Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa vagonų apskaitai

Programa vagonų apskaitai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa vagonų apskaitai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą vagonų apskaitai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Geležinkelių transportu užsiimančioms įmonėms sėkmingas valdymas įmanomas tik visiškai kontroliuojant krovininius vagonus. Transporto įmonės, besinaudojančios geležinkelio stočių paslaugomis ir naudodamos prekes savo pagalba, dažnai susiduria su įvairiais sunkumais, tokiais kaip prekių vagystės, vagonų praradimas maršrute, nepakankama prekių apskaitos kontrolė vagonuose, prastas susisiekimas tarp geležinkelio stotys ir netoliese. Norint išspręsti šias ir kitas su krovinių saugumu vagonuose susijusias problemas, įmonės darbo eigoje būtina taikyti modernias apskaitos technologijas. Vagonų apskaitos programa yra tinkamas pasirinkimas siekiant padidinti pristatymo geležinkeliais verslo efektyvumą. Sistema, leidžianti laiku parodyti geležinkelio transporto priemonių sudėtį pagal jų skaičių ir kiekį bei atlikti vežamų krovinių svorio patikrą.

USU programinė įranga yra tinkamas pasirinkimas bet kokiam geležinkelių verslui, užtikrinančiam greitą ir efektyvią vagonų apskaitą. Tai programa, kuri valdys visas įmonės apskaitos užduotis ir sumažins iš anksto tokiems procesams reikalingą laiką. Apskaitos programa sukuria geležinkelio stoties prekinių vagonų duomenų bazę, renka informaciją tolesnei inventoriaus kontrolei, seka vagonų judėjimą geležinkeliais. USU programinė įranga užtikrina vagonų techninės būklės išlaikymą ir parodo jų tinkamumą kroviniams ir krovimui. Kiekvienoje pakuotėje savininkas, registracijos vieta, techninės specifikacijos ir kt. Rasti aktualią informaciją nebus sunku.

Dėl to, kaip problematiška buvo popieriuje užfiksuoti visas vagonų pakrovimo ir iškrovimo operacijas, taip pat kaip dažnai duomenyse atsirasdavo netikslumų ir tiesioginių klaidų, galiausiai sumažėjo pajamos ir traukinių stotis. Dokumentų darbo eigos valdymas, norint rankiniu būdu registruoti prekinius vagonus, nėra pats efektyviausias būdas tai padaryti, ypač atsižvelgiant į tai, kiek šiandien rinkoje yra daug programų, kurios tai atliks daug greičiau ir efektyviau. USU Software – tai programa, galinti valdyti geležinkelio transporto priemonių valdymą, stebint visus darbo su krovininiais vagonais etapus. Prieš atvykstant į stotį riedmenys pereina kelis apdorojimo etapus, o programa stebi kiekvieno vagono būklę. Programą sudaro trys meniu, kurie pilnai atliks visas krovininių vagonų valdymo užduotis. Visa informacija, įvesta į programos duomenų bazę, yra suskirstyta į atskiras kategorijas tolesniam vagonų apskaitos tvarkymui. Programėlė stebi kainas pagal kainas, gali nustatyti kiekvieno vagono esamą vietą, sudaryti vagonų remonto grafikus ir pašalinti remontuojamus vagonus iš darbo grafiko.

USU programinėje įrangoje taip pat sukuriama bet kurio laikotarpio pelno iš geležinkelio stoties veiklos analizė. Geležinkelio sudėties įrašymo programa bus naudinga didelių įmonių apsaugos skyriams ir greitai nustatys trūkstamus vagonus. Jis tiks tiek logistikos ir automatikos padaliniams, tiek įmonėms, užsiimančioms krovinių pervežimu prekiniais vagonais. Kadangi naudojant kompiuterinę programą žmogiškosios klaidos veiksnys praktiškai neįtraukiamas į apskaitos darbą, taikant vagonų skaičiaus nustatymo programą, bus sumažinami sunkumai, tokie kaip turto praradimas. Dienos laikas, orai ir daugybė valdymo procesų programai nesukels problemų, nes ji ir toliau veiks greitai ir efektyviai visomis sąlygomis.

Geležinkelio vagonų apskaitos programa leis fiksuoti visus klientų užklausas, sukurti duomenų bazės skaičiuoklę su jų informacija ir visus reikiamus dokumentus bus galima išsiųsti visiems, kam jų gali prireikti, ir net visus iš karto atsispausdinti. . keli paspaudimai. Tuo atveju, jei vagonai nevažiuos viešaisiais maršrutais, mūsų programa galės sekti vietą atsižvelgdama į vagonų skaičių ir visą reikiamą informaciją apie jo buvimo vietą rodyti ekrane. USU Software yra viena iš nedaugelio vagonų apskaitos programų, galinčių padėti tvarkyti vagonų apskaitą traukinių centrinėje stotyje.

Mūsų vagonų valdymo programa turi keletą išskirtinių ypatybių, tokių kaip galimybė sukurti generalinio rangovo duomenų bazę su išsamia informacija apie kiekvieną klientą ir atskirą puslapį kiekvienam klientui su kontaktine informacija, užsakymų istorija ir pretenzijomis; Jei norite, į šį puslapį taip pat galite pridėti failų ir vaizdų. Programą galima įdiegti nuotoliniu būdu, todėl galime dirbti su įmonėmis visame pasaulyje. Jau nekalbant apie tai, kad programos sistemos reikalavimai yra tokie kuklūs, kad jai paleisti nereikės pirkti jokios papildomos techninės įrangos, užteks jau turimų kompiuterių.

Kitos funkcijos, kurios gali praversti bet kokiam transporto verslui, yra galimybė optimizuoti geležinkelio mazgo verslo procesus automatizuojant ir apskaitant vagonus, apskaičiuoti būsimas išlaidas ir pajamas, eksportuoti ir importuoti vagonų informaciją iš skirtingų apskaitos programų, atnaujinti duomenis, kad būtų galima sujungti kelis įmonės filialuose, ir iš interneto.atsisiųsti, kelių vartotojų režimas, leidžiantis keliems darbuotojams vienu metu dirbti su programa, sekti skolas ir mokėjimus iš klientų, atlikti įrangos apskaitą, įmonės sandėlį, nustatyti esamą vietą krovininius vagonus, dirbti su klientais, valdyti jų užsakymus ir mokėjimus ir dar daugiau! Be visų aukščiau paminėtų funkcijų, USU Software palaiko patikimą atsarginę sistemą, kuri neleis jums prarasti informacijos, jei sistemai kas nors nutiktų. Be to, išmokti naudotis mūsų programa tikrai nesudėtinga, priprasti prie programos vartotojo sąsajos prireiks ne daugiau nei kelių valandų. USU programinė įranga leidžia kiekvienam vartotojui priskirti skirtingus leidimus, o tai reiškia, kad darbuotojai matys tik jiems skirtą informaciją ir ne daugiau.

Atsisiųskite USU programinės įrangos demonstracinę versiją iš mūsų svetainės, kad patikrintumėte funkcionalumą!