Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa krovinių pervežimui

Programa krovinių pervežimui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa krovinių pervežimui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą krovinių gabenimui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Logistikos pramonė yra viena konkurencingiausių verslo sričių rinkoje. Arši konkurencija ir rinka, kuri nuolat diktuoja savo sąlygas, net drąsiausius verčia trauktis. Neturėdami patikimo vadovo, žmonės rizikuoja sugaišti savo gyvenimo metus dėl beviltiškos priežasties. Šiuolaikinės technologijos leidžia tiems, kurie nėra vakar, būti rytojaus rinkos lyderiais. Skaitmeninimo stebuklai gali būti ir sėkmės, ir nesėkmių priežastimi. Į programinės įrangos pasirinkimą reikėtų žiūrėti kiek įmanoma racionaliau, nes netinkama programa gali per vieną akimirką palaidoti visą darbą, kurį įmonių savininkai dirbo daugelį metų. Laimei, yra patikimų programinės įrangos kūrimo įmonių, kurios ne kartą įrodė savo patirtį. Jau daugelį metų USU Software buvo pelnytai geriausia programa, skirta ekspeditoriams teikti geras apskaitos programas, kurios gali pasiekti puikių rezultatų, kai reikia automatizuoti krovinių ekspedijavimo verslą. Sukūrėme programą, kuri beviltišką įmonę gali kuo greičiau paversti perspektyvia žaidėja krovinių gabenimo srityje. Mūsų krovinių gabenimo valdymo programa suderino tūkstančių krovinių gabenimo logistikos įmonių patirtį ir pagrįstai gali būti laikoma viena geriausių tokio pobūdžio. Puikus verslo efektyvumas kartu su mūsų programa yra dominavimo rinkoje receptas.

Krovinių pervežimo apskaitoje svarbiausias veiksnys – griežtas sistemos laikymasis. Konstrukcijos konstrukcija kiekvienai firmai yra individuali, todėl galima rasti unikalų būdą tiesiog išbandant skirtingus dalykus. Tačiau ar įmanoma viso to išvengti vienu metu šokinėjant keliais lygiais aukščiau? Tik jei turite tam reikalingų įrankių ir verslo žinių. Kurdami programinę įrangą konsultavomės su didžiausiais transporto logistikos verslo atstovais, o programoje įterpti algoritmai buvo atkurti iš grynos sėkmingiausių jų gerbiamų rinkų atstovų patirties.

Krovinių eismo apskaitos programinė įranga fiksuoja kiekvienos verslo dalies judėjimą ir tokia visiška kontrolė užtikrins maksimalų efektyvumą kiekviename verslo fronte. Kadangi programa automatizuoja beveik visus įprastus darbus, įmonės darbuotojai įgis daugiau erdvės aktyviam darbui, o tai reiškia, kad sumažės streso lygis ir padidės darbuotojų produktyvumo lygis. Programinės įrangos ypatumas yra tai, kad ją nepaprastai lengva išmokti. Tačiau neapsigaukite, nes už iš pažiūros paprastumo slepiasi daugybė visų funkcijų, kurios visada padeda optimizuoti įprastus procesus. Mūsų vartotojo sąsajos dizaineriai sugebėjo sukurti naršymo meniu, leidžiantį dirbti su langais intuityviai, todėl net pradedantysis netrunka įvaldyti. Kasdienės problemos išsprendžiamos akimirksniu, tereikia perskirstyti savo dėmesį strategijai, kuri yra įdomiausia verslo plėtrai. Tačiau ir čia taikomi programinės įrangos metodai bus pritaikyti. Numatymo algoritmai leidžia matyti galimas pasirinktų veiksmų pasekmes, o tai reiškia, kad klaidos tikimybė bus sumažinta iki minimumo.

Jokia kita programa negali suteikti visų šių premijų, kuriomis didžiuojasi USU programinės įrangos komanda ir kurias turime. Taip pat aplikacijas kuriame individualiai ir ši paslauga dar labiau paspartins jūsų sėkmę. Krovinių tvarkymo modulis suteiks išsamią informaciją apie kontroliuojamas transporto priemones ir krovinius. Čia rasite duomenis apie atsargines dalis, savininko kontaktinį numerį, degalų sąnaudas, naudingą apkrovą ir kitą informaciją. Čia taip pat galite prisegti mašinos logotipą prie gamybos programos, kad būtų dar lengviau peržiūrėti ir naršyti.

Sandėlio apskaitos modulis pasirinkto laikotarpio pabaigoje automatiškai sugeneruos prekių statistiką, o tada sugeneruos ataskaitą, kurioje bus nedideli likę prekių kiekiai, kad spėtumėte įsigyti, kol neatsiras trūkumas. Bendros degalų sąnaudos ir pačios kuro kortelės įrašomos to paties pavadinimo skirtuke.

Krovinių gabenimo valdymo programa turi lankstų valdymą su galimybe kontroliuoti organizaciją mikro ir makro lygmenimis nepraleidžiant nė vienos svarbios finansinės detalės. Skrydžio valdymo langas naudojamas sąnaudoms skaičiuoti, individualiems skrydžiams valdyti, skrydžių apskaitai ir kt. Jame yra konfigūracijos Programinė įranga leidžia siųsti masinius laiškus klientams ir partneriams naudojant el. paštą, „Viber Messenger“, SMS ir balso paštą, kalbantį jūsų įmonės vardu. Specialiame atvaizdavimo modulyje dokumentai nenaudojami popieriuje, todėl jūsų darbo vieta sutaupoma daug popierizmo. Čia taip pat galite dėti skaitmeninį parašą ir pridėti dokumentus prie atskirų krovininių transporto priemonių.

Skirtukas Organizacija leidžia sujungti kelis filialus į vieną agentų tinklą ir stebėti vieno darbuotojo ar darbuotojų grupės veiklą. Galimybė pasirinktinai suskirstyti klientus į kategorijas taip pat labai padės jūsų organizacijai. Pirmiausia jums bus suteiktos trys kategorijos: normali, VIP ir probleminė. Kiekvienas iš jų bus paryškintas skirtinga spalva.

Štai keletas pranašumų, kuriuos USU Software turi prieš konkurentus: bet kokia finansinė operacija yra saugoma programos finansiniame modulyje. Čia fiksuojami duomenys apie mokėjimus, čekius, su finansine apskaita susiję dokumentai. Kiekvienas krovinių vežimo įmonės darbuotojas gaus individualią paskyrą ir individualias prieigos prie įvairių programos dalių teises. Tas pats meniu turės skirtingas vadovo ir, pavyzdžiui, darbo koordinatoriaus funkcijas. Registruojamos paraiškos dėl kelių, geležinkelių, oro ir multimodalinio transporto. Maršruto atkarpos rodomos specialioje sąsajos skiltyje. Jei maršrutas suskirstytas į kelias skirtingų krovinių gabenimo rūšių grandines, maršrutas bus sujungtas į vieną, kad būtų patogiau.

Krovinių vežimo programa atskleis tikrąjį Jūsų įmonės potencialą. Pradėkite naudotis mūsų programine įranga šiandien, kad pamatytumėte, kokia ji efektyvi jums!