Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa, skirta apskaitos važtaraščiams

Programa, skirta apskaitos važtaraščiams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa, skirta apskaitos važtaraščiams
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą apskaitos važtaraščiams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Daugelyje organizacijų alyva, automobilių alyva ir kitos automobilių dalys yra neatsiejama ir svarbi laivybos verslo dalis. Kuro, alyvos ir automobilių dalių apskaitą įmonėje galima atlikti naudojant transporto priemonių važtaraščius. Važtaraščio sekimas padės organizuoti ir išlaikyti versle naudojamų degalų ir transporto priemonių dalių kontrolę. Mūsų pažangi apskaitos sistema lengvai atliks patikrinimus pagal įvairius standartus, pvz., kiekvienos transporto priemonės degalų sąnaudas, ir išsamiai stebės krovinių vairuotojus bet kuriuo laikotarpiu. Mūsų programa vadinasi USU programinė įranga. Važtaraščio skaičiavimo funkcija turi labai įspūdingų ir išsamių funkcijų. Viena iš galimų USU programinės įrangos funkcijų yra automatinis važtaraščių įrašymas. Pagal transportavimo duomenis ir informaciją, įvertintą pagal kuro ir automobilio alyvos tipą, sistema automatiškai stebi dujų suvartojimą tiek kiekvienai transporto priemonei, tiek visam verslui.

Skaitmeninis dujų suvartojimo stebėjimas padeda sekti esamą degalų kiekį bake ir kontroliuoti kuro bako valdymą, ypač naudojant automobilių alyvą ir atsargines dalis. Važtaraščio programa taip pat gali sekti vairuotojų darbo valandas, todėl galima organizuoti reikiamą eismo kontrolę ir taip racionaliau naudoti važiuojančias transporto priemones bei kitus išteklius. Skaitmeninė kuro sąnaudų ir važtaraščių kontrolė turi platų vaizdinių analitinių ataskaitų apie apdorotus duomenis įvairovę, kurios gali būti naudojamos kuriant važtaraščius ir sandėlio apskaitą bei įmonės gamybos kontrolę. Tokia galinga valdymo automatizavimo programa leidžia laiku reaguoti į kritines situacijas gamyboje ir palaikyti verslo veiklą atitinkamu profesiniu lygiu. Demonstracinė važtaraščių registravimo programos versija siūloma nemokamai su dviejų savaičių bandomuoju laikotarpiu. Važtaraščio valdymo programą kaip demonstracinę versiją galite atsisiųsti iš mūsų svetainės.

Papildomos mūsų važtaraščių registravimo ir valdymo programos funkcijos apima tokias funkcijas kaip benzino sąnaudų apskaita, kuro ir atsarginių dalių likučio bakuose stebėjimas, degalų kontrolės sistema, reguliuojanti kiekvieno transporto priemonės bloko dujų ir atsarginių transporto priemonių apskaitą, ir dokumentų redagavimo funkcija. Užpildyti važtaraščius ir automatiškai apskaičiuoti bet kurios transporto priemonės per darbo dieną sunaudotą kurą, kuro ir atsarginių dalių apskaitą, kiekvienos transporto priemonės charakteristikas, organizacijos įvaizdžio kūrimą, valdymą ir visišką kontrolę Įmonė leis sėkmingai valdyti procesų organizacijoje iš daugybės skirtingų reguliavimo sistemų su įrankiais, finansų planavimo sistema, kuri sėkmingai paskirstys pelną ir apskaičiuos trumpalaikes išlaidas, apskaitos saugumas, leidžiantis tik reikiamiems žmonėms matyti svarbią informaciją apie prieigos teisę, taip pat kontroliuoti kiekvieno darbuotojo darbo eigą, supaprastinant, galiausiai padarant jį greitesniu ir efektyvesniu transportavimo žurnalu, kuris padeda sudaryti krovinių vairuotojų atliktų darbų apskaitą, automatinį važtaraščių pildymą, kuris palengvina operatoriui važtaraščių formavimą ir palengvina darbo eigą, gerina bendrą darbo kokybę, degalų ir atsarginių transporto priemonių dalių apskaitos automatizavimą, prekių kontrolę sandėlyje, ypač įmonės transporto priemonėmis, žymiai lengviau kontroliuoti kuro sąnaudas. , alyvos stebėjimas, važtaraščių automatizavimas ir dujų suvartojimo įrašo sudarymas bei daug daugiau yra mūsų modernioje laivybos organizacijų apskaitos programoje.

Kaip matote, USU programinė įranga turi daug įvairių visapusiškų apskaitos funkcijų, todėl jums gali kilti klausimas, kaip sunku išmokti ir naudoti šią apskaitos programą jūsų organizacijoje ir kiek laiko užtruks, kol jūsų darbuotojai išmoks mokėti visapusiškai. jo pranašumas. Būsite maloniai nustebinti visomis mūsų programos teikiamomis funkcijomis ir jos atsaku, nes išmokti naudotis programa dėl sklandaus ir sumaniai sukurtos vartotojo sąsajos tikrai lengva. Tiesą sakant, prireiks maždaug kelių valandų, kol bet kuris, net nepatyręs darbuotojas išmoks ja naudotis ir pradės dirbti su visa apskaita pagal programą. Tai reiškia, kad apmokyti savo darbuotojus naudotis USU programine įranga neužims daug laiko ir išteklių. Perėjimas iš kitos didžiosios knygos programos į pasirinktinę USU programinę įrangą yra tikrai paprastas ir lengvas, nes mūsų programa palaiko duomenų importavimą iš įvairių kitų programų, įskaitant „Excel“ skaičiuokles ir „Word“ dokumentus.

USU Software turi itin palankią vartotojui kainodaros politiką, o tai reiškia, kad nereikalaujama nei mėnesinių, nei kitų mokesčių – programa siūloma kaip patogus vienkartinis pirkimas. Įsigiję USU programinę įrangą, mūsų kūrėjai gali asmeniškai įdiegti ir konfigūruoti programą internetu, nereikalaujant laiko ir pastangų tai padaryti rankiniu būdu. Papildomų funkcijų galima pridėti ir įsigyti atskirai, jei norite pritaikyti programą pagal specifinius įmonės poreikius ir reikalavimus. Išbandykite USU programinę įrangą šiandien ir patys įsitikinkite, kaip ji efektyviai optimizuoja visus apskaitos procesus.