Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Krovinių pervežimų apskaitos programa

Krovinių pervežimų apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Krovinių pervežimų apskaitos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą krovinių pervežimų apskaitai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Krovinių pervežimo apskaitos programa skirta automatizuoti krovinių pervežimo paslaugų apskaitos veiklos tvarkymo procesą. Krovinių gabenimo apskaitos programa yra plačiai naudojama viso pasaulio laivybos įmonėse, siekdamos optimizuoti logistiką ir pašalinti nereikalingas išlaidas, kylančias dėl būtinybės turėti valdymo skyrių įmonėse, kuriose nėra automatizuotos valdymo sistemos.

Svarbi krovininio transporto logistikos dalis yra sandėlio valdymas, programa turėtų optimizuoti ir šios verslo dalies darbą, nes nuo gero sandėlio organizavimo priklauso krovinių sauga. Naujųjų technologijų eroje verslo valdymo sistemos sparčiai modernėja, siūlydamos pažangesnes ir patobulintas galimybes. Taigi, programos, kurios, siekdamos efektyviai veikti, sunaudoja daug aparatinės įrangos energijos, dabar gali veikti net mobiliuosiuose telefonuose. Ne išimtis ir programos, skirtos krovinių gabenimo apskaitai, yra daug programų, kurias galima įdiegti IOS arba Android, priklausomai nuo įrenginio tipo. Krovinių gabenimo buhalterinė programa iPhone ar kitu mobiliuoju įrenginiu yra visavertė aplikacija su visomis reikalingomis funkcijomis, kuri dėl nešiojamumo gali būti naudojama visur. Naudojant mobiliąją programos versiją, tampa įmanoma vykdyti verslą net iš bet kurios pasaulio vietos.

Mobilioji aplikacija iPhone ir kitiems mobiliesiems įrenginiams prisideda, pavyzdžiui, prie pristatymo vairuotojų darbuotojų valdymo bei nuolatinės darbo kontrolės. Taigi, pristatymo vairuotojai turės prieigą prie visos reikalingos informacijos apie krovinių gabenimą, kad užtikrintų prekių saugumą ir saugumą transportavimo metu. Krovinių gabenimo valdymo operacijos yra labai svarbios, todėl vairuotojas visada palaikys ryšį su apskaita, galės realiu laiku matyti įvykusius duomenų pokyčius, o procese fiksuoti tikslią pristatymo informaciją. Pavyzdžiui, krovinio vairuotojas gali pranešti įmonei apie degalų papildymo poreikio pasikeitimus ir viską, kas su tuo susiję. Be to, jie programoje gali nurodyti nukrypimo nuo pristatymo maršruto priežastį, kuri tiesiogiai turės įtakos krovinio pristatymo laikui.

Mobiliosios aplikacijos suteiks patikimą pagalbą ne tik įmonės darbuotojams, bet ir valdymo skyriui. Taigi įmonės vadovybė visada gali pasiekti informacinę duomenų bazę, sekti krovinių gabenimo eigą, sekti įvairias klaidas, koreguoti duomenų bazę, apriboti prieigą prie funkcijų ar duomenų tam tikriems darbuotojams ir visa tai nuotoliniu būdu. Tokio tipo technologijos suteikia puikią galimybę plėsti rinką, nes absoliučiai kiekvienas darbuotojas gali naudotis programa nuotoliniu būdu.

USU Software yra valdymo programa, specialiai sukurta krovinių gabenimo ir kitų transporto verslo veiklų apskaitai. USU programinės įrangos funkcionalumas užtikrina visišką visų esamų verslo procesų optimizavimą ir taip teigiamai veikia bet kurios tokios organizacijos produktyvumą. Mūsų sistema kuriama atsižvelgiant į kliento poreikius ir norus, todėl siūlome programą, kurioje atsižvelgiama į visas specifines finansinės ir ekonominės veiklos ypatybes, kurių gali prireikti bet kuriam klientui. USU programinė įranga visiškai optimizuoja visus procesus, reikalingus verslo veiklai logistikoje palaikyti, įskaitant ir krovinių gabenimą lydinčius apskaitos procesus. USU Software taip pat turi mobiliąją versiją, skirtą Android operacinei sistemai.

Krovinių gabenimo buhalterinės apskaitos vedimas mūsų programos dėka taps automatiniu procesu. Visos verslo užduotys, tokios kaip buhalterinės apskaitos tvarkymas, sandėliavimas, dokumentų apyvarta, operatyvinių duomenų perdavimas, skaičiavimas, maršruto nustatymas, krovinių ir transporto sekimas, vairuotojų darbo valandų stebėjimas ir fiksavimas, bus atliekami automatiškai. Nuotolinis verslo valdymas iš „Android“ telefono leidžia palaikyti ryšį su visais verslo procesais iš bet kurios pasaulio vietos. Pagrindinis veiksnys yra interneto prieinamumas ryšiui užtikrinti, o tai reiškia, kad naudojant USU programinę įrangą jūsų verslas visada yra šalia. Jums patogu, kad ir kur būtumėte.

Mūsų apskaitos programa turi paprastą, bet intuityvią sąsają, kuria gali naudotis kiekvienas, net ir neturintis patirties dirbant su kompiuterinėmis programomis. „Android“ mobiliesiems įrenginiams skirta programa yra visavertė automatizuota sistema, su kuria galite atskirti prieigą prie informacijos ir parinkčių, kurios palaiko visas pagrindines mūsų apskaitos programos darbalaukio versijos funkcijas, net kelių vartotojų režimą, leidžiantį atlikti daugybę darbuotojų. savo darbą tuo pačiu metu. Apskaitos vedimas naudojant mobiliąją apskaitos programos versiją leidžia padidinti darbo efektyvumą ir savalaikiškumą.

Mūsų apskaitos programa palaiko sandėlių apskaitą; tai reiškia, kad darbuotojai visada puikiai žinos apie krovinio ar prekių buvimą ar buvimą sandėlyje. Kitos naudingos funkcijos, tokios kaip galimybė užpildyti prašymą krovinių pervežimo paslaugai gauti neapsilankius įmonės biure, pašalins visus nereikalingus popierizmus ir labai prisidės prie Jūsų laivybos įmonės klientų aptarnavimo skyriaus efektyvumo didinimo. Netgi galima prisegti paveikslėlį krovinio gabenimo metu ir daug daugiau, kad įrodytų ir patvirtintų sėkmingą pristatymą.

USU Software pagalba visos valdymo operacijos yra griežtai kontroliuojamos ir apskaičiuojamos; tai padeda tiksliau ir tiksliau paskirstyti biudžetą, apskaičiuoti išlaidas ir pajamas, sukurti duomenų bazę su galimybe keisti jos informaciją. Kitas svarbus aspektas, kurį gali išspręsti mūsų buhalterinės apskaitos programa – popierizmo organizavimas krovininio transporto apskaitos metu. Net mobiliuosiuose įrenginiuose tai patogu ir greita, tarsi naudotumėte darbalaukio programėlės versiją. Jūs netgi galite automatiškai generuoti ataskaitas, pavyzdžiui, krovinių pristatymo vairuotojas, suvedęs visus duomenis, gali nustatyti užsakymo būseną kaip užbaigtą, kas automatiškai išsiųs atliktų darbų ataskaitą įmonės vadovybei. Ši ir daugelis kitų naudingų USU programinės įrangos funkcijų padės jums labai automatizuoti siuntimo įmonę.