Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa skrydžiams kurti

Programa skrydžiams kurti • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa skrydžiams kurti
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą skrydžiams kurti

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiuolaikinis verslas glaudžiai susijęs su kompiuterinėmis technologijomis. Senieji dokumentų redagavimo popieriuje metodai tapo mažiau veiksmingi, nes jie užima labai daug laiko. Ypatingą pavojų skrydžių apskaitai kelia vadinamasis žmogiškosios klaidos faktorius, kai net ir labiausiai patyręs specialistas gali netyčia suklysti naujokas. Logistikos pramonė nėra išimtis. Logistikos versle skaitmeninimas vaidina ypač svarbų vaidmenį, nes absoliučiai kiekvienas svarbus procesas gali būti priskirtas kompiuterinei programai. Skrydžių sekimas užima daug laiko, nes darbo kokybė labai priklauso nuo koordinatorių ir skrydžio pilotų gerai suderintos komunikacijos sistemos. Ar yra koks nors būdas supaprastinti šį procesą? Norime jums pristatyti USU programinę įrangą – programą, kuri pakels skrydžių apskaitą į visiškai naują lygį, padarys ją šiuolaikišką ir itin efektyvią. Žymiai paspartės pervežimų valdymo ir skrydžių stebėjimo procesai, praktiškai pašalinama žmogiškųjų klaidų galimybė. Mūsų kūrėjų komanda sukūrė unikalius algoritmus, paremtus geriausiomis šiuolaikinėmis Vakarų analogų technologijomis, kurios ne kartą įrodė savo galimybes. Taigi, kaip ši programinė įranga veikia?

Skrydžių įrašų tvarkymas priklauso nuo reguliarių ir dažnai netiesioginių pilotų ir koordinatorių santykių. Didžiausias laiko švaistymas kyla dėl prastos koordinacijos. Tokioje situacijoje labai lengva sugadinti santykius su laukiančiu klientu. Šią problemą galima nesunkiai išspręsti skaitmeninių sekimo programų pagalba. Su tokia programa bus labai lengva sekti bet kokios formos transportą. Kuro efektyvumas padidės, nes programa pati apskaičiuos reikiamą kiekį ir sugeneruos atitinkamą ataskaitą. Nukrypimas nuo kurso iš karto bus matomas kompiuterių ekranuose. Programa labai atsargiai elgiasi su kiekvienu orlaiviu, saugodama kiekvieną mažą informaciją apie jį prieinama forma ir sukurdama specialius įrašus duomenų bazėje. O čia galite redaguoti skrydžio dokumentus, atsikratyti nereikalingos darbo su popieriniais dokumentais rutinos.

Skrydžių valdymo programoje pagrindinis dėmesys skiriamas naudojimo patogumui. Siekiant pagerinti paslaugų kokybę versle vyksta labai sudėtingi skaičiavimai ir įvairūs procesai, tačiau ekrane pamatysite paprastą ir glaustą, pradedantiesiems suprantamą sąsają. Norėdami pradėti, turite įvesti informaciją, kurią programa kruopščiai surūšiuos ir sutvarkys įvairiose programos dalyse, kad bet kuriuo metu galėtumėte lengvai rasti reikiamus duomenis. Net ir esant dideliam informacijos kiekiui, programoje labai lengva naršyti dėl integruotos paieškos sistemos. Daugybė konfigūracijų suteiks būtiniausias funkcijas sėkmingam verslui. Programa stebina savo lengvumu, puikiai suderindama paprastumą ir efektyvumą.

Kai tik pradėsite naudotis USU programine įranga, jūsų organizacijai atsivers platus potencialo horizontas. Kiekvienas žingsnis priartins jus prie viršūnės, todėl jūsų laukia patenkinti klientai ir dideli, pelningi pasiūlymai. Be to, mūsų programuotojai sukuria individualius programos modulius Jūsų įmonei, kas suteikia papildomos naudos Jūsų verslui. Tegul USU programinė įranga yra jūsų sėkmės vadovas!

Papildomos mūsų programos, kuri sukuria racionaliausią darbo eigą rinkoje, ypatybės apima naudojimo paprastumą, visų rūšių transporto skrydžių apskaitą, vieningo krovinių sąrašo sukūrimą į tą patį tikslą su tuo pačiu skrydžiu, puikios vieningos sistemos kūrimą visi jūsų įmonės filialai ir daug daugiau. Dėl šios priežasties mūsų programa efektyviai veikia tiek su vienu kompiuteriu biure, tiek su visu biuro padaliniu, kuris gali būti įvairiose pasaulio vietose. Šiuolaikinės technologijos visiškai palengvina darbą. Individuali prieiga kiekvienam darbuotojui leidžia nustatyti prieigos teises skirtingiems darbuotojams pagal jų pareigas įmonėje. Pavyzdžiui, įprastoje darbuotojo paskyroje yra visiškai kitokios parinktys nei pardavimų vadovo paskyroje. Tokia sistema aiškiai kontroliuoja organizaciją mikro ir makro lygiu.

Į mūsų programos sąsają malonu žiūrėti, programos dizainą galima pritaikyti pagal kiekvieno darbuotojo skonį. USU programinė įranga taip pat leidžia sukurti vieną firminį stilių įvairioms programoms skirtinguose kompiuteriuose. Pagrindinis meniu sukurtas intuityviu lygiu, todėl žmonėms, neturintiems profesinių įgūdžių, lengva naršyti meniu.

Mūsų skrydžių tvarkaraščių sudarymo grafikas yra universalus, todėl laikui bėgant nepraranda savo efektyvumo. Paieškos sistema visada leis greitai rasti reikiamą informaciją iš duomenų bazės. Saugodami dokumentus ir dokumentus skaitmeniniu formatu, galite lengvai sekti viską, kasdien neperžiūrėdami krūvos popierių. Programa taip pat gali savo balsu siųsti masinius laiškus klientams ar partneriams įmonės vardu. Tai taip pat galima padaryti naudojant SMS, el. paštą arba Viber.

Šioje programoje maksimaliai efektyviai taikomos visavertės modernios technologijos, orientuojantis į įmonės plėtrą. Net pakeitus darbą ar sparčiai plečiantis, programa niekada nepraras savo aktualumo. Skrydžiai bus stebimi iš visų pusių ir nebus praleista nei viena smulkmena. Jūs netgi galite pridėti skaitmeninius parašus prie visų pagamintų dokumentų, sutaupyti laiko ir sukurti geresnę programą, kuri dar labiau padidina produktyvumą.

Siekdama dar labiau optimizuoti darbą, USU Software sukūrė galimybę priskirti užduotis darbuotojams tiesiogiai per programą. Įrenginio ekrane jie pamatys iššokantįjį langą su atitinkamu pranešimu. Gera apskaita taip pat labai padės automatizuoti skrydžius, kad praėjusių fiskalinių ketvirčių finansinė analizė ir apskaitos tipo skaičiavimai galėtų būti automatizuoti USU programinėje įrangoje. Atlikus tokio tipo analizę, duomenys bus atvaizduojami grafikais arba generuojamos ataskaitos, priklausomai nuo Jums patogesnio būdo. Transporto skyrius saugos visą reikiamą informaciją apie kiekvieną skrydį.

Čia neįmanoma aprašyti visų privalumų, kuriuos gausite nuo to momento, kai pradėsite naudotis USU programine įranga. Mes rūpinamės savo klientais ir darome viską, kad augtume ir praturtintume jų verslą. Išspręskite visas savo problemas, optimizuokite savo verslą, būkite geriausi savo srityje naudodami USU programinę įrangą!