Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Logistikos programa

Logistikos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Logistikos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Logistikos programa yra privaloma visoms įmonėms, užsiimančioms įvairių rūšių krovinių gabenimu. USU Software yra mūsų ekspertų sukurta programa kaip patikima ir patikrinta apskaitos programa, kuri reikšmingai prisidės prie visų būtinų procesų vykdymo Jūsų verslo logistikoje. USU Software bazė turi unikalų sąrašą galimybių, kurios pravers atliekant pagrindines užduotis, bet ir didelį sąrašą papildomų funkcijų, kurios dar labiau padės logistikos organizavimo procese. Logistika teikia medžiagų valdymą, informacijos optimizavimą ir personalo tvarkaraščius, siekiant optimizuoti jų efektyvumą, labai juos padidinant.

Transporto įmonių populiarumas auga kiekvieną dieną ir tuo pačiu didėja kokybiško logistikos sistemos tiekimo poreikis. Norėdami pasirinkti gerą logistikos programą, turėtumėte išbandyti bandomąją USU programinės įrangos demonstracinę versiją, kurią galite atsisiųsti iš mūsų svetainės neišleisdami pinigų. Su paprasta ir nesudėtinga sąsaja bei dviejų valandų mokymas, galite susipažinti su programos vartotojo sąsaja ir pradėti. Mūsų programoje yra daug funkcijų, žinynų ir vadovėlių, kurių kiekviena turi savo funkciją ir prisidės sprendžiant užduotis.

Pagrindinė logistikos proceso grandis yra transporto racionalizavimo tarp pagrindinių transporto taškų procesas. Dažnai žmonės yra įpratę pervežimui naudotis kelių transportu, o tik tada svarsto tai daryti geležinkeliu, jūra ir oru. USU programinė įranga yra programinė įranga, sukurta ir optimizuota kiekvienam klientui, turinti pažangias funkcijas, pritaikomas bet kokiai finansinei veiklai. Logistikos skyrius pradės aktyviai bendrauti su kitais transporto įmonės padaliniais, kurie savo veiklą vykdo naudodamiesi mūsų programa. Visą reikalingą informaciją apie logistikos procesus galite gauti iš duomenų bazės. Remiantis muitinės pervedimais, tokios informacijos kaip įvairių su kroviniais susijusių atsiskaitymų statusas dažnai galima rasti programos duomenų bazėje, skirtoje skubiai įsigyti prekes.

Jei reikia, naudojate USU Software duomenų bazę, kad pamatytumėte importuojamų prekių būseną ir visas išlaidas, patirtas prieš prekėms atvykstant į paskirties vietą. USU programinė įranga atliks visus reikiamus skaičiavimus ir pateiks aukštos kokybės dokumentus greitai ir su galimybe spausdinti. Logistikos procesų vykdymo pagrindų yra daug, tačiau būtent USU programinė įranga yra kruopščiai supakuota su funkcijomis, kurios suteikia naudos ir patogumo įmonės darbuotojams. Mobilioji aplikacija padės išlaikyti verslo procesus dideliu atstumu nuo pagrindinės darbalaukio programos versijos, pateikdama reikiamą informaciją. Teisingai pasirinksite mūsų apskaitos programą, kuri labai padės vykdyti logistikos darbus jūsų transporto įmonėje.

Mūsų programoje yra papildomų funkcijų, palengvinančių logistiką. Naudodami šias funkcijas galite gauti tokių pranašumų kaip:

Bus atidaryta prieiga prie jūsų klientų duomenų bazės ir užpildyti visi reikalingi duomenys. Atlikę užsakymą, apie tai savo klientus galite informuoti atsiųsdami žinutę. Informacija, kiek įmanoma, bus saugoma specialiuose žinynuose, skirtuose visoms transporto priemonėms ir jų savininkams. Bus įvairių transporto rūšių, pavyzdžiui, krovinių gabenimas oru, geležinkeliu ir jūra. Krovinių konsolidavimas bus atliekamas viena kryptimi. Visi užsakymai ir mokėjimai už pristatymą visada bus visiškai jūsų kontroliuojami.

Pagrindinė programos konfigūracija suteiks galimybę automatiškai sugeneruoti visus įmonei reikalingus dokumentus. Programoje esančius svarbius failus galima pridėti prie krovinių vairuotojų ir rūšiuoti pagal užsakymus. Prireikus kiekvieną dieną galėsite susitvarkyti krovinių pakrovimo grafiką. Programoje galėsite susikurti bet kokį užsakymą su detaliu finansiniu dienpinigių skaičiavimu.

Dabartinis darbuotojų skyrius bus pilnai suplanuotas programoje su visa reikalinga ir išsamia informacija apie jį, taip pat paraiškų atsarginėms dalims įsigyti ruošimas. Gavus prašymą, visų siuntų ir siuntų apskaita bus vykdoma tomis datomis, kuriose yra fondo informacija.

Duomenų bazėje galėsite peržiūrėti turimą analitiką ir užsakymų statistiką visiems klientams. Mūsų programoje galite pažymėti atliktus darbus ir būsimus užsakymus. Programoje galėsite lengvai analizuoti svarbiausias verslo sritis. Mūsų programos duomenų bazėje informaciją apie transportą ir keleivius galite analizuoti skaitine ir finansine prasme. USU Software patogiu laiku gauna duomenis apie visus mokėjimus pasirinktu laikotarpiu. Informacija apie įmonės grynuosius pinigus ir einamąsias sąskaitas visada bus po ranka.

Sukurtos ataskaitos duomenys parodys klientus, kurie nevisiškai apmoka sąskaitų už paslaugas. Jūsų įmonės finansiniams ištekliams bus atlikta informacijos apie brangiausias verslo dalis analizė. Tam tikroje ataskaitoje bus sugeneruoti duomenys apie įmonės transporto priemonių kontrolę, o tai labai sumažins reikalingų dokumentų kiekį. Naudodamiesi prekių paskirstymo planu logistikoje, kiekvieną dieną turėsite duomenis apie krovinių krovimą su kiekvienos mašinos valdymu.

USU programinėje įrangoje galite saugoti sutartis, savo logistikos siuntimo sąlygas, mokėjimus, paslaugų teikimo sąlygas ir kt. Pagerinkite savo verslo darbo eigą naudodami USU programinę įrangą!