Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Apskaita poligrafijoje

Apskaita poligrafijoje • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Apskaita poligrafijoje
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite buhalterinę apskaitą poligrafijoje

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Buhalterinė apskaita spaudos pramonėje apima daugelį spaustuvės finansinės ir ūkinės veiklos verslo procesų. Spausdinimo apskaita apima sąnaudų apskaitą, savikainos apskaitą, atsargų ir žaliavų apskaitą bei biudžeto sudarymą, kurie gali būti laikomi pagrindine. Be apskaitos, poligrafo pramonėje vykdoma valdymo apskaita, kuri reikalauja puikių darbuotojų prognozavimo, planavimo ir analizės įgūdžių. Kaip ir bet kuri veikla, poligrafija turi savo ypatybių gamybos cikle, taip pat atliekant buhalterinę veiklą bei vykdant tam tikras apskaitos užduotis. Apskaitos operacijų įgyvendinimas reiškia duomenų atspindėjimą sąskaitose. Spausdinimo pramonėje subsąskaitos taip pat naudojamos spausdinimo produktų sąnaudų rodikliams rodyti. Taip pat valdymo veikloje svarbi konsoliduota gamybos kaštų apskaita, į kurią įtraukiami visi ne pagal užsakymą, o pagal skaičiuojamas grupes skaičiuojami sąnaudų punktai. Pagrindinis dalykas čia yra vadovybės sprendimas, kaip nurašyti šias išlaidas ir ar jos turi būti skaičiuojamos kaip savikainos dalis.

Tokius procesus nustato ir nustato spaustuvės apskaitos politika. Atsižvelgiant į didelę buhalterinės veiklos įvairovę spausdinimo pramonėje, daugelis poligrafo namų susiduria su bendromis gamybos apskaitos problemomis. Dažniausios problemos – nekontroliavimas dirbant su dokumentacija, nesavalaikė apskaita, pirminės dokumentacijos įvedimas ir tvarkymas, didelis darbo intensyvumas apskaitant užsakymus (išlaidų sąmatų sudarymas, sąnaudų apskaičiavimas ir kt.), neteisingas duomenų atspindėjimas. sąskaitos faktūros, prasta spaustuvės darbuotojų sąveika įgyvendinant spausdinimo verslo procesus.

Norint išspręsti bent vieną problemą, reikia optimizuoti. Optimizuojant poligrafų darbą, siekiama efektyvinti ir modernizuoti apskaitos operacijų atlikimo metodus. Tokią procedūrą sunku atlikti rankiniu būdu, todėl naujų technologijų eroje už tai atsakingos informacinės programos. Automatizavimo programos tikslingai optimizuoja kiekvieną darbo eigą, kad apskaita būtų sėkminga ir tiksli. Automatizuota programa gali optimizuoti ir kitus gamyboje svarbius procesus, ypač kontrolę, nes buhalterinės veiklos vykdymas taip pat reikalauja tam tikros kontrolės. Automatizuotų sistemų panaudojimas spaudos pramonėje daro didelę įtaką poligrafo namų našumo ir efektyvumo augimui, gerina ne tik gaminių ir veiklos kokybę, bet ir įmonės finansinius rezultatus.

USU programinės įrangos sistema yra automatizavimo programinės įrangos produktas, kuris suteikia optimizuotą formatą spausdinimo darbams atlikti bet kurioje organizacijoje. USU programinė įranga buvo sukurta atsižvelgiant į klientų poreikius ir pageidavimus. Programos funkcionalumą galima keisti ar papildyti pagal kliento poreikius. USU programinės įrangos sukūrimas ir įdiegimas atliekamas per trumpą laiką be nereikalingų išlaidų ir verslo procesų sustabdymo. USU programinė įranga turi daugybę skirtingų organizacijų dėl to, kad programa neturi naudojimui skirto atskyrimo koeficiento. Todėl USU programinės įrangos sistema tinkama naudoti su tipografija.

USU Software sistema, kuri optimizuoja spaustuvės veiklą, apskaitą ir valdymo apskaitą, prireikus konsoliduotos gamybos kaštų apskaitos sukūrimą, biudžeto sudarymą per planavimo ir prognozavimo funkcijas, dokumentų srautą, užsakymų kontrolę ir sekimą, sandėlio valdymą, racionalaus kontrolę ir tikslingas medžiagų, gamybos atsargų ir žaliavų naudojimas, vidinė analizė ir audito auditas ir kt.

USU Software apskaitos sistema – puiki galimybė patobulinti savo įmonę!

Sistema nesukelia jokių sunkumų naudojant dėl savo paprastumo ir lengvumo, kuris matomas treniruočių metu.

Išlaidos, pelnas, išlaidos ir kt. Automatizuota apskaita, apimanti visus vidinius buhalterinės veiklos procesus pagal kategorijas, užtikrina nepertraukiamą visų verslo užduočių vykdymo kontrolę pagal organizacijos taisykles ir procedūras. Efektyvus darbo veiklos organizavimas, leidžiantis užmegzti ryšius tarp darbuotojų darbo vietoje, siekiant didesnio našumo ir efektyvumo darbo vietoje.

Apskaita spausdinimo pramonėje reikalauja nuolatinių skaičiavimų ir skaičiavimų, kuriuos programa susidoroja per kelias sekundes, suteikdama tikslumo ir be klaidų garantiją.

Poligrafinėje apskaitoje yra daug valdymo tipų. Poligrafo valdymas apima gamybos apskaitą ir technologinius procesus gaminių išleidimo metu. Sandėlio valdymas – tai absoliučiai visų sandėliavimo procesų optimizavimas – nuo apskaitos iki inventoriaus. Turint galimybę sukurti duomenų bazę, informacijos kiekis gali būti neribotas. Automatinis dokumentų valdymas leidžia susidoroti su dokumentų srautu ir greitai sumažina darbuotojų darbo ir laiko sąnaudas. Užsakymų apskaita vykdoma sekant užsakymo būseną, jo apmokėjimą ir tiesiogiai pačią gamybą. Spausdinimo išlaidų valdymas – tai priemonių, skirtų sąnaudoms kontroliuoti, lygiui mažinti, pelno ir pelningumo rodikliams didinti, sukūrimas ir įgyvendinimas.

Visi darbuotojų veiksmai sistemoje yra fiksuojami, pranešimus apie šią operaciją galima gauti bet kuriuo metu, taip tikrinamas darbuotojų tarnybinių pareigų atlikimas. Planavimas ir prognozavimas kaip būtinybė reguliuojant ir plėtojant spaudos pramonės finansinę ir ūkinę veiklą.

USU komanda teikia šias programinės įrangos paslaugas, tokias kaip kūrimas, diegimas, mokymas, techninis ir informacinis palaikymas.