Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programinė įranga spaustuvei

Programinė įranga spaustuvei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programinė įranga spaustuvei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programinę įrangą spaustuvei

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Spausdinimo programinė įranga turi atitikti daugelį reikalavimų, kad būtų kuo efektyviau naudojama ir organizuojama spaudos gamybos procesai. Spaustuvėje svarbus skaičiavimų tikslumas, atlikimo kokybė, nuoseklumas, nustatytų standartų laikymasis ir planavimo sisteminimas; Todėl pasirinkta programinė įranga turėtų būti daugiafunkcė, bet tuo pačiu paprasta ir patogi darbo jėgos mažinimui. darbo intensyvumą, padaryti jį veiksmingesnį ir taip padidinti efektyvumą. Be to, programa turi turėti gerai išvystytą valdymo funkciją, kuri suteiktų galimybę stebėti procesus realiu laiku. Visų procesų organizavimas ir jų valdymas viename informacijos šaltinyje užtikrina kokybišką, kliento lūkesčius pateisinančią spaustuvę, užtikrinančią reguliarų nuolatinių klientų bazės atsinaujinimą.

USU Software sistema geriausiai apjungia visas aukščiau išvardintas savybes, todėl pasižymi dideliu efektyvumu ir įvairiais aspektais prisideda prie kompleksinės spaustuvės plėtros. Mūsų specialistų sukurta programa neturi naudojimo apribojimų, nes gali dirbti tiek paslaugas reklamuojantys klientų vadybininkai, tiek gamybos skyriaus darbuotojai. USU Software taip pat tinka atsitiktiniams darbuotojams ir bet kokias pareigas užimantiems vadovams, nes atlieka daug skirtingų funkcijų. Kiekvienas specialistas, nesvarbu, projektuotojas, technologas, rinkodaros specialistas ar tiekėjas, atliks jam reikalingų veiksmų sąrašą, o vadovybė galės sekti visus atliktus veiksmus, kontroliuoti, kaip laiku ir kokybiškai išsprendžiamos problemos bei nustatyti techniniai reglamentai. Būtent toks proceso organizavimas yra efektyviausias, todėl mūsų programinės įrangos galimybės ne tik automatizuoja darbą, bet ir užtikrina, kad būtų sukurta gamyba, atitinkanti griežčiausius rinkoje neprilygstamus standartus.

Kompiuterio programinės įrangos sąsaja išsiskiria programinės įrangos nustatymų lankstumu, kuris yra naudingas vartotojams, nes programinės įrangos konfigūracijoms reikia kurti skirtingas versijas. Tai leidžia atsižvelgti į kiekvienos vartotojo įmonės spausdinimo veiklos ypatumus. Programinę įrangą gali naudoti spaustuvė, leidykla, reklamos agentūra, prekybos organizacija ar gamybos verslas.

Programinės įrangos struktūrą vaizduoja keli moduliai, kurių kiekvienas reikalingas tam tikram funkcijų sąrašui atlikti, atitinkami informacijos vadovai ir vizualinė analitinė dalis. Vartotojai turi savo žinioje struktūrizuotą duomenų bazę, kurioje apibendrinami visi gauti užsakymai, taip pat tie, kurie yra gamyboje arba dar tik vertinami vadovo. Bet kuriuo metu galite patikrinti konkretaus dominančio užsakymo duomenis: tam tikrus spaudos parametrus, savikainą, naudojamų medžiagų sąrašą, pardavimo kainos apskaičiavimą, paskirtus dailininkus, gaminio perdavimo į dirbtuves datą ir laiką ir kt. .

Sąskaitų valdytojai turi įrankius, kurių jiems reikia norint aktyviai bendrauti su klientais ir teikti kokybiškas paslaugas. Vadovai ne tik palaiko vieną klientų bazę, pagrįstą CRM (Customer Relationship Management) principu, bet ir gali vesti planuojamų įvykių kalendorius, kad visos užduotys būtų atliktos laiku. Be standartinių finansinių rodiklių, turite prieigą prie išsamios rinkodaros skatinimo priemonių analizės: Išanalizuokite, kokios reklamos rūšys sėkmingiausiai pritraukia naujų klientų ir pelningai reprezentuoja Jūsų spaustuvę rinkoje. Norėdami užtikrinti, kad jūsų klientai būtų įsitikinę, kad savo užduotis išsprendžia visapusiškai ir efektyviai, kiekvienam klientui galite priskirti individualų vadybininką, kuris užmegs ilgalaikius santykius su rangovais.

Mūsų sukurta programinė įranga pagal spaustuvės veiklą siūlo darbų automatizavimą nuo savikainos apskaičiavimo iki gamybos ceche, todėl galėsite lengvai plėtoti kiekvieną veiklos sritį ir palengvinti tikslų siekimo procesą, kuriame dalyvauja visi darbuotojai.

Žinynų su jų kainomis rengimas leidžia sukurti patrauklius pasiūlymus įvairių kategorijų klientams ir patenkinti paklausą rinkoje.

Prieš užsakydami produkciją, vartotojai gali sudaryti išsamų parametrų sąrašą, pasirinkdami norimas reikšmes iš sąrašų arba naudodami automatinius skaičiavimus. Taupant darbo laiką, užsakymo specifikacija taip pat bus generuojama automatiškai, o ji bus parengta ant oficialaus firminio blanko, kuriame bus nurodytos detalės ir logotipas pagal visas spaustuvėje priimtas taisykles. Išlaikant elektroninių dokumentų srautą, sumažėja darbo laiko sąnaudos, nes nebereikia tikrinti parengtų ataskaitų dokumentų tikslumo. Ataskaitas galima pritaikyti pagal jūsų poreikius, kad galėtumėte optimaliai dirbti su analitiniais duomenimis. Apdorota įvairių finansinių rodiklių statistika gali būti pateikta detalesnio dinamikos atvaizdavimo forma vaizdinėse lentelėse, grafikuose ir diagramose. Vadovybė gali įvertinti parduotuvės produktyvumą, produktų pelningumą, pajamų struktūrą klientų finansinių injekcijų kontekste. Greitas bet kurio laikotarpio valdymo duomenų įkėlimas leis stebėti, kaip tiksliai įgyvendinami patvirtinti finansiniai planai.

Automatizuotas dirbtuvių veikimas padeda optimizuoti kontrolę ir atleisti vadovus nuo objekto apžiūros poreikio. Programos planavimo funkcija suteikia galimybę paskirstyti gamybos apimtis priklausomai nuo tam tikrų užduočių skubos. Vartotojai gali lengvai įvertinti įmonės darbo krūvį, pasiekdami informaciją apie tai, kiek užsakymų yra gamyboje ir kiek laukiama.

Atsargų valdymo įrankiai leidžia nustatyti naujausius duomenis apie medžiagų balansus, sudaryti papildymo sąrašą ir stebėti racionalų jų naudojimą. Perkeldami gaminį į kiekvieną paskesnį gamybos etapą, darbuotojai gali programinėje įrangoje įrašyti produkto patikrinimo faktą ir pasirengimą kitam etapui. Kad realus rezultatas pateisintų užsakovo lūkesčius, programa gali sukurti technines specifikacijas menininkams. Kruopšti personalo darbo kontrolė užtikrina aukštą darbuotojų produktyvumą, o dėl rezultato dirba visi.