Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM už poligrafiją

CRM už poligrafiją • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM už poligrafiją
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM poligrafijai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Poligrafo pramonės CRM yra modernus būdas valdyti valdymą ir padidinti verslo produktyvumą. Daugelį verslo procesų atliekančios CRM sistemos dėka darbuotojai palengvins savo darbą nukreipdami energiją įmonei tinkama linkme. CRM remiasi verslo modeliu, kai niekas ir niekas nėra svarbiau už klientą, o visi procesai turėtų būti nukreipti į valdymo, rinkodaros ir verslo procesų optimizavimą apskritai. Dėl šio modelio verslininkas gali per trumpiausią įmanomą laiką ir minimaliomis sąnaudomis atnešti savo įmonės sėkmę.

Poligrafija yra pelningas verslas, nes daug žmonių naudojasi tokių organizacijų paslaugomis. Į poligrafiją žmonės kreipiasi dėl įvairių priežasčių – nuo gaminių pakuočių kūrimo iki knygų, žurnalų ir laikraščių spausdinimo. Štai kodėl visų verslo sričių kokybės kontrolė yra tokia svarbi spausdinimo pramonei.

USU Software sistemos kūrėjai verslininkų dėmesiui siūlo automatizuotą CRM programą, kuri savarankiškai susidoroja su daugeliu problemų, susijusių su poligrafo procesų valdymu. CRM sistemos pagalba vadovas galės kartą ir visiems laikams išspręsti popierinės apskaitos problemą, kurioje pamesti ar sugadinti įvairūs dokumentai ir kiti svarbūs popieriai. Tuo pačiu žmogiškasis faktorius turi įtakos ir popierinių įrašų išsaugojimui, o tai neigiamai veikia darbo kokybę.

USU-Soft CRM programinė įranga yra universalus būdas optimizuoti verslo procesus. Programinė įranga tinka bet kokio tipo organizacijoms, susijusioms su poligrafo paslaugomis, pavyzdžiui, poligrafo namams, prekybos organizacijai, reklamos agentūrai ir kt. Tuo pačiu sistema gali naudotis net pradedantysis kompiuterinių technologijų srityje, nes programa yra universali ir pritaikyta kiekvienam vartotojui. Programos sąsaja nepalieka abejingų nei vieno poligrafo darbuotojo. Administratorius gali pasiekti vieningą firminį stilių, įkeldamas organizacijos logotipą darbo fone. Logotipas taip pat gali būti taikomas visiems programos dokumentams. Pažymėtina, kad programa savarankiškai pildo dokumentus ir išgelbės darbuotojus nuo būtinybės dirbti su popieriais.

CRM poligrafo platformos dėka organizacijos vadovas, stebėdamas darbuotojų sėkmę, galės sukurti vieną užsakymų bazę visiems filialams. Programėlėje rodoma informacija apie užsakymą, užsakovą ir užsakymo vykdytoją. Visa ši informacija padeda verslininkui analizuoti programinėje įrangoje pateiktą informaciją diagramų ir grafikų pavidalu, kad jis galėtų priimti teisingus sprendimus dėl poligrafijos kūrimo. Analitiniai duomenys gali būti apdorojami siekiant nustatyti problemas ir jų šaltinius, taip pat sukurti idealią gamybos tobulinimo strategiją.

USU-Soft CRM sistemos programinė įranga, skirta poligrafijai, leidžia vadovams ir darbuotojams išspręsti daugelį poligrafijos pramonės gamybos problemų. USU-Soft sistemos kūrėjų bandomoji CRM programos versija yra visiškai nemokama. Bet kuris vartotojas, atsisiuntęs bandomąją versiją iš oficialios kūrėjo svetainės usu.kz, galės susipažinti su visomis programos kūrėjų siūlomomis funkcijomis.

USU programinė įranga gali automatiškai užregistruoti bet kokį klientų skaičių.

Programinė įranga tinka tiek didelėms, tiek mažoms įmonėms, kurios registruoja verslo procesus. CRM sistema yra prieinama visomis pasaulio kalbomis. USU Software programinės įrangos pagalba vadovas gali kontroliuoti poligrafo personalo darbą visuose gamybos proceso etapuose. CRM programos bandomąją versiją galima nemokamai atsisiųsti iš oficialios CRM programos kūrėjo svetainės. Programinė įranga automatiškai išsaugo visus kliento duomenis ir detales, kad prireikus būtų galima greitai bendrauti su klientu. CRM programinėje įrangoje galite ieškoti pagal pirmąją raidę ir raktinius žodžius. Vadovas gali analizuoti kiekvieno vadovo darbą atskirai. Platforma leidžia greitai įrašyti išankstinius klientų užsakymus. Programa automatizuoja prekių savikainos skaičiavimą ir maržų pasirinkimą poligrafo pramonėje.

USU-Soft sistemos programinėje įrangoje galite stebėti failų egzistavimą ir teisingą vykdymą. USU-Soft programinė įranga veikia su reikalinga įranga, kurią mūsų programuotojai gali prijungti diegimo metu.

Sistema nereikalauja papildomų nario mokesčių.

Dėl finansinių judėjimų analizės funkcijos buhalteris ar poligrafo vadovas galės priimti efektyvius sprendimus, siekiant maksimaliai padidinti pelną. Šiuolaikiniai programinės įrangos sprendimai pritraukia naujų lankytojų ir šokiruoja nuolatinius spaudos pramonės klientus. CRM verslo procesų valdymo programa garantuoja greitą gamybos procesų optimizavimą.

Programėlėje galite patikrinti ir keisti reikiamus parametrus, susijusius su technologais.

Programėlė padeda darbuotojams organizuoti pirkinius ir tikrinti prekes bei medžiagas darbui sandėliuose. Platforma gali dirbti su keliomis lentelėmis vienu metu. Analitinė informacija pateikiama diagramų ir grafikų pavidalu, kas supaprastina duomenų interpretavimo procesą CRM programoje.