Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa susitikimams su gydytojais

Programa susitikimams su gydytojais • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa susitikimams su gydytojais
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą susitikimui su gydytojais

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Didelėse sveikatos priežiūros įstaigose ir ligoninėse darbuotojai susiduria su daugybe problemų, kai keli skyriai negali naudoti visos informacijos vienodu režimu, nes duomenų kiekis yra didelis, atsiranda klaidų ir nesusipratimų. Kartais būna akimirkų, kai vizitai pas gydytoją sutampa, nes trūksta reikiamų duomenų. Visa tai yra todėl, kad pas gydytojus paskyrimai kontroliuojami tradiciniais rankinio planavimo metodais, kurie yra pasenę ir nebeveikia taip efektyviai, kaip anksčiau. Turėtų būti įdiegta vieninga gydytojų vizitų pas gydytoją programa, kad visi duomenys būtų kaupiami vienoje vietoje, o tai padės palengvinti darbuotojų darbą ir vieningai rinkti visus duomenis. Viena iš tokių medicininių susitikimų pas gydytoją programų yra programa USU-Soft, kuri leidžia iš visų kompiuterių vienu metu užsirašyti pas gydytoją, neleidžiant laikui persidengti ir trukdyti gydytojų darbui. USU-Soft paskyrimo gydytojui programa yra speciali programa, padedanti tvarkyti kasdienius dokumentus. Programa yra vieninga gydytojo paskyrimo programa ir geriausiai atlieka savo darbą. Gydytojo priėmimo programa renka duomenis į vieną duomenų bazę, kurioje saugoma informacija apie paskyrimus, medicininiai šablonai ir dokumentai bei kita svarbi informacija, padedanti optimizuoti organizaciją. Be to, susitikimo su gydytojais programa turi daug analitinių įrankių, padedančių pasiekti įmonės darbą. Visi jie saugomi kiekviename prie duomenų bazės prijungtame kompiuteryje. Be to, galima registruoti pacientus į programą gydytojo paskyrimui, vykti pas gydytoją apžiūrai ar medicininei konsultacijai, o šie duomenys taip pat bus saugomi vienoje duomenų bazėje! Tuo pačiu metu nėra laiko konfliktų, nes susitikimų pas gydytojus grafikas informuoja personalą.

Absoliučiai visas medicinines diagnozes, simptomus ir kitus aspektus galima suindeksuoti į specialų rodyklę priėmimo į gydytojus programoje, kad vėliau Jūsų darbuotojai šiuos šablonus greitai užpildytų medicininiais dokumentais, paciento kortelėmis ir kitais medicininiais dokumentais. Klientų kortelių ir medicininių istorijų pildymo automatizavimas padeda jūsų darbuotojams daug greičiau atlikti savo užduotis ir nepraranda jūsų klientų asmeninės informacijos. Be to, vizito pas gydytojus programoje netgi gali būti naudojama siuntimo parinktis kuriant kliento vizitą, kad būtų atsižvelgta į jūsų partnerių procentą. USU-Soft gydytojų priėmimo programa yra geriausias pasirinkimas medicinos organizacijai, nes turi platų funkcionalumą, leidžiantį sukurti vieną įstaigos duomenų bazę ir dirbti kelis kartus geriau!

Norint išlaikyti gerai apmokytus ir motyvuotus darbuotojus, neužtenka surasti darbuotojų (tai labai sunku, todėl juos „užauginti“ daug efektyviau). Personalas turi būti nuolat stebimas. Vadovaukitės jiems tinkamai, kai kasdien nesate „mūšio lauke“. Nedemotyvuokite darbuotojų nuolatinės „priežiūros“. Tai galima padaryti geriau, stebint pagrindinius darbuotojų rodiklius. Ar tai būtų kasdienės pajamos ar pelnas, ar ne tokie nereikšmingi, kaip registratūros darbuotojų susitikimų rodiklis ar klientų konversijų rodiklis (pasikartojančių apsilankymų procentas), ar nuolatinių klientų nuomonės stebėjimas. Ir kaip tu gali tai padaryti? Lengviausias būdas yra naudoti USU-Soft paskyrimų valdymo programą. Atsižvelkite į jame esančius pagrindinius duomenis (apsilankymai, siūlomos paslaugos, klientų duomenų bazė). Gaukite tikslius matuoklius bet kuriuo metu savo telefone. Sutelkdami dėmesį į šiuos duomenis galite stebėti savo darbuotojų veiklą. Jūs suprantate, kuris specialistas geriau susidoroja su užduotimis, kuris darbuotojas atneša daugiau pajamų, o kuris atneša daugiau pelno. Jūs suprantate, ką reikia padrąsinti, o ką – padrąsinti. Galite duoti savo komandai aiškias vystymosi kryptis.

Viešas kalbėjimas yra geriausias būdas pritraukti klientus. Ieškokite galimybių gydytojams pasikalbėti apie savo specialybes. Kalbėkite vietinėse sveikatos mugėse, moterų grupėse ir verslo klubuose. Gydytojai turi apie ką kalbėti ir pasidalinti, nes kasdien mato savo darbo rezultatą – dėkingus pacientus. Jie atsako į tuos pačius klausimus, paaiškina priežiūros ir profilaktikos taisykles, klinikos veiklos ir darbo principus, įrangos privalumus, laipsnišką gydymo procesą ir gydymo kainą. Verslo procesų automatizavimo (pvz., dokumentų rinkimo, darbuotojų atlyginimų skaičiavimo, klientų priminimo apie apsilankymą, suabejojimo paslaugų kokybe ir pan.) nauda akivaizdi, nes sumažinamas darbuotojų laikas ir žmogiškosios klaidos šiuose procesuose.

Pakalbėkime apie tai, kaip suteikti tokio tipo paslaugas, kad klientai norėtų pas jus ateiti vėl ir vėl. Niekada nepamirškite pasveikinti savo klientų su šventėmis: Naujaisiais metais, kovo 8 d., gimtadieniais ir kt. Jūsų klientai bus maloniai nustebinti, kai gaus jūsų sveikinimus. Tai padeda tokia funkcija kaip pranešimai apie gimtadienį programoje USU-Soft. Jums nebereikia peržiūrėti visos duomenų bazės, kad surastumėte gimtadienio asmenį arba tvarkytumėte atskirą failą; programa primins apie patį gimtadienį. Tai padeda sutaupyti laiko ir įgyti klientų lojalumo.