Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa kroviniams

Programa kroviniams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa kroviniams
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą kroviniams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Svarbiausias procesas logistikoje yra krovinių gabenimo kontrolė ir stebėjimas; Kruopštus kiekvienos siuntos stebėjimas užtikrina savalaikį kiekvieno siuntimo užsakymo įvykdymą ir teigiamus klientų atsiliepimus. Efektyviam transporto ir krovinių vežimo sutvarkymui įgyvendinti reikalinga automatizuota kompiuterinė sistema, leidžianti su minimaliomis darbo sąnaudomis vesti detalų visų transporto įmonės sričių apskaitą. Programa, vadinama USU programine įranga, išsiskiria tuo, kad ją lengva naudoti darbo vietoje ir turi daug įrankių bei galimybių. Intuityvi programos sąsaja parodo krovinių būseną ir vietą, o pristatymų koordinavimo procesas apima kiekvieno maršruto etapo stebėjimą, kasdien nuvažiuojamų maršruto dalių palyginimą su planuojamais rodikliais ir, jei reikia, maršruto keitimą. Kiekvienos transporto priemonės valdymas leidžia stebėti techninę būklę, kuri užtikrina nepertraukiamą krovinio gabenimą. Skaičiavimų automatizavimo dėka į siuntimo kainą bus atsižvelgta į visas galimas išlaidas, kad būtų garantuotas pelnas. Be to, krovinių grafikas prisideda prie kokybiško krovinių pristatymo planavimo, suteikdamas galimybę klientams organizuoti siuntų grafikus. Taigi mūsų kompiuterinė programa turi visas reikalingas funkcijas efektyviam transporto įmonės valdymui.

Programa išsiskiria savo universalumu ir kuria vieningą informacinę ir darbo aplinką koordinuotam ir tarpusavyje susijusiam visų padalinių darbui organizuoti. Tai palengvina aiški kompiuterinės programos struktūra, suskirstyta į tris blokus, kurių kiekvienas išsprendžia tam tikrą problemų rinkinį. Katalogų skiltyje vartotojai gali rasti informacijos apie logistikos paslaugas, krovinių maršrutus, skrydžius, krovinių vairuotojus, tiekėjus, transporto priemones, atsargas, finansines prekes ir kt. Ji veikia kaip duomenų bazė, kurioje įvedama atitinkama informacija. Aiškumo dėlei visa terminija pateikiama kataloguose ir suskirstyta į kategorijas. Modulių skiltyje fiksuojami krovinio pervežimo užsakymai, apskaičiuojamos sąnaudos ir nustatomos kainos, suderintos visų dalyvaujančių šalių, transporto ir vykdytojų paskyrimas, pristatymo sekimas ir apmokėjimo organizavimas. Šis blokas leidžia vesti atsargų apskaitą ir laiku papildyti atsargas reikalingomis medžiagomis, organizuoti klientus ir sekti jų grąžinimus, analizuoti lėšų judėjimą įmonės banko sąskaitose, įvertinti kiekvienos dienos finansinius rezultatus, užmegzti ryšius su klientais. USU programinėje įrangoje galėsite įvertinti konversijų rodiklius, analizuoti atmetimo priežastis, naudoti pardavimo ir rinkodaros įrankį bei įvertinti reklamos priemonių efektyvumą. Ataskaitų skiltis – tai šaltinis, skirtas atsisiųsti įvairias finansinių ir valdymo ataskaitų formas, skirtas analizuoti tokius rodiklius kaip pajamos, išlaidos, pelnas ir pelningumas; taigi programa nuolat prisideda prie finansų valdymo ir kontrolės.

Krovinių valdymo kompiuterinė programa, vadinama USU Software, yra vienodai efektyvi naudoti laivybos, logistikos, kurjerių ir prekybos įmonėms, nes turi lanksčius nustatymus, leidžiančius kurti įvairias programų konfigūracijas ir atsižvelgti į veiklos specifiką. kiekvieno verslo reikalavimus. Naudojant USU Software galimybes Jūsų įmonės darbas bus organizuojamas geriausiai!

Be kitų funkcijų, USU programinė įranga suteikia vartotojams įvairių privalumų, tokių kaip bet kokio skaitmeninio failo įkėlimas į kompiuterio programą ir siuntimas el. paštu, taip pat duomenų importavimas ir eksportavimas iš MS Excel skaičiuoklių ir MS Word formatų. Naudodami Vidutinės sąskaitos faktūros ataskaitą, sąskaitų tvarkytojai galės analizuoti klientų pirkimo galimybes ir sudaryti atitinkamus logistikos paslaugų kainoraščius. Efektyvių krovinių vežimo planavimo ir sekimo įrankių pagalba daug laiko atimantis krovinių valdymo procesas taps paprastesnis ir greitesnis. Su USU Software galėsite susitvarkyti transporto dokumentų valdymo sistemą, kuri prisidės prie geresnės apskaitos. Galėsite įvertinti, kiek efektyvūs jūsų reklamos metodai ir kaip jie pritraukia klientus bei investuoti į efektyviausias rinkodaros priemones.

Įmonės vadovybė galės patikrinti faktinių finansinių rodiklių verčių atitiktį planuojamoms. Maršruto optimizavimo ir konsolidavimo dėka visi kroviniai bus pristatyti laiku. USU programinėje įrangoje jos vartotojai gali naudotis tokiomis paslaugomis kaip telefonas, el. paštas, SMS ir laiškų siuntimas bei tokiomis paslaugomis kaip bet kokio dokumento sukūrimas ir spausdinimas ant oficialaus įmonės firminio blanko. Logistikos valdymo kompiuterinė sistema išsiskiria duomenų skaidrumu, kuris supaprastina kontrolės procesą ir leidžia greitai atpažinti, kokios klaidos buvo padarytos darbe. Valdymo skyrius galės prižiūrėti personalą, įvertindamas darbuotojų efektyvumą ir darbo laiką atlikti numatytas užduotis.

Kitos naudingos programos funkcijos padeda palaikyti reikiamo lygio sandėlio atsargas, atsakingi specialistai gali nustatyti kiekvienos sandėlio sąrašo prekės minimalias likučių reikšmes. Mokėjimo prašymuose tiekėjams pateikiama informacija apie mokėjimo sumą ir datą, pirkėją, vykdytoją ir iniciatorių. Norėdami kontroliuoti kuro sąnaudas, organizacijos darbuotojai gali sutaupyti kuro korteles ir nustatyti joms išlaidų limitus. Mūsų programoje apdorojama statistika ir finansiniai rodikliai gali būti naudojami kuriant verslo planus strateginei verslo plėtrai.

USU programinė įranga atlaisvins laiko, naudojamo įprastinėms operacijoms, ir nukreips į verslą, padėdamas bet kokiam verslui plėstis ir augti!