Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa pacientų apskaitai

Programa pacientų apskaitai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa pacientų apskaitai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite pacientų apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Medicinos programa leidžia pagreitinti įmonės veiklos laiką, parsisiųsti papildomos informacijos ir be vargo atlikti pacientų registravimo veiklą. Galite atlikti visos organizacijos darbą be nereikalingo popierizmo, problemų ir klaidų.

Pacientų apskaitos programa nemokamai teikiama kaip bandomoji versija ribotą laiką, kad galėtumėte matyti visas programos galimybes ir pasitikrinti vidinę apskaitos programos struktūrą. Visos mūsų sistemos yra individualiai pritaikytos konkrečioms institucijoms, todėl funkcionalumas puikiai tinka kiekvienam vartotojui. Be to, pacientų apskaitos programą galima nemokamai atsisiųsti iš mūsų oficialios svetainės. Sąsają kuria ekspertai, atsižvelgdami į daugelį dalykų: psichologiją, patogumą naudoti, aiškumą. Pacientų apskaitos programa yra licencijuota ir turi pilną techninį palaikymą. Tai nėra nemokama, bet kaina patraukli. Pacientų apskaitos programa turi vartotojo identifikavimo funkciją, kurios dėka valdymas gali būti visiškai izoliuotas nuo netikėtų kenkėjiškų įsikišimų. Galite atsisiųsti reikiamus duomenis į kompiuterį ir sužinoti viską, kas vyksta jūsų organizacijoje. Pacientų apskaitos programą galite atsisiųsti ir ja naudotis nemokamai. Tačiau tai yra ribota versija ir nemokamai ja naudotis leidžiama tik tam tikrą laiką. Didelis dėmesys skiriamas įmonės valdymo darbo automatizavimui. Sistemos išvaizda atitinka jūsų darbuotojų poreikius ir sukurta taip, kad būtų patogu ir malonu dirbti.

Todėl pacientų apskaitos programa bus suprantama ir prieinama vos tik gausite mūsų profesionalių darbuotojų konsultaciją. Be to, sistemos duomenų bazė programoje saugoma tol, kol jums jos reikia. Už naudojimąsi pacientų apskaitos programėle abonentinio mokesčio mokėti nereikia. Dėl to mokate vieną kartą ir naudojatės tiek laiko, kiek jums reikia. Kiekvienas sutarties punktas gali būti aptariamas tiesiogiai su klientu, atsižvelgiant į jo poreikius ir reikalavimus. Pacientų apskaitos programa USU-Soft automatiškai sukuria pacientų duomenų bazę, įveda visus reikiamus duomenis apie pacientą ir parodo reikiamą informaciją (kliento gimtadienis, vizito pas gydytoją priminimas, nemokami vizitai dovanų). Be to, programa turi SMS platinimo ir pranešimų el. paštu funkcijas.

Pacientų apskaitos programa yra nemokama kaip demonstracinė versija oficialioje mūsų svetainėje. Tai lengva atsisiųsti ir įdiegti. Mūsų apskaitos sistema tinka kiekvienai medicinos organizacijai (klinikai, laboratorijai, veterinarijai, poliklinikai). Visi failai automatiškai generuojami elektroniniu būdu, kad būtų užtikrintas nepriekaištingas ataskaitų teikimas.

Naudokite SMS priminimus. Naudodami į programą įmontuotą pacientų apskaitos programos SMS priminimo funkciją, sumažinate kliento neatvykimo galimybę. Tai ne tik sutaupo jūsų laiką ir pinigus, bet ir leidžia greitai reaguoti į susitikimų atšaukimus bei turite galimybę iš anksto sužinoti apie atšaukimą ir, esant galimybei, užpildyti laiką. Be to, klientui patogu: kartais nepavyksta atsiliepti į skambutį ir skirti laiko skambučiui, tačiau labai patogu peržiūrėti per pacientų apskaitos programą išsiųstą SMS žinutę. Taip pat klientui patogu atšaukti susitikimą tiesiog išsiuntus žinutę. O jei klientas bus patenkintas paslauga, tai neabejotinai padidins jo lojalumą jums ir motyvuos vėl ir vėl sugrįžti pas jus.

Kokie neabejotini pacientų apskaitos programos privalumai? Pirmasis neabejotinas pranašumas yra naudingas funkcionalumas ir naudojimo paprastumas. Pacientų apskaitos programos dėka galite greitai ir efektyviai gauti visą informaciją, reikalingą Jūsų verslui valdyti, ir Jums nereikės naudotis skaičiuoklėmis ar daugybe trečiųjų šalių programų, nes visas reikalingas funkcionalumas yra Jums prieinamas. viena pacientų apskaitos programa. Dėl ataskaitų aiškumo ir grafinės vizualizacijos galite greitai ir efektyviai įvertinti reikiamus rodiklius. Nereikia saugoti begalės skaičiuoklių ir visų figūrų saugoti sąsiuvinyje, nes pati sistema pateikia reikiamus duomenis. Antras privalumas – operacijų valdymo galimybė pacientų apskaitos programa. Kiekvieną dieną stebėkite savo verslo būseną ir vienu paspaudimu gaukite visą reikiamą informaciją.

Detalios pacientų apskaitos programos analitikos dėka galite gauti momentinę informaciją apie kiekvieną dieną dirbančius darbuotojus, dienos pelną, teikiamas paslaugas bei klientų skaičių. Gaukite išsamią ataskaitą internete bet kuriuo metu! Trečias svarbus apskaitos programos pliusas yra tai, kad galite stebėti savo verslą iš bet kurios pasaulio vietos. Dabar galite būti bet kurioje pasaulio vietoje ir jums nereikės rūpintis savo verslu. Galiausiai galite skirti laiko sau ir gauti visą išsamią informaciją apie savo verslo būseną ir nieko nebekontroliuosite. Susikurkite maketą ir mėgaukitės puikiu savo gydymo įstaigos darbu.