Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Medicinos paslaugų programa

Medicinos paslaugų programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Medicinos paslaugų programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite medicinos paslaugų programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Jei nežinote, kaip sekti medicinos paslaugas medicinoje ir ilgą laiką naršote internete, į paieškos sistemą įvesdami tokius klausimus kaip "medicinos programa", "medicinos paslaugų programa", "medicinos paslaugų programos", paslaugų atsisiuntimo programa', tada speciali aplikacija medicininių procedūrų teikimui.programa – Kadangi sukūrėme USU-Soft programą, galime pasiūlyti Jums sprendimą. Programėlė – tai unikali medicininių procedūrų skaičiavimo programa, optimizuojanti Jūsų verslo procesus ir teikianti kokybišką medicininę pagalbą, teigiamai veikianti gydymo įstaigos įvaizdį. Programa USU-Soft, teikianti medicinos paslaugas, turi daug funkcijų, dėl kurių ji yra geriausia programinė įranga medicinos rinkoje.

Sandėlyje esantis inventorius suteikia pagalbą ir pagalbą registruojant medicinos paslaugas, vizitus, taip pat fiksuoja diagnostiką, analizę, greitosios medicinos pagalbos tiekimą, apmokėjimą už medicinines procedūras ir kitas naudingas galimybes. Programa neužima daug vietos standžiajame diske ir nereikalauja kompiuterio resursų; Programoje gali dirbti tiek pradedantieji, tiek pažengę vartotojai. Į jį galima nesunkiai patekti naudojant specialų langą, kuriame įrašomas pacientas, norintis užsiregistruoti sveikatos priežiūros paslaugoms teikti, nurodomas laikas, gydytojas, priėmimo data ir kiti kriterijai. Programa labai gerai sąveikauja su trečiųjų šalių įranga, prie jos galima prijungti brūkšninių kodų skaitytuvą, finansų registratorių, kvitų spausdintuvą ir kitą svarbią įrangą, kuri gali padėti greitai suteikti medicininę pagalbą. Taip pat galite koreguoti išlaidas prekėms ir vaistams, kad būtų užtikrintas medicininių paslaugų teikimas, kuris bus įskaičiuotas į medicinos paslaugos kainą ir kur matysite reikalingų prekių kiekį. Programa gali optimizuoti priežiūros teikimą, pacientų paskyrimą, taip pat padeda optimizuoti vaistų tiekimą pacientams. Programėlė gali automatizuoti ir pagerinti darbuotojų ir klientų aptarnavimo darbo aplinką.

Kaip pritraukti klientus? Naudokite modernias technologijas, kad padidintumėte konversijas! USU-Soft programa turi integruotą internetinės registracijos funkciją jūsų svetainei ir net socialinės žiniasklaidos programoms. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nukopijuoti ir įklijuoti kodą į savo svetainę. Ir tada gaukite savo klientus! Kodėl sulaukiate prastų rezultatų pritraukiant naujų klientų? Taip yra dėl nesugebėjimo dirbti su klientų prieštaravimais. Ypač dabar, kai pasikeitė prieštaravimai, atsiranda tokių žodžių ir minčių, kaip „negaliu sau leisti šito“, „nėra pinigų“, „brangu“, „krizė“, kurie gąsdina klientus. Todėl turite įtikinti pacientus, kad turite patrauklių pasiūlymų su nuolaidomis ir puikia kokybe! Ką programa leidžia daryti? Galite greitai sekti savo įmonės būseną internete, gauti duomenis apie pajamas, ekspertų veiklą, klientų skaičių, gauti išsamią informaciją apie savo darbuotojų darbą. Galite matyti savo darbuotojų veiklą neišeidami iš namų (ar kitoje pasaulio pusėje) ir įsitikinti, kad jūsų įmonė veikia net ir be minutės iki minutės kontrolės ir nuolatinio buvimo jūsų darbo vietoje. Visus duomenis gaunate grafiškai, kas neabejotinai supaprastina įmonės vertinimo procesą ir skaičiavimus.

Paslaugos našumo rodiklis naudingas skaičiuojant kitų gyvybiškai svarbių verslo rodiklių analizę programoje. Kokius įvesties duomenis turime apskaičiuoti? Visa paslaugos kaina, pajamos iš paslaugos ir bendras valandų, praleistų ją teikiant, skaičius. Naudojant tradicinius įrankius tiksliems skaičiams apskaičiuoti, tai užtrunka gana ilgai (jei atliekama reikiama apskaita, nes dažnai vadovai kiekvieną mėnesį perka tam tikrą kiekį medžiagų, neskaičiuodami tikslios kaštų sumos už paslaugą). Taigi čia USU-Soft programa yra tinkamiausia priemonė. Jūsų administratorius gali įrašyti visus duomenis apie išlaidas, finansus ir paslaugai skirtą laiką į vieną tvarkaraštį. Iš automatiškai sugeneruotos programos ataskaitos Jūs gaunate tikslius duomenis apie bet kurios paslaugos pelningumą reikiamu laikotarpiu!

Turite analizuoti savo vadovo darbą, nes jis yra jūsų įmonės veidas. Net jei samdote geriausius gydytojus, vadovas gali nesugebėti kompetentingai kalbėti apie jų paslaugas. Dėl to efektyvūs pardavimai neveiks. Administratorius įrašus veda atskirame žurnale, kurį paprastai kontroliuoja paslaugos administratorius. O norint lengvai saugoti ir palyginti tarifus, duomenys kas ketvirtį įvedami į vieną iš aukščiau pateiktų žurnalų. Tačiau tai ilgas procesas. Kaip USU-Soft programa išsprendžia šią problemą? Stilingai programa sujungia tą ar kitą įrašą su valdytoju ir automatiškai sukuria ataskaitą apie jo vidutinę sąskaitą faktūrą, pajamas ir pelną per tam tikrą laikotarpį!

Kai ateina laikas apsispręsti ir pasirinkti geriausią verslo valdymo būdą, turėtumėte atsižvelgti į visas rinkoje siūlomų programų ypatybes. Mes pristatėme jums USU-Soft programą ir tikimės, kad pasirinksite ją kaip įrankį savo darbui automatizuoti! Jei turite klausimų, mielai į juos atsakysime. Susisiekite su mumis ir mes jums papasakosime daugiau, kad mūsų paraiškos vaizdas būtų išsamus ir suprantamas.