Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Auto transporto apskaitos programa

Auto transporto apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Auto transporto apskaitos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą autotransporto apskaitai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Automobilių transporto apskaitos programa naudojama įmonėse, kurios disponuoja bent viena transporto priemone. Be to, tai gali būti gamybinis verslas, turintis įrankių rinkinį ir reikalaujantis įdiegti specialią programinę įrangą automobilių transporto apskaitai. Ekspeditoriams privaloma turėti automatizuotą sistemą, nes transportas yra pagrindinis įmonės paslaugų teikimo klientams būdas. Pritaikyta automatizuota transporto apskaitos programa atlieka valdymo operacijas, užtikrinančias duomenų atvaizdavimo sąskaitose ir finansinėse ataskaitose patogumą ir tikslumą.

Automobilių transporto apskaitos registrų tvarkymas ir naudojimas yra labai svarbus bet kokiam autotransporto paslaugų verslui, kadangi su transporto paslaugomis susijusios išlaidos sudaro nemažą įmonės išlaidų dalį. Automobilių pervežimų apskaitos programa įmonėje taip pat atlieka valdymą, kuris ypač reikalingas visai įmonės logistikai. Logistikos operacijų įgyvendinimo kontrolės nebuvimas, nekoordinuotas darbuotojų darbas, nesavalaikiai apskaitos procesai sąlygoja išaugusias išlaidas ir prastėja įmonės teikiamų paslaugų kokybė, pažeidžiami pristatymo terminai ir kt. Kodėl taip atsitinka?

Be autotransporto, techninės būklės ir priežiūros didžiosios knygos, būtina kontroliuoti ir autotransporto naudojimo organizavimą. Buvo įdiegta tranzito sistema, skirta automatinio transporto įvažiavimui ir išvažiavimui iš įmonės objekto. Automatinių transporto leidimų registravimo programa stebi bet kurios transporto priemonės įvažiavimą ir išvažiavimą, tikrina duomenis iš važtaraščių ir parodo skirtingus trūkumus, kurie gali atsirasti, pavyzdžiui, kai duomenys neatitinka skirtingų informacijos šaltinių. Kai kurios organizacijos naudoja ne tik automatizuotas apskaitos sistemas, bet ir įprastas programas, tokias kaip Excel. Atminkite, kad didžiosios knygos programinė įranga labai priklauso nuo rankinio įvesties ir, jei nuspręsite valdyti, tarkime, 300 autotransporto vienetų, tai galite padaryti naudodami „Excel“, tačiau efektyvumas bus toks mažas, kad tai yra tinkamas būdas tai padaryti. Be to, skaičiuoklių programos negali išspręsti sudėtingesnių problemų ir supaprastinti dokumentų tvarkymo bei valdymo. Todėl tam tikra automatizuoto transporto veiklos apskaitos programa visiškai pateisina investicijas į jį.

Nors pagrindinė jo funkcija yra automatinė migracijos apskaita, skirtingos programos turi skirtingus požiūrius ir apskritai skirtingas funkcijas. Atsižvelgiant į tai, kad rinkoje yra daug įvairių apskaitos priemonių, pasirinkti konkretų yra gana sunkus pasirinkimas, nes tolimesnė verslo plėtra priklauso nuo optimalios įdiegtos programos. Didelis privalumas būtų aplikacija, galinti atlikti ne tik viską, kas aprašyta aukščiau, bet ir atlikti daug daugiau įvairių užduočių, skirtų įmonės apskaitos automatizavimui.

USU Software yra speciali programa, skirta automatizuoti verslo procesus ir taip pasiekti visišką bet kurios organizacijos veiklos optimizavimą. Programa buvo sukurta atsižvelgiant į klientų poreikius ir reikalavimus, kurie USU Software apibūdina kaip specializuotą programą, tinkamą naudoti bet kurioje įmonėje. Integruotas automatizavimo metodas USU Software leidžia optimizuoti visas apskaitos ir valdymo užduotis visuose organizacijos finansinės ir ekonominės veiklos sektoriuose.

Naudojant USU programinę įrangą optimizuoti logistiką nebus sunku. Visi logistikos procesai ir jų kontrolė bus atliekami automatiškai, kaip ir kitos operacijos. Taigi mūsų programa gali automatizuoti šias užduotis: buhalterinė apskaita, autotransporto apskaita, autotransporto sekimas, autotransporto valdymas ir sekimas, įmonės transporto priemonių logistikos savalaikė kontrolė, dokumentų ir dokumentų tvarkymas, autorizacijos ir prieigos sistema, klaidų registravimas ir kt.

Automatizuokite savo verslą naudodamiesi daugybe USU Software privalumų: daugiafunkcinis, aiškus ir lengvai naudojamas meniu, leidžiantis greitai prisitaikyti prie naujo darbo formato, programoje esantis nuotolinio valdymo režimas leidžia valdyti ir stebėti visas operacijas. verslo procesai, automatizuoto dokumentų organizavimo priežiūra, mažinanti išlaidas ir taupanti resursus, valdymo metodų reguliavimas, užtikrinantis maksimalų valdymo procesų efektyvumą, maršrutų maršrutų optimizavimas naudojant integruotą žemėlapių sistemą, daugelio formatų palaikymas popierizmui, pakrovimo kontrolė ir prekių ar krovinių iškrovimas, efektyvus ir Gebėjimas atlikti visas reikalingas operacijas, užtikrinančias be klaidų sandėlyje, per sekundę apdoroti didelį kiekį informacijos iš duomenų bazės, sukurti bet kokio sudėtingumo finansinę analizę ir galimybę atlikti auditą procedūras nedalyvaujant ekspertams, saugoti neribotą duomenų kiekį, o vėliau informaciją panaudoti įmonės darbo eigoje ir dar daugiau .