Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa gydytojams

Programa gydytojams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa gydytojams
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą gydytojams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Programa gydytojams – nepakeičiamas pagalbininkas gydytojų darbe ir personalo valdyme! USU-Soft gydytojų kontrolės programa – tai sveikatos priežiūros įstaigos vyriausiojo gydytojo vadovavimo galimybių lobynas. Kiekvienas darbo su gydytojais programos vartotojas turi savo prisijungimo vaidmenį ir prieigą prie gydytojų programos duomenų bazės. Vyriausiasis gydytojas turi pagrindinį prieigos vaidmenį („šeimininką“), leidžiantį gydytojams dirbti su visomis valdymo programos funkcijomis. Specialiai vadovui skirta programa gydytojams siūlo daugybę įvairių ataskaitų pagal įvairius kriterijus. Valdant gydytojų veiklą, programa dirba su analitinėmis ataskaitomis, pajamų ataskaitomis, klientais, sandėliu, finansais ir kitomis atmainomis. Gydytojo apskaitos programa leidžia registruoti konkrečią paciento diagnozę, nepriklausomai nuo to, ar jis neserga lėtinėmis ligomis ar alergine reakcija į kokius nors vaistus. Gydytojų grafikas padeda suvienyti visus ligoninės skyrius ir sujungti jų darbą į vieną tinklą. Medicininės programos pagalba gydytojai gali greitai nukreipti pacientus pas kolegas (pavyzdžiui, kai pacientui reikia atlikti papildomus tyrimus arba diagnozė dar nenustatyta). Gydantis gydytojas gali kontroliuoti visus skirtingų specialistų priėmimus bet kuriam pacientui gydytojų apskaitos programoje, neišeidamas iš kabineto ir nenukrypdamas nuo pagrindinių darbų. Darbas su gydytojais gydytojų programoje palaiko grafinių vaizdų (pvz., pacientų nuotraukų, rentgeno ar ultragarso rezultatų) saugojimą. Visa tai ir dar daugiau rasite mūsų gydytojų stebėjimo programoje! Turite galimybę nemokamai atsisiųsti ribotą gydytojo apskaitos programos versiją iš mūsų oficialios svetainės.

Labai svarbu kontroliuoti paslaugų kokybę. Darbuotojams, teikiantiems tiesiogines paslaugas, darbo kokybės rodikliai dažnai yra susitikimų pas konkretų specialistą procentas, vidutinis patikrinimas ir klientų įvertinimo jo darbo lygis. Likusiam personalui asmeninio efektyvumo rodiklis bus bendras klientų pasitenkinimo lygis – įspūdis, susidaręs apie visą įmonę. Klientų pasitenkinimo stebėjimas gali būti atliekamas įvairiais būdais: interviu (asmeniniu, telefonu); Nuotolinio valdymo pulto sąranka su mygtukais „Įvertinti paslaugos kokybę“ arba užklausa įvertinti paslaugos lygį, gauta SMS žinute, el. paštu, atsakymo žinute ar internetine nuoroda. Kiekvienas iš šių metodų turi privalumų ir trūkumų, tačiau nė vienas iš jų nebus efektyvus paslaugų kokybės kontrolės įrankis, net jei jis nebus papildytas tinkama gydytojų apskaitos metodika ir automatizavimo programa.

Sistemingai įvedant duomenis, gydytojų valdymo programa USU-Soft leidžia realiuoju laiku peržiūrėti pagrindinių atskirų darbuotojų ir visos įmonės veiklos rodiklių analizę. Matote ne tik dabartinį vaizdą, bet ir dinamiką, palyginti su praėjusiais laikotarpiais. Turėdami patikimus duomenis apie pagrindinius įmonės parametrus realiuoju laiku, tiksliai žinote, koks veiklos tikslų lygis yra per žemas, o koks aukštas, bet pasiekiamas. Ir jūs galite įtikinti savo darbuotojus, kad viskas įmanoma, jei nuspręsite! Tada galėsite stebėti rodiklių pasiekimo eigą ir prireikus koreguoti. Ne paslaptis, kad paslaugų sektoriuje, kaip ir bet kuriame kitame versle, iš nuolatinių klientų gauname maksimalų pelną. Pagal gerai žinomą taisyklę 80% pajamų gaunama iš 20% klientų, tas pats pasakytina ir apie paslaugas, nes 80% pelno gaunama iš 20% paslaugų. Dažniausiai pardavimo piltuvėje maksimalus pelnas pasiekiamas parduodant integruotas paslaugas, indėlius ir abonementus. Juk kompleksinės paslaugos ir abonementai – greitos pajamos „prie kasos“.

Neatsisakykite aptarnauti, net jei klientas užsiėmęs, kai nori užsiregistruoti. Įrašykite jį į „laukiančiųjų sąrašą“. Daug geriau nei būti atstumtam. Be to, 'laukiamojo sąrašo' funkcija leidžia greitai matyti visus grafiko pakeitimus ir, atsiradus norimam laikui, informuoti klientą apie jo atvykimo galimybę! Taip ne tik padidinsite klientų lojalumą, bet ir neprarasite pajamų. Jūs netgi galite laimėti „klientų meilę“ vadovaudamiesi šiais paprastais patarimais. Jūsų siūlomos kokybės dėka klientai mielai papasakos apie jus savo draugams ir pažįstamiems!

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų gydytojų valdymo programa palaiko abonementų naudojimą. Kiek jūs parduodate paslaugas, priklauso nuo jūsų vadovų ir administratorių gebėjimo parduoti brangias kompleksines paslaugas ir abonementus. Čia, žinoma, jums labai pasitarnaus pardavimo technika. Tačiau jei norite sutaupyti laiko mokymams ir knygų skaitymui, jums gali padėti pardavimo scenarijai, kurie jau yra įtraukti į USU-Soft programos funkcionalumą. Scenarijai yra pokalbiai, paruošti scenarijai ir frazės, padedančios administratoriams iš anksto parduoti paslaugas jūsų klientams. Automatizavimą įdiegėme daugelyje organizacijų, užsiimančių įvairaus pobūdžio veikla. Per šį laiką įgijome patirties ir žinių, kaip dirbti ir pritaikyti praktikos etapus į Jūsų medicinos centro darbą. Patikėkite mums tobulinti jūsų darbą, mes jūsų nenuvilsime!