Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa medicinos įstaigoms

Programa medicinos įstaigoms • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa medicinos įstaigoms
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą gydymo įstaigoms

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Medicinos įstaigoms skirtos programos tampa vis paklausesnės dėl įmonių kompiuterizavimo. Gydymo įstaigų kompiuterinės programos gali labai palengvinti kasdienius darbo procesus ir suteikti komforto darbe tiek klientams, tiek personalui. Viena iš šių gydymo įstaigos valdymo programų yra USU-Soft. Programa padeda organizuoti savo gydymo įstaigą. Ši programa yra unikali medicinos įstaigų apskaitos programa, apjungianti kompiuterinę apskaitą ir visas reikalingas funkcijas, kad būtų galima palaikyti pilną įmonės duomenų bazę. Jei ieškote internete tokių klausimų kaip „gydymo įstaigų kontrolės programa“, „gydymo įstaigų apskaitos programa“, „gydymo įstaigų atsisiuntimo programa“ ir kt., radote tai, ko ieškote! Medicinos įstaigos vadovybės kompiuterinė programa USU-Soft yra lengvai išmokstama, nereikalaujanti kompiuterinių resursų, o dėl savo funkcionalumo įvairovės leidžia su ja dirbti absoliučiai bet kuriai gydymo įstaigai, nesvarbu, ar tai būtų tyrimų centras, ar laboratorija. . Mūsų gydymo įstaigos valdymo programos pagalba galite vesti kompiuterinę pacientų apskaitą, apžiūros kortelių ar paciento kortelių kompiuterinius įrašus. Be to, galima sudaryti gydytojų pamainų grafiką, automatizuoti pacientų registraciją, skaičiuoti medžiagų sąnaudas suteiktai paslaugai ir kt.

Mūsų gydymo įstaigos valdymo kompiuterinės programos pagalba galite užtikrinti gerą darbo su klientais greitį, matyti ir kontroliuoti visus Jūsų darbuotojų atliekamus veiksmus. Gydymo įstaigų valdymo kompiuterinė programa tikrai bus geriausias pagalbininkas Jūsų įmonėje ir optimizuos Jūsų kasdienį darbą. Automatizavimo pagalba per gydymo įstaigos valdymo programą galite užtikrinti patogų darbą savo personalui ir patenkintiems klientams.

Jei prisiregistruosite prieš kelis mėnesius ir skatinsite klientus registruotis iš anksto, tikėtina, kad klientai atvyks net ir sezoniškai mažėjant. Tarkime, pacientas gavo kažkokią kompleksinę paslaugą ir po keturių mėnesių nori ją gauti dar kartą. Žinoma, vargu ar laikysitės personalo programos prieš keturis mėnesius. Tačiau jei šio kliento neužregistruosite, greičiausiai prireiks daugiau nei keturių mėnesių, kol jis grįš pas jus. Arba dar blogiau, tai atiteks jūsų priešininkui. Jūs negalite sau to leisti labai konkurencingoje aplinkoje. Tuomet į pagalbą ateina gydymo įstaigos apskaitos programa USU-Soft ir įmontuotas 'laukimo sąrašas'! Kai sutinkate klientui susitarti dėl siūlomos vizito datos, kai bus nustatytas tos datos grafikas, gausite pranešimą, kad reikia susitarti. O tai reiškia, kad galite paskambinti tam klientui, kad primintų apie būsimą vizitą. Tokiu būdu jūs ne tik užpildote vizitą ir prarandate pajamas – „susiejate“ klientą su savo gydymo įstaiga ir jis neturi jokios priežasties ieškoti alternatyvos.

Dabar vadovų ir specialistų mokymas neužtruks – pažangios programos funkcionalumas puikiai suskirstytas į vaidmenis ir apima tik būtiniausias funkcijas kiekvienai darbuotojų kategorijai. Daugiau jokių nereikalingų veiksmų ir „sudėtingos sąsajos“. Paprasta savo darbuotojų darbo kontrolė nėra kažkas neįmanomo! Kiekvienam darbuotojui priskiriate reikiamas funkcijas ir jums nebereikia jaudintis, kad darbuotojai turės prieigą prie visų funkcijų, kol patys nustatysite apribojimus. Gydymo įstaigos apskaitos programoje esant apribojimams visiems moduliams, išskyrus direktorių, galite nebesirūpinti savo duomenų bazės saugumu. Visa prieiga ir duomenų bazės iškrovimas priklauso tik jums! Dėl riboto funkcionalumo prieiga prie ataskaitų ir analitinių duomenų prieinama tik administratoriams, o tai reiškia, kad jums nereikia rūpintis duomenų išsaugojimu.

Ne paslaptis, kad įmonės sėkmė šiandien, rytoj, kitą savaitę ir net kitais metais priklauso nuo vadovo, jo operatyvumo ir darbo! Tačiau kadangi jam tenka spręsti daugumą įprastų užduočių, gydymo įstaigos direktorius yra „išsiblaškęs“ ir todėl, žinoma, mažiau efektyvus. Problemų sprendimo paslaptis slypi užduoties organizavime ir kontrolės procese! Juk vadovas turėtų turėti pakankamai laiko planuoti ir plėtoti verslą. Be jo nebus pelno, plėtros ir masto didėjimo. Kaip vadovas, pagalvokite, kaip norite nusiimti nuo savo pečių įprastų problemų naštą ir kaip norite dalyvauti plėtojant savo verslą. Ar norite, kad jūsų darbuotojai būtų organizuotesni ir aktyvesni? Ar norėtumėte uždirbti daugiau, kad galėtumėte skirti daugiau laisvo laiko ir skirti daugiau dėmesio įmonės valdymui bei plėtrai? Dabar tai įmanoma! Pažangios medicinos įstaigų apskaitos programos USU-Soft dėka galite susitelkti ties savo verslo plėtra ir daugiau laiko skirti sau, šeimai ir kelionėms, tuo pačiu neprarandant pajamų ir būti tikri, kad jūsų verslas vyks kaip įprastai! Jei norite perskaityti atsiliepimus apie mūsų klientus, kurie sėkmingai įdiegė mūsų sistemą savo įstaigose, kviečiame apsilankyti mūsų svetainėje, kurioje tikrai rasite viską, ko jums reikia.