Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa ligoninėms

Programa ligoninėms • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa ligoninėms
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą ligoninėms

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Ligoninėms programa USU-Soft leidžia registruoti pacientus, registruoti vaistus, registruoti procedūras, registruoti medicinos personalą ir kt. Tai automatizuoja. Be to, programa apima visas išlaidas, susijusias su pacientų priežiūra ir gydymu. Mūsų ligoninės programa yra funkcinių žinių programa, sudaryta iš trijų pagrindinių dalių. Pirmoji dalis – procedūrų sąrašas, vaistų ir medicinos priemonių rinkinys, sumontuota įranga ir vartojimo reikmenys ir kt., paimami ir atiduodami medicinos personalui pacientų gydymui ir priežiūrai. Jame yra pirminiai duomenys apie gydymo įstaigą, įskaitant Ligoninės programa sukuria įvairią ligoninėje naudojamą medicininę įrangą. Antroje dalyje ligoninės personalas dirba įterpdamas duomenis, kuriuos gauna eidamas savo pareigas. USU-Soft ligoninių programai reikia informacijos, kad būtų galima apdoroti ir rodyti suvestinius duomenis, kad, remiantis gautais rezultatais, būtų galima objektyviai apibūdinti visą ligoninės veiklą. Trečiame skyriuje pateikiami rezultatai ir analizė, padedanti kritiškai įvertinti procesus ir efektyviai planuoti ligoninės darbą. Ligoninių programa tvarko pacientų įrašus CRM sistemoje, kuri leidžia klasifikuoti juos pagal skirtingus kriterijus ir išsaugoti kiekvieno istoriją su pridedamais dokumentais, paveikslėliais ir diagramomis.

USU-Soft ligoninės programa padeda sudaryti tinkamą gydytojų darbo grafiką pagal personalo lenteles ir darbo grafikus, taip pat pažymi gydymo ir diagnostikos kabinetų darbą. Kiekvienam specialistui ir kabinetui grafikas pateikiamas atskirų langų pavidalu, kuriuose nurodomas darbo laikas ir paskiriami pacientų priėmimai ar apžiūros.

Pacientai į programą įvedami iš CRM duomenų bazės judindami pelę. Ligoninės programoje esanti programa suteikia vizualinį kambario apkrovos ir pacientų skaičiaus vaizdą bei registruoja visus jų apsilankymus, įskaitant gydymo kabinetus. Visos ligoninės programoje esančios elektroninės formos turi patogų vaizdą ir yra aprūpintos mobiliuoju duomenų įvedimu – kiekvienai situacijai užprogramuotų atsakymų sąrašų katalogu. Tie patys informaciniai sąrašai-katalogai, kuriuos gydytojams siūlo ligoninėms skirta programa, leidžia pacientams greitai užpildyti atsiskaitymo dokumentus. Jums nebereikia visko atsiminti ir rašyti pačiam – ligoninės programoje yra po ranka visi įmanomi variantai, tereikia pasirinkti norimą ir spustelėti pelę. Ligoninėms skirtoje programoje specialistų suvestą informaciją gali peržiūrėti vyriausiasis gydytojas ir kiti sprendimus priimantys asmenys bei atitinkamas gydytojų konsiliumas, kadangi duomenys apie pacientą sujungiami į vieną ataskaitą, iš kurių galima atlikti bendrą jo būklės įvertinimą.

Ligoninės paprastai turi savo maitinimo įstaigas ir organizuoja patalynės keitimą pagal laisvų lovų skaičių. Tokie pagalbiniai ligoninių atliekami ligonių gydymo darbai gali būti fiksuojami ir šioje ligoninės programoje, medicinos personalą aprūpinant elektroniniais žurnalais atitinkamiems užrašams. Pavyzdžiui, kai pakeičiamas kitas paciento lapas, programa praneša darbuotojui, kurio užduotyse ta funkcija yra. Programa veda atsargų apskaitą, todėl akimirksniu praneš, kiek prekių liko sandėlyje ir kiek dienų jų užteks. Programa kuria visų tipų ataskaitas – finansines, medicinines privalomas, vidines ir kt.

Klientų apklausa yra labai naudinga procedūra, jei norite sužinoti savo reputaciją ir priversti pacientus susimąstyti apie jūsų paslaugas. Aiškiai suformuluokite klausimus; užduoti įvairius klausimus. Pavyzdžiui, klausimas „Įvertinti paslaugos kokybę“ gali būti suprantamas kaip vieno asmens prašymas įvertinti konkretaus darbuotojo veiklą, o kito – kaip visą biurą. Jums nereikia rinktis ir užduoti nė vieno klausimo. Periodiškai keiskite klausimus, kad nuodugniai išnagrinėtumėte jų įspūdžius apie jūsų paslaugą. Pavyzdžiui, kas mėnesį galite pateikti 3 klausimų rotaciją: „Įvertinkite mano darbą“ (konkretaus eksperto įvertinimas); Ar jums patiko ši vieta šiandien? (biuro visumos vertinimas); Ar rekomenduotumėte mus savo draugams? (Šis klausimas yra lemiamas vertinant klientų pasitenkinimą, nes pirmaujančiose įmonėse teigiamų atsakymų į jį skaičius kartais viršija atsiliekančių konkurentų rezultatus).

Tikriausiai sutinkate su mumis, kad krizės, nestabilumo ir ekonominių neramumų metu klientų įsigyti darosi vis sunkiau. Ar žinojote, kad pritraukti klientą yra 5 kartus brangiau nei išlaikyti esamą klientą, todėl mūsų pagrindinė užduotis yra išlaikyti ir išlaikyti klientą, užtikrinti, kad klientas būtų nuolat patenkintas ir norėtų ateiti pas Jus vėl ir vėl. Ligoninės kontrolės programa USU-Soft palengvins Jūsų paslaugų kokybės gerinimo procesą.