Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Medicinos apskaitos programa

Medicinos apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Medicinos apskaitos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite medicinos apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Tobulėjant naujoms kompiuterinėms technologijoms, medicina reikalauja medicininės apskaitos programos, kuri apjungs visus apskaitos poreikius medicinos centruose vienoje platformoje. Tokia medicininių įrašų apskaitos programa gali padėti pašalinti sveikatos priežiūros įstaigų sudėtingumą ir sukurti kokybiškas darbo vietas visiems darbuotojams. Deja, šiuolaikinių technologijų rinkoje yra labai mažai medicininės apskaitos programų, todėl tokios medicininės apskaitos programos yra retos, nes jos yra labai specializuotos. Mūsų įmonė norėtų Jums pasiūlyti tokią medicininės apskaitos programą, kadangi specializuojamės medicinos apskaitos programose ir galime įgyvendinti įvairiausias medicinines idėjas. Mūsų medicininės apskaitos programa vadinama USU-Soft programa. Tai medicininės apskaitos programa, apjungianti visas esamas gydymo įstaigos funkcijas ir leidžianti apskaitą atlikti naujame lygyje! USU-Soft medicinos apskaitos programos funkcionalumas yra labai platus, todėl tinka bet kokiam verslui, nesvarbu, ar tai būtų ligoninė, klinika, masažo kabinetas ar oftalmologo kabinetas. Medicinos apskaitos programoje USU-Soft galite tvarkyti pacientų duomenų bazę, kuri labai patogu poliklinikoje ar ligoninėje; kiekvienas vartotojas lengvai ir greitai patenka į apskaitos programą. Tai taip pat apima ligos istoriją, gydymo eigą, gydytojų rekomendacijas ir kt. Galite peržiūrėti.

Taip pat prie paciento kortelės ir analizės rezultatų galite pridėti rentgeno nuotraukas, kurios optimizuoja darbo laiką ir taupo vietą darbalaukyje. USU-Soft apskaitos programoje galite detaliai aprašyti su pacientu, su kuriuo darbuotojas bendrauja, atliktą darbą. Taip pat galite nustatyti darbuotojų pamainas ir paskirti pacientus tam tikram laikotarpiui. Taip pat galite apskaičiuoti vaistų kainą apskaitos programoje, įtraukti jų kainą į paslaugų kainą ir pan. USU-Soft apskaitos programa, galite bendrauti su sandėliais ir pridėti neribotas sumas. prekės, vaistai, vartojimo reikmenys, medicininė įranga ir visa kita yra inventorizuojama! USU-Soft yra unikali apskaitos programa medicinos centrams ir ligoninėms; automatizuoja verslo procesus, padidina personalo produktyvumą ir palengvina kasdienį darbą!

Klientų apklausa yra būtina, jei norite patobulinti savo paslaugas, nes pirmiausia turite žinoti, ką apie jus galvoja jūsų pacientai. Naudokite klientų pasitenkinimo balą, kad motyvuotumėte savo darbuotojus. Tai labai gera programa. Tačiau čia yra spąsta: jei darbuotojus paveikė sąlygos, nepriklausančios nuo klientų pasitenkinimo kontrolės (pavyzdžiui, sugedo oro kondicionierius, patalpoje buvo karšta, o klientas buvo nepatenkintas), jiems gali atrodyti, kad šis rodiklis yra nukreiptas prieš juos. Šiuo atveju motyvacijos sistema duoda priešingą efektą. Norėdami to išvengti, iš anksto nustatykite aiškią darbuotojų veiksmų seką nenormalioms situacijoms (pvz., kažkas sugedo) ir bendrą darbo algoritmą nestandartinėse situacijose (pvz., kai pacientui reikia pokalbio per atstumą). „Skype“ teikiant paslaugą). Tokios instrukcijos padeda jūsų darbuotojams likti patenkintam klientui net ir iškilus nenumatytoms problemoms. Taip, gyvename tokiais laikais, kai vienintelis skirtumas, kurį klientas mato tarp skirtingų įmonių pasiūlymų, yra paslaugų kokybės skirtumas. Skirtumas jūsų naudai sukurs kliento polinkį ateiti pas jus.

Kodėl pacientai negrįžta į jūsų medicinos organizaciją? Krizės metu jūs neturite kito pasirinkimo, kaip „dirbti“ 100% su pacientu ir pateisinti visus jo lūkesčius, nes priešingu atveju pacientas gali rasti jums alternatyvą. Viena iš priežasčių, kodėl klientas nepasirodo, yra tai, kad klientas tiesiog pamiršo arba rado alternatyvą. Kad taip nenutiktų, būtina iki minimumo sumažinti tikimybę, kad klientas jus pamirš. Norėdami tai padaryti, vadybininkas, išrašydamas klientui sąskaitą faktūrą, turėtų pasiteirauti, ar po tam tikro laiko (pavyzdžiui, po pusės metų ar dviejų mėnesių) klientui galima priminti, kad paslauga kartotųsi.

Sudarę tokių klientų sąrašą sumažinate nuostolius, primenate klientams apie susitikimus ir taip prisidedate prie geresnių klientų išlaikymo rodiklių. USU-Soft apskaitos programos funkcionalumas leidžia įtraukti tokius klientus į laukiančiųjų sąrašą, kad kai bus sudarytas mėnesio grafikas. Klientas bus įtrauktas į laukiančiųjų sąrašą ir bus priminta klientui užsiregistruoti. Klientai mėgsta dėmesį ir rūpestį. Tai reiškia, kad jei apie klientą žinosite kuo daugiau, bus lengviau su juo susikalbėti ir parodyti savo dėmesį. Kaip galiu tai pritaikyti praktiškai? Tai lengva! Jei užsirašote užrašus apie klientą, visi „koziriai“ yra jūsų rankose! Jei sužinosite, kad klientas labiau mėgsta kavą su grietinėle, užsirašykite tai pastabose ir kitą kartą, kai klientas ateis, pagaminsite jam kavą su grietinėle, jis įvertins dėmesį ir liks jūsų sužavėtas. USU-Soft programa turi užrašų funkciją, kuri labai palengvina jūsų gyvenimą ir padeda išsamiai ir sistemingai įvesti visą kliento informaciją. Jei norite kokybės, išbandykite mūsų apskaitos programėlę, sukurtą tam, kad jūsų organizacija būtų geresnė!