Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa klinikai

Programa klinikai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa klinikai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Medicina yra viena iš sektorių, pradėjusių naudoti naujausias technologijas. Pastaraisiais metais vis daugiau medicinos centrų pereina prie automatinės savo veiklos apskaitos naudojant kompiuterines programas. Kviečiame įvertinti USU-Soft programos klinikinių ir medicinos centrų galimybes. Tai užtikrina kokybišką ir be klaidų apskaitą, greitą duomenų surinkimą ir apdorojimą, garantuoja efektyvų personalo valdymą. Išskirtinis klinikinės programos bruožas – kokybė ir naudojimo paprastumas; Klinikinės programos subtilybes lengva išmokti net neturint specialių kompiuterinių žinių. Klinikų ir medicinos centrų programos valdymas bus suprantamas bet kuriam vartotojui; Klinikinė programa apima pagalbos programą, į kurią įtraukiami pacientai. Klinikinėje programoje saugoma visa asmens ligos istorija, gydymo būdai ir rezultatai. Klinikinės kontrolės programa apima pagrindinius ligų klasifikatorius, galimus gydymo variantų tipus. Klinikinės kontrolės programa sutrumpina kiekvieno paciento tyrimo rezultatų refleksijos laiką. Pildant kortelę, iš katalogo reikės pasirinkti tik paruoštą informaciją. Ataskaitų teikimo funkcijos leidžia vyriausiajam gydytojui matyti viską apie poliklinikos gydymą ir ekonominį valdymą. Klinikų ir medicinos centrų programa leidžia įrašyti pacientų mokėjimus. Palaikomi mokėjimai įvairiomis valiutomis.

Naudodami klinikinės kontrolės programą galite vesti vaistų apskaitą ir numatyti poreikį laiku įsigyti vaistus ir tabletes. Klinikinės kontrolės programa užtikrina, kad visos reikalingos ataskaitos būtų generuojamos automatiškai. Ligos kortelės apipavidalinimas vyksta elektroniniu būdu ir iš karto atspausdinamas. Prie kortelės pridedamos reikalingos nuotraukos ir paveikslėliai. Klinikoms ir medicinos centrams recepto išrašymas naudojant programą užtrunka labai mažai laiko, nes gydymo galimybės patogios iš jau paruoštų variantų. Automatizuotas pristatymas leidžia pranešti pacientams, kai tik jie yra prieinami, apie tyrimo rezultatus. Darbuotojams rengiamos individualios programos ir darbo grafikai, kuriuos esant poreikiui galima peržiūrėti ir redaguoti. Pamainos sukurtos patogiam darbui. Gydytojų darbas automatiškai fiksuojamas pagal nustatytus įkainius arba procentus. Klinikoms ir medicinos centrams skirtą programos demonstracinę versiją galima nemokamai atsisiųsti iš svetainės ususoft.com. Tačiau galite pamatyti visas klinikinio valdymo programos funkcijas.

Pereikime nuo „kontrolės“ prie „motyvacijos“. Kad jūsų darbuotojai su klientais elgtųsi su meile, jūs turite su jais elgtis taip pat. Tai palengvina skaidri ir aiški augimo programa, aiškiai apibrėžti tikslai ir uždaviniai, pavyzdžiui, „iki mėnesio pabaigos 5 proc. padidinti mokinių skaičių“. Remiantis aiškiais reikalavimais, jūsų darbuotojams lengviau pasiekti norimų rezultatų. Ir jums bus lengviau juos motyvuoti skatinant siekti užsibrėžtų tikslų. Ir pašalinkite darbuotojus, kurie nenori žaisti pagal jūsų taisykles. Su USU-Soft klinikinio valdymo programa galite automatiškai apskaičiuoti motyvacinę atlyginimo dalį pagal jums reikalingas taisykles. Klinikinio valdymo programa USU-Soft taps pagrindine ir efektyviausia priemone sprendžiant personalo motyvavimo ir kontrolės problemas.

Tapkite savo srities ekspertu ir būkite atviri žiniasklaidai. Atsiverkite vietinėms ir nacionalinėms naujienų agentūroms bei internetiniams ir spausdinamiems leidiniams komentuodami dabartines sveikatos problemas. Laikraščiai ir televizijos žurnalistai dažnai kviečia ekspertus pakomentuoti daugybę situacijų. Pagalvokite apie daugybę istorijų apie virusus ir informaciją apie tradicinį poreikį apsisaugoti arba pasiskiepyti. Idealiu atveju turėtumėte numatyti ir būti pasiruošę, kokios informacijos ieškos žiniasklaida. Taip pat galite siųsti pranešimus, kuriuose rašoma: „Esu pasiekiamas, jei reikia patarimo“.

Rinkodaros tendencijos 2020 metais reikalauja, kad žinios būtų akcentuojamos ne į paslaugas, o į šias paslaugas teikiančius gydytojus. Be to, šis sprendimas prisideda prie klasikinės penkių prisilietimų taisyklės: Kai žmogus pirmą kartą kreipiasi į specialistą, jis atidžiai tave suvokia. Kai jis tave mato 5-ą kartą skirtingu laiku ir skirtingais būdais – svetainėje, tinklaraštyje, žiniasklaidoje ir privačiuose forumuose – pacientams tampate sena pažįstama!

Daugelio tyrimų duomenimis, vidutiniškai 65-80% įmonės apyvartos sudaro nuolatiniai klientai. Kartu kova dėl klientų dabartinėje ekonominėje situacijoje darosi vis aštresnė, o kokybiškų paslaugų įmonė tampa svarbiausiu, o ne vieninteliu pranašumu, išskiriančiu ją iš konkurentų. Tai gera paslauga, skatinanti klientą sugrįžti ir atsivesti draugus bei įsigyti daugiau paslaugų ir susijusių produktų. Programėlė USU-Soft gali nustatyti aukštą jūsų paslaugų kokybę ir padaryti jūsų kliniką ypatinga! Klinikos valdymo programa kontroliuoja visus jūsų klinikos veiklos etapus ir pateikia organizacijos vadovui ar vadovui grįžtamąjį ryšį apie veiklą. Nedvejodami susisiekite su mumis, kai jums reikia atsakymų į savo klausimus. Mes visada pasiruošę jums padėti ir suteikti daugiau informacijos apie paraišką!