Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa automobilių transporto įmonei

Programa automobilių transporto įmonei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa automobilių transporto įmonei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą automobilių transporto įmonei

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kiekviena moderni transporto ir transporto įmonė veikia logistikos ir krovinių gabenimo srityje, kuriai reikalinga kruopšti visų su krovinių gabenimu susijusių procesų vykdymo kontrolė, užtikrinant jų saugumą ir laiku atliekamų pavestų užduočių. Įgyvendinti efektyvų valdymą įmanoma tik įdiegus gerai suprojektuotą visapusišką programinį įrankį, kuris sujungia visus įmonės transporto operatyvinius padalinius ir visą verslo logistiką į vieną sklandžiai veikiančią sistemą. Automatizuota transporto įmonių valdymo programa šiais laikais yra esminė sėkmingo verslo valdymo dalis.

Įmonės valdymo sistemos optimizavimas yra glaudžiai susijęs su specialios programos, kuri automatizuos visus svarbius apskaitos procesus automobilių transporto versle, įdiegimu. Automobilių transporto verslo programa per trumpiausią įmanomą laiką prisidės prie vadovybės ir atsakingų darbuotojų einamųjų sprendimų našumo ir efektyvumo didinimo. Tinkamai parinkta programa bet kuriam autotransporto verslui ar transporto įmonei suteiks neribotas optimizavimo galimybes, kurios padidins pelną ir sumažins galimas išlaidas. Tokia programa automobilių transporto verslui sukurtų esamų pristatymų planavimo sistemą, kuri visiškai pašalintų galimus trikdžius ir praleidimus, susijusius su žmogiškosios klaidos faktoriumi. Dažnai sunku rasti programą, kuri visiškai atitiktų įmonės poreikius. Kokybiška paraiška automobilių transporto verslui turi atitikti ne tik praktinius reikalavimus, bet ir tenkinti klientą už prieinamą kainą. Turint gerą programą organizacijoms nebereikės ieškoti brangių trečiųjų šalių patarimų. Tinkamos programinės įrangos įsigijimas automobilių transporto verslui reiškia vienkartinį pirkimą, kuris išspręs visų darbo vietų optimizavimo problemą kartą ir visiems laikams.

USU programinė įranga yra programos produktas, kuris suteiks visapusišką požiūrį į esamos apskaitos sistemos tobulinimą be jokio žmogaus įsikišimo. Programa išlaikys savarankišką klientų bazę su visa svarbia kontaktine informacija ir banko informacija. Su šia automobilių transporto verslui skirta programa vadovybė galės efektyviau valdyti ir vykdyti programos stebėseną, kad užtikrintų visapusišką finansinę ir ūkinę veiklą. Darbuotojai tokioje programoje galės tiksliai atlikti reikalingas ūkinės apskaitos operacijas bet kuria pasirinkta tarptautine valiuta. Programos sudarytoje detalioje automobilių transporto verslo klasifikacijoje bus pateikti naujausi duomenys apie vežėjus, suskirstytus pagal tinkamus patikimumo kriterijus ir vietą. Programa savarankiškai užpildys atitinkamus dokumentus, griežtai laikydamasi tarptautinių ir vietinių kokybės standartų, be klaidų ir rašybos klaidų bei nepamirš panaudoti įmonės logotipo. Su šia programa, skirta automobilių transporto verslui, organizacijos vadovui bus daug lengviau priimti svarbius ir pagrįstus sprendimus, pagrįstus automatiškai generuojamomis valdymo ataskaitomis. Kompetentinga techninė pagalba ir darbas su USU programine įranga per visą diegimo laikotarpį leidžia išvengti dažnų klaidų ir efektyviau naudoti visas kompleksines programinės įrangos funkcijas. Programos bandomąją versiją galite atsisiųsti visiškai nemokamai iš oficialios svetainės, o patikrinę USU programinės įrangos ypatybes, galėsite nuspręsti ją įsigyti visam laikui.

Kiti mūsų programos naudojimo privalumai: didelio masto visų procesų, susijusių su prekių transportavimu programoje, automatizavimas, skaidrus finansinių operacijų vykdymas įvairiose grynųjų pinigų ir banko sąskaitose, greita visų reikalingų šalių paieška naudojant išsamią katalogai ir programinės įrangos moduliai, Detali informacija apie esamus duomenis pagal vežėjų klasifikaciją, suteikianti patogų vaizdą įmonei, be klaidų apskaičiuojant ir apskaitant bet kokius finansinius kintamuosius autotransporto verslui, efektyviai konsoliduojant kelis ta pačia kryptimi važiuojančius krovinius, naudojant įvairios transporto rūšys konkrečiam produktui, pavyzdžiui, kelionė, oru ir traukiniu, kontaktinė informacija ir visavertė klientų bazė su banko rekvizitų sąrašu, greitas dokumentų importas ir eksportas bet kokiu įprastu skaitmeniniu formatu, nepriekaištingos programinės įrangos valdymo vykdymas. per ir dirbti visuose mokėjimo procesų etapuose, automatinių programų kūrimo ir stebėjimo programų įtraukimas į darbo eigą, automechaniko skyriaus įtraukimas į programą automatinis formų, ataskaitų ir darbo sutarčių pildymas, atitinkantis naujausius reglamentus ir kokybę. standartus, atsižvelgiant į remontą ir atsarginių dalių kainą, pateikiant jas pilnoje kompiuterinėje aplinkoje Tikslus reikalingų resursų apskaičiavimas ir už minėtus vairuotojų dienpinigius, pelningiausių verslo sričių identifikavimas su gamybos vizualiniais grafikais ir diagramomis, realus - kiekvieno kliento mokėjimo ir skolos grąžinimo būsenos laiko stebėjimas, automatinis pakrovimo planas pasirinktai datai ir transporto rūšiai, savalaikis pranešimų klientams ir tiekėjams pristatymas el. paštu ir populiariomis programomis, autorizacijos prieigos teisių atskyrimas ir valdymas darbuotojai, ilgalaikė duomenų bazė ir greitas darbas su ja, efektyvus atsarginių kopijų kūrimas ir archyvavimas, visiškas konfidencialių duomenų saugumas naudojant apsaugą slaptažodžiu, išankstinė sąsajos konfigūracija. Naudokite tinkinimo galimybes su daugybe apibrėžtų dizainų ir galimybę kurti savo dizainą, lengvumą leisti beveik bet kam išmokti programą per kelias valandas ir daugiau.