Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Apskaita gydytojams

Apskaita gydytojams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Apskaita gydytojams
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite apskaitą gydytojams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Gydytojų apskaitos programa USU-Soft organizuoja efektyvią gydytojų apskaitą, kad būtų fiksuojamas jų darbo apimtys, o tai ypač svarbu vienetinio darbo atveju, taip pat tikrinamas pacientui pateiktas protokolas. Vyriausiasis gydytojas ir kt. Gydytojų apskaitos automatizavimo ir procesų optimizavimo taikymas suteikia jiems, visų pirma, patogius elektroninius vadovus darbe pacientų priėmimo metu, pavyzdžiui, nustatyti diagnozę ir parinkti jai gydymo protokolą. Gydytojų apskaitos programa savo „profesionalius“ gebėjimus realizuoja iškylančių pagalbos langų pavidalu, kuriuos paprasta naudoti ir kurie žymiai sumažina laiką, kurį gydytojai praleidžia tvarkydami įrašus ir pildydami pacientų medicininius įrašus. Tokiuose languose pateikiamas Tarptautinės ligų klasifikacijos sąrašas, kai gydytojai įveda pacientų nusiskundimus į elektroninius medicininius įrašus, kuriuose aprašomi ligos simptomai ir būklė. Pagal šiuos simptomus gydytojo pagalbos apskaitos programa parodo galimų diagnozių sąrašą, o gydytojai pasirenka tokias, kurios, jų nuomone, yra tinkamiausios. Taip pat pasirinktai preliminariai diagnozei apskaitos gydytojų valdymo automatizavimo programa siūlo įvairius gydymo protokolus, iš kurių gydytojai parenka savo požiūriu tiksliausią. Dėl tokių pažangios gydytojų apskaitos programos funkcijų padidėja diagnozių tikslumas, nes per trumpą laiką gydytojai be giluminio tyrimo sugebėjo išanalizuoti kelis ekvivalentus.

Norėdami „išlaikyti“ savo atmintį ir pasirinkti tinkamą gydymo kursą, vėlgi renkantis iš analogų.

Dėl paprastos pažangios programos sąsajos, patogios naršymo ir aiškios informacijos pateikimo struktūros, visi specialistai, nepriklausomai nuo kompiuterinių įgūdžių lygio, gali dirbti su gydytojo buhalterinės apskaitos automatizavimo programa USU-Soft. Apskaitos gydytojų registro programoje, be informacinių langų, pateikiami visi medicininiai dokumentai šalyje, kurioje naudojama apskaitos tvarka ir kontrolės programa, visiškai laikantis Sveikatos apsaugos ministerijos nustatyto formato. Čia reikia pažymėti, kad gydytojo apskaitos programa yra universali ir turi daug darbo kalbų bei valiutų, o medicininių formų formatą galima nesunkiai pritaikyti pagal valstybės reikalavimus. Gydytojo apskaitos žinių valdymo programa taip pat siūlo kitas įrašų saugojimo formas, pvz., registro įrašytą vizito planavimą, kurį gydytojai gali naudoti, kad iš anksto matytų, kurie pacientai atvyksta į susitikimą. Užsakymų formavimo ir personalo stebėjimo medicininės apskaitos programinė įranga kviečia specialistus nukreipti klientus pas kitus ligoninės specialistus. Registruojant pacientą registre, parengiama anketa su visu jam galimų priskirtų paslaugų ir procedūrų sąrašu.

Priėmus, patvirtintieji pažymimi žalia vėliava. Gydytojas gali savarankiškai prirašyti pacientą antram susitikimui ir paskirti pacientą pas kitus specialistus, kad patvirtintų preliminarią diagnozę. Tokios iniciatyvos yra skatinamos gydymo įstaigos vadovybės ir gali būti atlyginamos tam tikru tarifu. Pažymėtina, kad buhalterinės apskaitos gydytojų apskaitos programa skaičiuoja vienetinį darbo užmokestį pagal darbo apimtį ir jos fiksuojamus kvalifikacijos įkainius. Todėl kuo aukštesnis pažangios apskaitos programos įvertinimas, tuo didesnis mėnesinis mokestis. Šiuolaikinė gydytojų buhalterinė programa veda priėmimus pagal grafiką, kurio metu patvirtinamas paciento apsilankymas ir įrašoma pati programa.

Deja, retas kuris gali pasigirti, kad niekada nesilankė ligoninėse. Kadangi dauguma iš mūsų bent jau susergame sezoniniu gripu ir kitomis infekcijomis bei aplink slysiančiais pavojais, pas gydytojus reikia lankytis dažnai. Todėl šios įstaigos yra vietos, kuriomis žmonės dažnai naudojasi. Todėl būtina juos kuo labiau pritaikyti paslaugos kontekste. Tam, kad būtų laikomasi tam tikrų standartų ir taisyklių, neturėtų būti eilių, turi būti taikomi specialūs socialinio atstumo reikalavimai. Sukontroliuoti visa tai nėra lengva, ypač jei įstaigoje veikia rankinė paslaugų, žmonių ir vaistų tiekimo apskaitos sistema. Laimei, yra daug geresnis, greitesnis ir tikslesnis būdas nei žmogiškųjų išteklių naudojimas visoms aukščiau paminėtoms užduotims atlikti. Šis metodas vadinamas automatizavimu. Procesų automatizavimas jau persmelkė daugelį žmogaus gyvenimo sričių. Dar daugiau – dauguma ligoninių valdomos automatizuojant visus monotoniškus ir daug laiko reikalaujančius procesus!

„USU-Soft“ ligoninių apskaitos programa ir gydytojų tvarkaraščiai gali įvesti tvarką bet kurioje ligoninėje, net jei manote, kad niekas negali susidoroti su jūsų organizacijos chaosu! Proceso optimizavimo ir kokybės kontrolės apskaitos taikymas daro stebuklus ir griežtai kontroliuoja daugelį jūsų verslo veiklos aspektų. USU-Soft – Padarykime ligonines dar geresnes!