Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Skaičiavimo programa poligrafijai

Skaičiavimo programa poligrafijai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Skaičiavimo programa poligrafijai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite poligrafijos skaičiavimo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Spaudos produkcijos skaičiavimas, ypač automatinis redagavimas ir apskaita, yra paklausus daugelyje organizacijų! Mūsų išskirtinė automatizuota apskaitos ir redagavimo programa padės jums atlikti tokią sudėtingą užduotį! Tai padės greitai ir lengvai! Kainos poligrafo gamyba gali prasidėti nuo jūsų organizacijos atliekamo darbo. Pateikiamas poligrafijos savikainos skaičiavimo pavyzdys poligrafijai. Taip pat galite naudoti mūsų programą bet kokiai kitai veiklai. Kainų skaičiuoklė turi vieningą vaizdą. Administratorius tiesiog apibrėžia užduotį nuosekliai, o programa pati apskaičiuoja reikšmę. Skaičiuojant kainą darbuotojui parodomi įvairūs antkainio procentai ir prie kiekvieno parodoma apskaičiuota kaina. Pats vadovas gali priimti sprendimą dėl kainos, kurią yra pasirengęs duoti klientui.

Be to, atliekant skaičiavimus vienoje duomenų bazėje, klaidos neįtraukiamos, tarsi skirtingi darbuotojai skaičiavimams naudotų skirtingus failus. Kainos ir poligrafo sąnaudų skaičiavimas automatizuotoje apskaitoje ir valdyme gali būti sudarytas iš kelių punktų. Taigi galite sukurti biudžetą kiekvienam darbui, tiek pačiam darbui, tiek reikalingoms medžiagoms. Pavyzdinė kainos sąmata pateikta apskaitos ir valdymo programos demonstracinėje versijoje. Vertės skaičiavimas taip pat pateikiamas vaizdo įraše, kuriame parodome darbo su automatizuota stebėjimo ir valdymo programa principus. Programa įsimena kiekvieno vadovo darbo apskaičiavimą.

Tuo pačiu rinkodaros skyriaus vadovas gali kontroliuoti visus savo darbuotojus. Pavyzdžiui, jei kažkas neteisingai paskaičiuota arba neatsižvelgiama į kai kuriuos išlaidų elementus, neleiskite užsakymo patekti į poligrafų gamybą. Kainos elementai yra veiklos rūšys. Kainos sąmatos rengimas – labai svarbus ir atsakingas darbas! Mūsų paprasta ir patogi programa jums tikrai padės!

Paslaugų skaičiavimas pradedamas nuo poligrafo organizacijos teikiamų paslaugų sąrašo. Savikainos apskaičiavimas ir apskaita gali būti derinami mūsų automatizuotoje apskaitos ir valdymo programoje. Kainos gali būti sudarytos iš kelių straipsnių kiekvienam darbo tipui. Taip pat palaikoma tipografijos gamybos savikaina. Aukštą įmonės prestižą išlaiko automatizuotų valdymo apskaitos sistemų programa. Šiuolaikinis automatizuotas apskaitos valdymas padeda pasiekti užsibrėžtus tikslus per trumpesnį laiką. Informacinė programinė įranga automatinio skaičiavimo valdymo programa išlaisvina jus nuo daugybės nereikalingų skaičiavimų. Šiuolaikinis planavimas leidžia susidaryti kitų metų biudžetą išvengiant nereikalingų išlaidų ir didinant įmonės efektyvumą. Jums nekils klausimų, kaip padaryti ataskaitą – valdymo automatikos sistema ją sukuria nesunkiai. Pardavėjai motyvuojami remiantis automatizuota pardavimo ataskaita. Kadangi programa turi aiškią ir paprastą sąsają, administratoriui nekyla klausimų, kaip atlikti vertės įvertinimą. Valdymo apskaitos sistemos vertei skaičiuoti išlaiko aukštą tipografijos įmonės prestižą. Šiuolaikinis tvarkaraščio redagavimas padeda pasiekti savo tikslus per trumpesnį laiką. Spausdinimo valdymo informacija išlaisvina jus nuo daugybės nereikalingų skaičiavimų. Šiuolaikinis planavimas leis parengti kitų metų biudžetą, išvengiant nereikalingų išlaidų ir padidinant poligrafo įmonės veiklos efektyvumą. Vartotojams nekyla klausimų, kaip sukurti ataskaitą – valdymo automatizavimo poligrafo programa ją gali lengvai sukurti. Pardavėjo motyvacija grindžiama pardavimo ataskaita. Išlaidų apskaitos programos įgyvendinimas neužima daug laiko – mūsų specialistai gali prisijungti prie Jūsų nuotoliniu būdu ir ją įdiegti. Remiantis ataskaitomis, lengva analizuoti įmonės veiklą. Individualios programinės įrangos kūrimas įmanomas per trumpą laiką. Nepatogu ir neaktualu sekti Excel studijas. Patogus ir ekonomiškas sprendimas yra mūsų išlaidų skaičiavimo programa. Kainos apskaičiavimas grindžiamas skirtingu pelno normos procentu. Išlaidų elementus pildo tik atsakingas asmuo. Galima naudoti įvairius sąnaudų apskaičiavimo metodus ir algoritmus. Jei tam tikru momentu nėra tikslios skaičiavimo logikos, darbuotojas savarankiškai nustato tokio darbo kainą. Skaičiavimas atliekamas gaminant bet kokį produktą arba apskaičiuojant mokamas paslaugas.

Poligrafo skaičiavimą galite atsisiųsti iš mūsų svetainės. Taip pat yra skaičiavimo pavyzdys. Taigi, atsisiųskite programą nemokamai jos demonstracine versija. Skaičiavimų tipai mūsų programoje yra labai skirtingi. Taip pat kiekvienas vadovas gali turėti savo iš anksto paskaičiuotą užsakymų sąrašą, kurie gali nepatekti į poligrafų gamybą. Automatizuotoje poligrafo apskaitos ir valdymo programoje gaminių vertės poligrafu apskaičiavimas gerbia privatumą: vadovas mato tik save, o ne kitus. Kad nebūtų išpūstas vadovų kolektyvas, o sugaištų mažiau laiko skaičiavimams, kiekvienas poligrafas turėtų turėti šią automatinę apskaitos ir valdymo programą. Spausdinimo užsakymo apskaičiavimas yra pats svarbiausias momentas. Nuo to priklauso visas kitas gamybos ciklas.

Mūsų profesionali automatinė išlaidų apskaitos ir valdymo programinė įranga palengvina šį sunkų darbą ir padidina bet kurios poligrafijos įmonės našumą ir pajamas! Išbandykite USU Software poligrafo skaičiuotuvą ir jums patiks visu šimtu procentų. Daugelis funkcijų pateikiamos oficialiame puslapyje su galimybe išbandyti, nepraleiskite progos pakelti savo verslą į naują lygį.