Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa poliklinikai

Programa poliklinikai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa poliklinikai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą poliklinikai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Ambulatorijos medicinos programa USU-Soft yra svarbi pagalba organizacijoje, susijusioje su medicinine veikla. Tinka įvairiose įmonėse: poliklinikoje, ligoninėje, medicinos atstovams, sanatorijoje, medicinos poliklinikoje, laboratorijoje ir kt. Be to, funkcionalumas gali atlikti daugybę užduočių ir apimti neribotą skaičių užduočių. Viskas derinama pagal kliento pageidavimus, kartu su mūsų atsakingais profesionalais, kurie jautriai reaguoja į kiekvieną nuomonę ir pasiūlymą. Ambulatorinės medicinos programa padeda atsikratyti įvairių problemų dirbant su įstaigos kontrole ir bylomis, pamiršti gausybę aplankų su dokumentacija ir atsisveikinti su nesibaigiančiomis eilėmis registratūroje ir įstaigoje. Poliklinikoje, kurioje naudojama medicininė programa, apskaita yra kuo tikslesnė. Jei tai integruosite į įmonės svetainę, ji atliks internetinę pacientų apskaitą.

Pridedant naujų klientų, leidžiama nurodyti pagrindinius ir antrinius (el. paštas, gyvenamoji vieta, telefono numeris ir kt.) duomenis, kurių pagalba vykdote SMS ar el. pašto platinimą. Priminkite pacientui klinikoje apie tyrimų rezultatus, kitą susitikimą ar artėjančius įvykius. Be to, ambulatorinės kontrolės programos USU-Soft programuotojai, atliekant medicininę apžiūrą ligoninėje, didelę reikšmę skyrė ambulatorinės valdymo programos funkcijoms. Apžiūros metu gydytojas turi patogų darbo langą, kuriame galima suvesti visus paciento nusiskundimus ir pastabas į ambulatorinio gydymo programą, siekiant įrodyti diagnozę pagal tarptautinę ligų klasifikaciją. Priemoka skiriama kiekvienam poliklinikos darbuotojui, atsižvelgiant į dirbtas valandas ir tyrimų kokybę. Medicinos ambulatorinės kontrolės programa USU-Soft yra visada prieinama, o kaina patraukli.

Mūsų ambulatorinio valdymo programa sėkmingai naudojama ir sanatorijose. Jis gali būti koreguojamas, kad atitiktų jūsų specialius pageidavimus. Savo ruožtu kiekvienas klientas gali būti patenkintas patikimu poliklinikos aptarnavimu bei aukšto lygio kokybe. Mūsų medicininės ambulatorinės apžiūros programa apima elektroninius susitikimus su specialistu, todėl jums nereikės stovėti daugybėje eilių ir gaišti laiko. Be to, duomenų bazėje saugoma visa paciento apsilankymų poliklinikoje ligos istorija, gydantis gydytojas, jam išrašyti vaistai. Ambulatorinėje medicinos programoje galite naudotis nuolaidų ir lengvatų reguliariems pacientams teikimo funkcija. Galite nemokamai atsisiųsti poliklinikos valdymo programą su demonstracine versija.

Kiek naujų susitikimų jūsų darbuotojai gali susitarti su tais pačiais klientais? Kaip jau ne kartą minėjome, paprastai kalbant, daugumoje paslaugų pramonės įmonių šis rodiklis yra 20–40%. Tai reiškia, kad prarasite 80 % klientų, kurie galėjo likti su jumis ilgiau. Nuostoliai čia siekia milijonus, nes klientai pas jus gali vykti ilgą laiką ir tai daryti reguliariai. Tačiau dažnai darbuotojai neįdeda pakankamai pastangų, kad pakartotinai susitiktų su klientu. Programos „Laukimo sąrašo“ funkcija čia gali būti labai naudinga. Su šia ambulatorinės apskaitos programos savybe registratūros darbuotojas gali iš karto priminti klientui, kad reikia pakartoti procedūrą. Suplanavus klientą numatomą apsilankymo datą, praėjus tam tikram laikotarpiui, rodomas pranešimas, kad su klientu reikia susisiekti, kai bus sudarytas tos datos tvarkaraštis. Tai reiškia, kad galite paskambinti tam klientui ir priminti apie jūsų apsilankymą. Taigi, jūs ne tik užpildote susitikimą ir prarandate pajamas, bet ir „sujungiate“ klientą su savo poliklinika. Dėl šios paprastos ambulatorinės apskaitos programos funkcijos galite uždirbti daug daugiau! Sumažinkite savo nuostolius ir padidinkite pajamas naudodami USU-Soft programą.

Naudodamiesi programa jūs žymiai padidinate savo pelną, nes dabar galite sutelkti dėmesį į verslo plėtrą ir visiškai nekontroliuoti visų procesų! Be to, tai sutaupo daug laiko, kurį reikia skirti sau. USU-Soft programa rūpinasi jumis ir jūsų verslo plėtra, nes jei pavyks, pavyks ir mums!

Ne paslaptis, kad žmonės tampa daug reiklesni. Jie nebekreipia dėmesio tik į kainą, o į siūlomą paslaugą. Be aukščiausios kokybės paslaugų rizikuojate prarasti klientus. Tuo pačiu, programos pagalba skirdami jiems reikiamą dėmesį, galite ne tik ženkliai padidinti savo klientų lojalumą, bet ir padidinti savo pajamas. USU-Soft programa puikiai tinka, jei norite kontroliuoti savo įstaigą ir padaryti paslaugas dar geresnes! Naujų technologijų diegimas naudingas tiek vadovui, kuris gali sekti net mažiausius procesus įmonėje, tiek poliklinikos personalui, kuris nuolat turės prieigą prie įvairių medicininių išteklių ir žinynų. Galimybė tobulinti savo įstaigą yra tiesiai prieš jus. Mes padarėme viską, kad jums tai pasakytume. Dabar jūsų eilė veikti. Jei norite aukštos kokybės savo organizacijos paslaugų, tuomet naudokite šią programinę įrangą aukščiausios kokybės!