Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa transporto įmonei

Programa transporto įmonei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa transporto įmonei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą transporto įmonei

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

USU Software yra laivybos kompanijų apskaitos ir valdymo programa, padedanti automatizuoti skirtingus bet kurio verslo logistikos skyrius. Į šią programą kūrėjai stengėsi įtraukti kuo daugiau funkcionalumo, tiesiogiai susijusių su transporto paslaugomis ir jų valdymu.

Prieš kuriant mūsų ekspeditorių valdymo programą, buvo apžvelgtos kitos įvairios IT pramonės rinkoje jau esančios ekspeditorių automatizavimo programos. Pažymėtina, kad tokių programų apžvalgos procese nėra analizuojama daug taikomųjų programų, nes dauguma rinkoje esančių valdymo ir apskaitos programų yra bendro naudojimo ir nėra pritaikytos jokiai konkrečiai verslo rūšiai, pavyzdžiui, transportui. bendrovė. Transporto įmonėms, ypač viešosioms, buvo nelengva rasti tam skirtą automatizavimo programą internete. Tačiau paaiškėjo, kad rasti produktai yra prastai veikiančios programos, tokios kaip ši, kurios nepasiūlė didelės vertės optimizuojant verslo darbą. Todėl apžvelgus skirtingas transporto įmonių valdymo programas, prieita prie išvados, kad šiuo metu logistikos pramonei reikalinga kokybiška buhalterinė aplikacija, galinti automatizuoti transporto įmonės valdymą, atsižvelgiant į jos veiklos specifiką. Mūsų naujausia plėtra – USU programinė įranga yra būtent tokia!

Mūsų kūrimas yra specialios rūšies kompiuterinė programa, kurią mūsų specialistai paruošia specialiai transporto įmonių darbuotojams. USU Software automatiškai organizuoja apskaitos ir valdymo procesus, taip pat logistikos ir transportavimo veiklą tokioms įmonėms. Tiksliau būtų sakyti, kad USU Software yra kompiuterinė programa, automatizuojanti maksimalų verslo procesų ir operacijų skaičių, atliekamą teikiant laivybos įmonės paslaugas.

Didžiausias privalumas, išskiriantis USU programinę įrangą iš kitų logistikos programų, yra jos įdiegtos automatikos sudėtingumas. Mūsų gaminys automatizuoja dokumentų tvarkymo ir kitų rūšių dokumentų tvarkymo procedūras, padeda sukurti patikimus tinklus tarp darbuotojų ir dar daugiau.

Be abejo, visi, kurie dirba su mumis ir naudojasi mūsų produktais, žino, kad mes ne tik parduodame didžiosios knygos programas visiems, bet ir kuriame jas konkrečiam verslo tipui. Todėl įsigiję mūsų specialią kompiuterinę programą transporto įmonei, galite būti tikri, kad gausite unikalią prekę. Taigi, dar vienas mūsų plėtros privalumas yra tai, kad sukūrėme vieną aplikacijos apvalkalą, tačiau kiekvienai įmonei, kuri perka aplikaciją, ją modifikuojame pagal konkrečius kiekvieno kliento poreikius, atsižvelgdami į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Laivybos kompanija su USU programine įranga galės sukurti savo unikalią valdymo ir apskaitos sistemą. Dėl daugybės unikalių funkcijų, kurias suteikia USU Software, tampa įmanoma lengvai susidoroti su vykdoma veikla įmonėje, turint galimybę stebėti, kad būtų galima išsamiai pranešti apie galutinį rezultatą. Mūsų programos pagalba galima sukurti nuolatinės Jūsų įmonės teikiamų transporto paslaugų kokybės peržiūros ir stebėjimo sistemą. Naudojantis gauta informacija galima pilnai išanalizuoti įmonės darbo eigą dar nematytu lygiu; Tai labai padės priimti teisingus verslo sprendimus, toliau plėsti įmonę ir gerinti jos verslo kokybę, Nes visos įmonės logistikos ir transportavimo paslaugos yra prieinamos tiek didelėms įmonėms su daug valdymo darbo, tiek mažoms įmonėms kurie tik pradeda veiklą ir kuriems reikia geros apskaitos programos.aiškiau ir sklandžiau.

Kylant siūlomų paslaugų kokybei, vis daugiau žmonių svarstys tapti jūsų verslo klientais. Nauji klientai paliks teigiamų atsiliepimų apie jūsų paslaugas, o tai savo ruožtu sukels naujų klientų. Tiksliau, šiam tikslui USU Software turi specialią apžvalgų skiltį, kurioje galite peržiūrėti tiek klientą, tiek jam teikiamą paslaugą, jų atsiliepimus ir komentarus. Svarbu gauti atsiliepimų iš klientų, kad suprastumėte savo laivybos įmonės stipriąsias ir silpnąsias puses.

Daug dėmesio buvo skirta USU programinės įrangos apskaitos pusei. Jame yra daug funkcijų, leidžiančių kontroliuoti finansinę transporto įmonės pusę, apskaičiuoti visus svarbius aspektus, kurie tiesiogiai ir netiesiogiai veikia verslą. USU Software automatizavimo ypatybės labai padės išvengti popierizmo organizavimo klaidų, nes sumažins žmogiškųjų klaidų faktorių dirbant su dokumentais bei pagreitins dokumentų ir įvairių kitų dokumentų tvarkymą.

Norėdami sutaupyti jūsų laiko, mūsų ekspertai gali įdiegti ir konfigūruoti programą internetu, o tai reiškia, kad jums nereikės skirti laiko prie programos. Dėl šios priežasties, kartu su tuo, kad išmokti naudotis programa tikrai lengva ir tai, kiek laiko reikia tai padaryti, USU Software yra viena iš lengviausiai įdiegiamų valdymo programų.

Be viso to, kas jau buvo paminėta, mūsų automatizavimo aplikacija gali sukurti ir modifikuoti patogią ir vieningą duomenų bazę, kurioje bus saugomi visi reikalingi duomenys, kuriuos bet kuri transporto įmonė sugeneruoja savo darbo metu ir optimizuojami su ja atliekami darbai.

USU programinė įranga gali padėti analizuoti jūsų konkurento verslą, padėti priimti geresnius verslo sprendimus, kurie padės jūsų laivybos bendrovei konkuruoti laivybos rinkoje.