, o tai paaiškinama žmogiškojo faktoriaus įtaka, o yra neišvengiama. Šis metodas yra pasenęs ir nedavė norimų ilgalaikių rezultatų. Daugybė įprastų užduočių, tokių kaip darbuotojų nuovargis tvarkant dokumentus, pildant dokumentus, rankiniu būdu apdorojant ir skaičiuojant didelius duomenų kiekius, rizikos prarasti informaciją yra tai, nuo ko visi verslininkai stengiasi išsisukti.

Todėl šiuolaikinių technologijų arenoje, įdiegus specialias programas, kurios padeda automatizuoti spaustuvės ir kitų verslo segmentų veiklą, rankinis požiūris į apskaitą pamažu nukrito į užmarštį. Jo naudojimas išliko aktualus tik pradedantiesiems, turintiems nedidelę organizacinę apyvartą. Automatizavimas, kaip spaustuvės veiklos valdymo būdas, suteikia jos optimizavimą sisteminant verslo procesus ir naudojant modernią įrangą, pakeisti personalą atliekant kasdienes rutinines užduotis. Tokios programinės įrangos instaliacijos, kurios variacijų pateikiama pakankamai daug, pasirinkimas priklauso namų ūkio galvai ir geriausiai turėtų atitikti darbo spaustuvėje niuansus.

Džiaugiamės galėdami jums pristatyti vieną populiariausių ir paklausiausių namų tipografijos apskaitos programų, kurią labai vertina vartotojai ir kuri tinka visoms veiklos rūšims. Ją siūlo USU programinės įrangos įmonė. Kūrėjai savo programose naudoja unikalius automatizavimo metodus. Ji vadinama USU programinės įrangos sistema. Jau keletą metų pristatyta šiuolaikinių technologijų rinkoje, ji pelnė aukštus įvertinimus už daugybę galimybių, kurias kiekviena įmonė suteikia finansų, būsto, mokesčių, personalo ir techninės veiklos srityse. Kitaip tariant, skirtingai nei daugelis konkuruojančių programų, programa leidžia valdyti visus darbo eigos aspektus, o ne tik konkrečią kategoriją. Kompiuterinė programa yra stebėtinai paprasta savo konfigūracija ir leidžia labai lengvai įsisavinti ją savarankiškai per kelias valandas, nesiimant specialaus mokymo. Net pagrindinis meniu yra padalintas tik į tris skyrius, kad būtų patogu naudotis. Jo įgyvendinimas yra toks pat paprastas, nes tam yra dvi priežastys. Pirma, tai vyksta nuotoliniu būdu. Antra, reikia pradėti nuo klausimo.

Nereikia pirkti specialios įrangos? Pakanka paruošti asmeninį kompiuterį su įdiegta Windows operacine sistema. Spaustuvės apskaita, vykdoma USU Software sistemoje, įmonės vadovui suteikia galimybę centralizuotai tvarkyti visų filialų ir padalinių apskaitą bei efektyvų šių skyrių darbą, darbuotojų kontekstą. Tai leidžia būti mobiliems ir visada žinoti, kas vyksta. Tai jau pusė sėkmės. Optimizuoti personalo darbą, lengvai ir efektyviai integruoti sistemą su bet kokia modernia sandėlio įranga, prekybos ar spaustuvės atveju leidžia spausdinimo įrenginiai. Programa leidžia reikalingiems įrenginiams priskirti užduotis, kurias jie atlieka patys pagal nurodytą tvarkaraštį.

