Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Elektroninės medicinos istorijos programa

Elektroninės medicinos istorijos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Elektroninės medicinos istorijos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Instrukcijų vadovas

Instrukcijų vadovas

Turime paprastą programą. Bet ir jai rašėme nurodymus. Su jo pagalba programą įvaldysite dar greičiau. Taip pat sužinosite įdomių funkcijų, kurios padės tapti profesionaliu vartotoju.


Demonstracinė versija su interaktyviu vartotojo vadovu

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite elektroninės ligos istorijos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Daugelis klinikų susiduria su laiko stokos problema dėl didelio lankytojų antplūdžio bei būtinybės apdoroti ir tvarkyti didelius informacijos kiekius. Taip pat reikia registruoti jų apsilankymus ir skambučius pas kitus gydytojus, kad būtų galima atlikti išsamų tyrimą ir rekomenduoti veiksmingą gydymą. Šiandien dauguma medicinos paslaugų organizacijų visur pereina prie automatizuotų elektroninės ligos istorijos apskaitos programų, nes atlikti daugiau darbų per trumpesnį laiką yra daug svarbiau ir garbingiau. Ši problema ypač glumino dideles klinikas, kuriose medicinos paslaugų rinkoje išlikimo klausimu tapo elektroninės ligos istorijos apskaitos automatizavimo programos. Tai ypač paveikė vienos pacientų duomenų bazės tvarkymą (ypač elektroninę kiekvieno lankytojo ligos istoriją). Be to, atsirado poreikis elektroninei ligos istorijos apskaitos programai, kuri leidžia saugoti skirtingų klinikos skyrių darbuotojų įvestą informaciją (pavyzdžiui, lankytojų ligos istoriją) ir, esant poreikiui, įgyvendinti kontrolę analitiniais metodais. . informaciją apie įmonės veiklą, kad būtų priimti kokybiški valdymo sprendimai. Kai kurių įmonių atstovai bando iš interneto parsisiųsti elektroninę ligos istorijos apskaitos automatizavimo programą. Tačiau tokiais atvejais visada turėtumėte suprasti, kad elektroninis ligos istorijos valdymas negali atsisiųsti tinkamos kokybės verslo programos.

Žinoma, galite saugoti įrašus elektroninėje ligos istorijos tvarkymo programoje, kurią pavyko atsisiųsti, tačiau tai darysite rizikuodami ir rizikuodami. Visų pirma, šios elektroninės medicininės būklės patikrinimo programos nesuteikia „techninės pagalbos“ galimybės. Antra, visada yra galimybė, kad visa elektroninė informacija, kurią per ilgą laiką surinko ir įvedė jūsų darbuotojai, bus labai greitai prarasta, atsiradus bet kokiam kompiuterio gedimui tokiose elektroninėse medicininės būklės patikros programose. Tokiu atveju niekas nesuteiks jums garantijos dėl jo atkūrimo. Todėl rekomenduojama nesinaudoti elektroninės ligos istorijos apskaitos valdymo programomis, kurias galima nemokamai parsisiųsti iš interneto. Verslo klientams sukurta elektroninės istorijos apskaitos programa USU-Soft, pasiteisinusi Kazachstano rinkoje ir užsienyje, kaip kokybiškas elektroninės istorijos valdymo programinis produktas.

Motyvuokite savo klientus įvertinti paslaugas, kurias jie naudoja jūsų elektroninėje fono valdymo programoje. Dažnai lojalūs klientai nori pateikti jums atsiliepimų. Tai reiškia, kad galutinis paciento pasitenkinimo vaizdas dažnai būna vienmatis. Veiksmingas būdas paskatinti klientus ne tik įvertinti paslaugų kokybę, bet ir priversti juos sugrįžti pas jus – pasakyti jiems, kad visada gausite 10% nuolaidą kitam apsilankymui paslaugos pradžioje, jos pabaigoje. klientas. 50% apsilankymų vertina paslaugų kokybę. Išmatuokite klientų, kurie atsisakė vertinti, skaičių. Jūsų paslauga nepatenkintas klientas nepaspaus jokio programoje gauto mygtuko ir nesiųs tekstinės žinutės. Greičiausiai ji „balsuos kojomis“ (tylės, bet daugiau pas jus nebeateis). Todėl labai svarbu išmatuoti ne tik teigiamų ar neigiamų komentarų skaičių, bet ir apsilankymų, kuriuose žmonės nenori skirti laiko ir emocijų atsiliepimams, skaičių. Būtent neįvertintų apsilankymų skaičius parodo klientų nelojalumo lygį. Nedelsdami reaguokite į klientų nepasitenkinimą. Neigiami klientų atsiliepimai nereiškia klientų nelojalumo. Išeikvodamas energiją nepasitenkinimo demonstravimui, klientas dažnai parodo, kad nėra visiškai tavimi nusivylęs ir tiki, kad bus išgirstas ir jo nepasitenkinimo priežastis išnyks. Padarykite viską, kad išspręstumėte problemą, o kai problema bus išspręsta, asmeniškai pakvieskite klientą sugrįžti ir įvertinti pakeitimus. Programa suteikia įrankį tai padaryti.

Daugeliui vadovų rūpi santykinai maža klientų grąža. Klientų registravimo procentas gali būti katastrofiškai mažas, todėl nėra pakankamai pirminių klientų, kurie užpildytų programos spragas arba kodėl profesionalai tiesiog sėdi ir nieko nedaro. Jūs prarandate pajamas ir, žinoma, taip pat prarandate pelną. Žinoma, norint nustatyti mažo priėmimo lygio priežastis, reikia išanalizuoti daugybę rodiklių, pirmiausia norint įvertinti šį priėmimų procentą.

Dažnai tikroji priežastis, dėl kurios klientai neskiriami, yra ta, kad pacientui nebuvo pasiūlyta tokia galimybė atsiskaitymo metu. Vadovas tylėjo, nes „jei pacientas būtų norėjęs, jis būtų to paprašęs“ arba tiesiog pamiršo ar „pagavo“ savo darbo rutinoje. Kaip tokiu atveju sumažinti nuostolius? Čia asistentas gali būti vadinamasis „pardavimo scenarijus“. USU-Soft programa turi funkciją, kuri palengvina šį procesą. Kai klientas sumoka, vadybininkas gauna „priminimą“ su pasiūlymu pasiūlyti klientui susijusius produktus arba perplanuoti paslaugas. Nustebtumėte, tačiau vien ši funkcija gali sumažinti jūsų programos „spragas“ 30–60 %! Naudokite programą ir mėgaukitės puikiais savo verslo darbais!