Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa gydymo centrui

Programa gydymo centrui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa gydymo centrui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą gydymo centrui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Gydymo centro programa yra unikalus asistentas bet kurios medicinos organizacijos darbe! Su gydymo centro programa Jūs ne tik kontroliuojate visą darbo procesą, bet ir pagerinate savo centro būklę. Kaip ir grožio salono programa, gydymo centro apskaitos programa apima daugybę ataskaitų teikimo galimybių: analizės, pajamų, finansų, pacientų, darbuotojų ir sandėlių bei draudimo įmonių. Siuntimų ataskaitoje pateikiami gydytojai ir jų siuntimai. Pardavimo apimties ataskaitoje nurodomi pelningiausi lankytojai. Lėšų judėjimo ataskaitoje atsispindi visų gydymo centro išlaidų ir pajamų analizė. Visos gydymo centro ataskaitos sugeneruojamos lentelių ir diagramų pavidalu. Taip pat gydymo centro administracijos kontrolės programoje galite parduoti prekes ir priimti apmokėjimą už paslaugas. Esant procedūrų kabinetams, sandėlyje esančios medžiagos gali būti įrašytos tiesiai į gydymo centro valdymo programą. Be to, gydymo centro kompiuterinėje programoje galima sukonfigūruoti automatinį skaičiavimą. Visa tai ir dar daugiau rasite mūsų automatizuoto gydymo centro programoje!

Geras aptarnavimas – tai ne tik arbata ar kava, nes daugelis paslaugų vadovų įpratę galvoti. Paslauga prasideda nuo pirmojo kliento skambučio ir tęsiasi tol, kol tas klientas jus aplankys. Yra daug veiksmingų įrankių, kurie yra paprasti ir nebrangūs, kad ne tik žymiai pagerintumėte savo paslaugas, bet ir padidintumėte klientų lojalumą. Šios priemonės yra įdiegtos gydymo centro USU-Soft programoje ir nereikalauja papildomų pinigų reklamai ir reklamai. Tikrai ne kartą esate susidūrę su situacija, kai klientas nori užsiregistruoti paslaugoms, deja, laikas jau praėjo. Jei klientas bus priverstas prisitaikyti ir paaukoti savo planus arba tiesiog atsisako susitikimo, galite netekti kliento. Dėl gydymo centro programos „laukiamojo sąrašo“ funkcijos nebeprarasite pacientų. Turėsite galimybę įtraukti klientą į laukiančiųjų sąrašą, o jei bus laisvo laiko, tai matysite pranešimuose ir galėsite registruoti klientą į paslaugas. Padidinkite klientų lojalumą, nes klientas tikrai padėkos už galimybę atvykti jam patogiu laiku.

Jei staiga nėra interneto arba atsiranda gedimas, neturėtumėte jaudintis. Žinoma, taip gali atsitikti, tačiau naudojant USU-Soft gydymo centro programą tai mažai tikėtina. Gedimai praktiškai pašalinami, nes serverius nuomojame patikimuose moderniuose duomenų centruose. Bet tai net nėra pagrindinis gydymo centro programos privalumas. Jei nepavyks, gydymo centro programa automatiškai persijungs į neprisijungus režimą, leisdama dirbti be interneto ir sinchronizuoti visus pakeitimus, kai tik prisijungs prie tinklo.

Žinoma, kiekvienas vadovas svajoja sukurti tokią darbuotojų motyvavimo programą, kurioje ir vadovas „gautų pelną“, ir darbuotojas būtų laimingas. Deja, taip nutinka ne itin dažnai. Gydymo centras ir motyvacijos skaičiavimo programa darbuotojui gali būti per sudėtinga arba vadovas gali būti pasimetęs ir nežinoti, koks planas tinkamas (nes kiekvienas verslas turi savo darbo užmokesčio skaičiavimo sistemą), arba ataskaitoje gali atsirasti klaidų. Į ką reikėtų atsižvelgti skaičiuojant atlyginimą? Pirma, ji buvo ištaisyta. Tai nereiškia, kad turite mokėti fiksuotą atlyginimą. Niekis! Tai tiesiog reiškia, kad pats planas visada turi būti toks pat. Antrasis – kompensavimo sistemos „skaidrumas“. Darbuotojai turi suprasti, kokiu principu skaičiuojamas atlyginimas, o svarbiausia – mokėti suprasti apskaičiavimo schemą (ar tai būtų „plikas“ procentas, atlyginimas + procentas ar alga + pelno procentas ar pan.). Trečias dalykas – skaičiavimų tikslumas. Skaičiuodami darbo užmokestį neturėtumėte klysti, nes darbuotojai gali suabejoti jūsų sąžiningumu ir sumažės jų lojalumas. Ketvirta, atsižvelkite į visus komponentus. Tai jei skaičiuojate % nuo paslaugos sumos įskaitant kliento atskaitymą, arba jei skaičiuojate atlyginimą atėmus 'išlaidas', nepamirškite. „Velnias slypi detalėse“ ir dėl tokio klaidingo apskaičiavimo galite patekti į didelę bėdą.

Su mūsų gydymo centro valdymo programa jums nebereikia jaudintis dėl duomenų bazės saugumo ir ataskaitų apsaugos. Programos „vaidmenų atskyrimo“ funkcija padeda pasiekti šį tikslumą. Kodėl jums reikalinga „vaidmenų atskyrimo“ funkcija ir kokie yra akivaizdūs jos pranašumai? Lengvas užduočių atskyrimas yra būtinas, nes nereikia galvoti, kokias funkcijas priskirti kiekvienam darbuotojui: visas funkcionalumas pasiekiamas direktoriams ir kitiems vadovams, pažangus operacijų ir įrašų funkcionalumas pasiekiamas vadovui, o darbuotojai, kurie tik pamatysite programą ir saugokite savo informaciją be prieigos prie duomenų bazės ir procesų.

Informacinė sistema turi galimybę geriausiai atlikti savo užduotis. Todėl esame įsitikinę, kad pažangi programa padarys jūsų įstaigą daug geresnę ir efektyvesnę! Programa yra stabili ir be klaidų, todėl programinės įrangos įdiegimas tikrai bus naudingas.