Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa spausdinimo apskaitai

Programa spausdinimo apskaitai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa spausdinimo apskaitai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą spaudos apskaitai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Spaudinių apskaitos programa skirta organizuoti ir kontroliuoti spausdinimo veiklą, atsižvelgiant į medžiagų ir įrangos naudojimą. Pagrindinė spausdinimo įranga yra spausdintuvas. Spausdintuvo spausdinimo matavimo programa stebi tinklo spausdintuvus, stebi medžiagų naudojimą, rašalo naudojimo rodiklius ir kt. Spaudinių apskaitos programa yra visa programinė įranga, optimizuojanti verslo užduotis visuose spaudinių gamybos etapuose. Spausdinimas turi savo ypatybes, reikia skaičiuoti ne tik medžiagas popieriaus pavidalu, bet ir dažų sąnaudas. Tvarkyti spausdinimo išlaidų apskaitą būtina tik todėl, kad visos išlaidos sudaro gatavo produkto kainą. Apskaitos ir spaudos kontrolės programa yra raktas į efektyvų darbą spausdinimo pramonėje, todėl jei jūsų įmonė dar nėra automatizuota, turėtumėte apsvarstyti galimybę pasiūlyti specializuotas sistemas. Automatizavimo programos naudojimas pasižymi ne tik apskaitos ir valdymo funkcijomis, bet ir efektyviu poveikiu mažinant išlaidas, mažinant resursų suvartojimą, optimizuojant tikslinį jų panaudojimą ir darbuotojų darbą. Nepaisant to, kad spaustuvės gamyboje vis dar naudoja rankų darbą, įdiegus automatiką optimizuojamos kitos verslo operacijos, kurias reikia išlaisvinti iš žmogiškojo faktoriaus įtakos. Be to, daugelis darbuotojų yra mėgėjai, norėdami nuslėpti savo klaidas, griebiasi spausdintuvo darbo. Spausdinimas yra pagrindinis spausdinimo procesas, todėl verta skirti pakankamai dėmesio šiai užduočiai siekiant užtikrinti maksimalų produktyvumą, nesvarbu, kokį spausdintuvą naudoja jūsų darbuotojai.

Nusprendus diegti automatinę programą, būtina aiškiai įvardinti visus spaustuvės poreikius. Aišku, puiku susikoncentruoti ties konkrečios veiklos optimizavimu, tačiau kalbant apie buhalterinės veiklos automatizavimą, reikėtų kiek įmanoma kruopščiau išanalizuoti kiekvieną procesą ir nustatyti įmonės poreikius. Jei turite poreikių sąrašą, galite lengvai pasirinkti programą. Kiekviena automatinė programa turi savo funkcinį rinkinį, kuris daugeliu atvejų nesikeičia. Daugelis rodiklių priklauso nuo to, kaip programa tinka jūsų verslui, todėl verta skirti pakankamai dėmesio šiam procesui.

USU Software programa – tai automatizavimo programa, galinti optimizuoti visą bet kurios įmonės verslo veiklą, nepaisant jos veiklos srities ir procesų patirties. USU programinė įranga buvo sukurta atsižvelgiant į specifinius klientų poreikius ir pageidavimus, leidžiančius koreguoti sistemos funkcionalumą. USU Software sistema neturi jokių naudojimo apribojimų, nenustatant vartotojų techninių įgūdžių lygio, sistema yra paprasta ir patogi. Paraiškų teikimo procesas netrukdo esamai darbo eigai ir nereikalauja papildomų išlaidų.

USU Software programa tinka spausdinimo pramonei optimizuoti, turinti visas tam reikalingas galimybes. USU programinės įrangos pagalba galite lengvai ir greitai atlikti tokias užduotis kaip buhalterinė apskaita, operacijų vykdymas ir jų rodymas sąskaitose, spausdinimo ir visos gamybinės veiklos valdymas spaudinių gamybai, spausdintuvų darbo kontrolė ir stebėjimas, kūrimas. vieningas spaudinių valdymo tinklas, kontroliuojantis medžiagų saugojimą, naudojimą ir sunaudojimą spausdinant spausdintuvais, rašalo sąnaudų skaičiavimus, užsakymų sąmatos sudarymą, spausdintų gaminių savikainos apskaičiavimą, pilną saugojimo procesą, dokumentų srautą ir kt.

USU programinės įrangos sistema – Jūsų įmonės sėkmės ženklas!

Sistemos meniu yra paprastas ir patogus naudoti, lengvai suprantamas, daugiafunkcis, leidžia lengvai pradėti mokymus ir naudotis programa darbuotojams. Spaudos apskaita apima visų procesų kontrolę, įskaitant gamybą ir technologijas, apskaitos operacijas, dokumentacijos apdorojimą, maketavimą ir ataskaitų teikimą. Griežta versijos diegimo kontrolė pagal visus spaudos gaminių standartus ir charakteristikas, spausdintuvų veikimo spausdinimo metu kontrolė, aptarnavimas ir techninė spausdintuvo nustatymų kontrolė, spausdintuvų medžiagų tiekimas. Medžiagų sąnaudų apskaičiavimas kiekvienam spausdinimo procesui, atsižvelgiant į konkretaus spausdintuvo naudojimą. Įrangos valdymas užtikrina spausdinimo įrangos materialinio ir techninio aprūpinimo kontrolę, kad būtų užtikrintas sklandus konkretaus užsakymo išleidimo vykdymas. Apskaitos programoje naudojamas sisteminis darbo su duomenimis, duomenų bazės kūrimo, informacijos įvedimo, apdorojimo ir perdavimo metodas. Dokumentų apskaita vykdoma automatiškai, kas leidžia sumažinti darbo ir alternatyviąsias sąnaudas dokumentiniam verslo operacijų palaikymui. Programoje galite atlikti analitinį tyrimą ir auditą, kurių rezultatai leidžia savarankiškai įvertinti įmonės finansinę būklę ir nustatyti norimą plėtros procesą. Planavimas ir prognozavimas leis kurti įmonės plėtros programas. Spaudos gamybos valdymas spaudos gaminių gamyboje leidžia ne tik stebėti ir kontroliuoti užduočių atlikimą, bet ir užkirsti kelią santuokos ar broko situacijoms.

Programoje yra atsižvelgiama į visus užsakymus, pradedant nuo registracijos momento ir baigiant užsakymo perdavimu klientui, įskaitant apskaitą, sąmatos sudarymą ir savikainos apskaičiavimą. Galimas nuotolinio valdymo režimas, ši funkcija leidžia prisijungti prie programos iš bet kurios vietos per internetą.

USU programinės įrangos komanda teikia visas programinės įrangos paslaugas, įskaitant numatytus mokymus.