Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programinė įranga medicinos centrui

Programinė įranga medicinos centrui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programinė įranga medicinos centrui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programinę įrangą medicinos centrui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Dabar galite automatizuoti darbą ir medicinos centruose! „USU-Soft“ medicinos centro programinė įranga padės jums vienu metu saugoti visų tipų įrašus! Viskas nuo sandėlio iki draudimo programų bus paskaičiuota automatizuotos medicinos centro veiklos valdymo programinės įrangos dėka! Sistemingo medicinos centro valdymo dėka pacientai gali būti informuoti SMS žinute, kad analizės tyrimų rezultatai yra paruošti. Tai labai naudinga funkcija, ypač laboratorijos darbuotojams. Taip pat medicinos centro valdymo programa leidžia redaguoti arba atsispausdinti tyrimų rezultatus specialiu formų rinkiniu medicinos centro programinės įrangos nustatymuose. Atsiskaitoma greitai ir tiksliai – medicinos centro administracijos programinė įranga pati apskaičiuoja bendrą mokėjimo sumą. Atsiskaityti pacientai gali ne tik grynaisiais, bet ir negrynaisiais būdais; Medicinos centro valdymo programinė įranga leidžia atsiskaityti už visus mokėjimo būdus. Medicinos centro administracijos apskaitos programa už paslaugas vienu metu palaiko keliais būdais. Pavyzdžiui, už draudimo paslaugas ir tai, kas neapmokama, žmogus gali atsiskaityti grynaisiais. Studijų rezultatai medicinos centro vadovybės apskaitos programoje gali būti spausdinami tiek su normatyvais, tiek be jų. Be analizės rezultatų, pacientas gali siųsti SMS žinutes su sveikinimais ar informacija apie naujas medicinos centro paslaugas. SMS siuntimo šablonus galima saugoti ir kurti medicinos centro programos kataloguose. Išbandykite nemokamą riboto leidimo medicinos centro apskaitos programinę įrangą ir įsitikinkite patys!

Ar dažnai savo praktikoje matote, kad klientas pamiršta apsilankymą, o administratoriai nesivargina išsiųsti patvirtinimo SMS, kol ji pasiekia klientą? Kad taip nenutiktų, savo medicinos centro valdymo programinėje įrangoje įdiegėme SMS priminimo funkciją, kuri savo funkcionalumu pranoksta visus esamus analogus. Išmaniosios SMS pranešimų nustatymo sistemos dėka dabar galite nustatyti tinkamą pranešimų siuntimo laiką ir intervalą. Pavyzdžiui, norite priminti klientui apie apsilankymą likus 24 valandoms iki susitikimo ir likus 3 valandoms iki susitikimo (kad būtų kuo mažesnė tikimybė, kad nepasirodysite), tačiau tuo pačiu metu netrukdyti klientams naktį. Medicinos centro valdymo išmanioji konfigūravimo programinė įranga leidžia klientui kuo paprasčiau gauti iš Jūsų SMS pranešimus. Turite pripažinti, kad pabusti vidury nakties dėl SMS pranešimų nemalonu. To nenutiks su mūsų medicinos centro valdymo programine įranga! O tai reiškia, kad klientas yra tikras, kad esate patenkintas ir lojalus. Taip klientui ne tik primenate apie jo apsilankymą, bet ir gerbiate jo asmeninį laiką.

Taigi net ir su šiais paprastais USU-Soft sistemos paslaugų tobulinimo įrankiais galite padidinti klientų lojalumą ir taip uždirbti daugiau pinigų. Juk už dėmesį dėkingi klientai vėl ir vėl ateis pas jus, taip pat atsives draugų ir pažįstamų! Jei bijote, kad duomenų bazė gali būti prarasta, galite būti ramūs, nes medicinos centro valdymo programinė įranga USU-Soft sukuria visų duomenų atsargines kopijas kas kelias valandas. Gedimo atveju perjungsime jus į kitą serverį ir nieko nepastebėdami dirbsite toliau. Kai kurios baimės paskyros gali būti nulaužtos. Dažniausias paskyros įsilaužimo būdas yra automatinis slaptažodžio suderinimas. Po trijų neteisingų prisijungimo bandymų medicinos centro valdymo programinė įranga pagal numatytuosius nustatymus yra apsaugota slaptu kodu (captcha). Tačiau primygtinai rekomenduojame naudoti sudėtingus derinius ir periodiškai keisti slaptažodį arba prisijungti prie programinės įrangos su SMS kodais, kuriuos atsiųsime jūsų numeriu.

Kaip matote, naudotis programine įranga yra ne tik patogu, bet ir saugu. Saugome jūsų interesus, nes norime, kad uždirbtumėte daugiau, nesijaudintumėte dėl duomenų saugumo ir būtumėte tikri dėl programinės įrangos, su kuria dirbate, patikimumu. Štai kodėl elgiamės laikydamiesi įstatymų ir jūsų verslo duomenys yra apsaugoti nuo trečiųjų šalių. Tik jūs galite pasiekti klientų duomenų bazę. Mūsų užduotis – užtikrinti ir palaikyti stabilų programos veikimą. Naudojame užšifruotus duomenis ir ryšio kanalus. Tai užtikrina, kad bet kokia informacija, kurią pridedate prie programinės įrangos, bus prieinama tik jums! Duomenų saugumą užtikriname kas kelias valandas kurdami atsargines kopijas išoriniame saugojimo įrenginyje. Dėl šio požiūrio staigaus programinės įrangos gedimo atveju prireiks ne daugiau nei 10 minučių, kad būtų užtikrintas stabilus programinės įrangos veikimas ir išsaugoti visi svarbūs duomenys. Su USU-Soft galite būti tikri, kad visi jūsų duomenys bus saugomi saugiai ir jūsų verslas veiks sklandžiai!

Atsisiųsti programinę įrangą visai nesunku, daug sunkiau kokybiškai valdyti organizaciją, nepraleisti svarbių smulkmenų, kontroliuoti visus procesus ir įtraukti darbuotojus į efektyvumo didinimą. USU-Soft sistemoje yra visi reikalingi įrankiai. Kai manote, kad sunku automatizuoti su medicina susijusią organizaciją, tikriausiai esate teisus. Tačiau tai nėra neįmanoma ir mūsų siūloma valdymo ir apskaitos sistema tikrai padės pasiekti geriausių rezultatų!