Turtingas kiekvienos sąsajos meniu skilties funkcionalumas reiškia, kad yra daug parinkčių pagal efektyvų apskaitos reguliavimą spaustuvėje. Vienas iš pagrindinių aspektų, kuris yra kitų veiklų, kontrolės, taip pat duomenų analizės pagrindas, bus unikalių gaminių įrašų sukūrimas, kuris yra būtinas norint sekti tiek eksploatacines medžiagas pagal kategorijas kaip užsakymų registravimas ir apskaita. Medžiagų apskaitoje kiekvienas judesys gali būti fiksuojamas iki panaudojimo gamyboje momento, taip pat apskaitoje pateikiamos trumpos kiekvienos pozicijos charakteristikos. Gautų užsakymų įrašuose taip pat pateikiama informacija apie užsakovą, jo pageidavimus, dizaino detales, rangovus ir apytiksles paslaugų išlaidas. Programa savarankiškai atlieka visus reikalingus paslaugų skaičiavimus, jei skiltyje „Nuorodos“ yra nustatyti kainoraščiai. Vienu metu gali būti keli, o užmokestis skirtingiems klientams už tą patį darbą skiriasi dėl lojalumo politikos. Darbuotojai, dirbantys su projektu, net iš skirtingų skyrių, gali dirbti kartu su programine įranga, jei yra prisijungę per vietinį tinklą. Taigi visi aplikacijos diegėjai galės pažymėti savo pataisymus, keisti paraiškos būseną, paryškinti ją skirtingomis spalvomis, o administratoriai stebėti savo taikomųjų programų efektyvumą ir terminų laikymąsi.

USU Software spausdinimo valdymo programinė įranga suteikia daug įrankių aiškiai, be klaidų ir patikimai apskaitai organizuoti. Kalbant apie jos galimybes ir demokratinę kainą, nerasite geresnės automatinės programos nei ši. Mes padėsime jums padaryti teisingą pasirinkimą, dovanodami pagrindinę programinės įrangos versiją visiškai nemokamai trims savaitėms.

Skyriaus Ataskaitos funkcionalumo dėka spaustuvė gali nesunkiai atlikti analizes pagal bet kokius savo veiklos kriterijus. Saugoti tipografijos įrašus automatizuotoje programinėje įrangoje yra paprasta ir patogu, o svarbiausia – efektyvu.

Programinės įrangos įdiegimas leidžia sukurti ir spausdinti neribotą kiekį virtualių saugyklų eksploatacinių medžiagų. Atsižvelgiant į reklamos verslo specifiką. Labai svarbu, kad USU programinės įrangos sistema galėtų saugoti ir apdoroti bet kokį gaunamos informacijos kiekį. Automatinė spaustuvės apskaita gali užtikrinti automatinį įvairių tipų dokumentų generavimą. Norėdami sukurti automatizuotą darbo eigą, galite naudoti šablonus, patvirtintus pagal įstatymus arba sukurtus pagal jūsų įmonės nuostatus. Ženklelių ženklinimui taikoma automatizacijoje naudojama brūkšninio kodo technologija, kad darbuotojai galėtų kasdien registruotis sistemoje.

Jūs turite galimybę per ženklelį įvertinti ne tik atlikto darbo kiekį, bet ir darbuotojo dirbtų valandų skaičių, įrašytą į duomenų bazę. Darbas pirkimų skyriui tinkančioje sisteminėje sąsajoje, kuri gali tinkamai planuoti pirkimus ir pažymėti naujus pristatymus. Klientų užsakymai gali būti suskirstyti į laiku atspausdintus spaudinius, kurie automatiškai paleidžiami naudojant automatinę programą. Integruotame planuotoje galima sukurti darbo planą, kuriuo vadovas gali pasidalinti tiek su klientu, tiek su darbuotojais paštu. Automatinis elektroninės klientų bazės sukūrimas labai padeda toliau gerinti paslaugų kokybę ir pašto naudojimą. Dažniausioms spausdinimo rūšims, pavyzdžiui, vizitinėms kortelėms, gali būti sukurtos išlaidų kortelės, remiantis automatiniu eksploatacinių medžiagų, atvykstančių į šią vietą iš parduotuvės, įrašymu.

Užsakymo patogumui prie įrašo galima pridėti nuotraukų ir dizaino maketų, archyve bus saugomi visi darbe panaudoti dokumentai, taip pat visa bendradarbiavimo istorija susirašinėjimo ir interviu forma. .

USU Software ekspertai padarė apskaitos programinės įrangos sąsają ne tik intuityvią, bet ir glaustai suprojektuotą, neabejotinai malonią akiai.