Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa skrydžiams

Programa skrydžiams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa skrydžiams
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą skrydžiams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiuolaikinėmis rinkos sąlygomis logistikos pramonė vystosi itin sparčiai. Tai visada buvo viena paklausiausių verslo sričių ir yra labai paklausi tarp visuomenės. Transportas ir įvairių krovinių transportas yra neatsiejama šiuolaikinės visuomenės egzistavimo dalis. Gana problematiška įsivaizduoti visavertę kasdienybę be jokių transporto priemonių ar skrydžių. Skrydžiai tapo svarbia mūsų gyvenimo dalimi. Specialiai skrydžiams sukurta kompiuterinė programa labai optimizuos šią darbo sritį, pakoreguos įmonės darbą ir palengvins specialistų darbo dieną.

USU programinė įranga yra labai paklausi. Tai daugiadisciplinis ir daugiafunkcinis programos kūrimas, kuris pagerina biuro darbą ir tampa nepakeičiamu asistentu organizacijoje. Tai padeda ne tik laivybos įmonėms, bet ir buhalteriams, vadybininkams bei auditoriams. Skrydžių programinė įranga, kurią galima atsisiųsti iš oficialios mūsų svetainės, ne veltui išdidžiai vadinama universalia.

Skrydžio kompiuterinė programa turi daug teigiamų savybių ir privalumų. Ji sistemina ir sistemina esamus ir nuolat prieinamus duomenis. Tai žymiai sumažina laiką, per kurį reikia rasti reikiamą informaciją, ir kelis kartus pagreitina darbo eigą. Skrydžio valdymo programinė įranga stebi kiekvieną transporto priemonę, kuriai ji priskirta. Aplikacija lydi transportą viso skrydžio metu, reguliariai siunčiant ataskaitas apie transporto būklę ir gabenamo krovinio vietą. Vienas iš pagrindinių programos privalumų yra tai, kad ji veikia realiojo laiko režimu ir leidžia dirbti nuotoliniu būdu. Tai reiškia, kad iškilus nesklandumams ir incidentams įstaigoje, jums nereikia užsisakyti skrydžio į įmonės vietą, kad viską sutvarkytumėte. Užteks tiesiog prisijungti prie tinklo ir pradėti spręsti problemas. Be to, jūsų pavaldiniams nebereikės skirti daug laiko ruošdami skrydžių tvarkaraštį. Ši ilga ir varginanti užduotis dabar bus visiškai patikėta programai. Programinė įranga greitai ir efektyviai atliks visas jai pavestas užduotis, o rezultatai išvestyje maloniai nustebins. Skrydžių planavimo programa, kurią galite atsisiųsti iš mūsų oficialaus puslapio, be jokios abejonės, bus geriausias jūsų padėjėjas!

Mūsų skrydžių tvarkaraštis, kurį galite lengvai atsisiųsti iš mūsų svetainės, padeda paruošti ir pasirinkti tinkamiausius bei patogiausius kelionės maršrutus. Prieš pradedant darbą programinė įranga atsižvelgia į visus kiekvienai verslo sričiai būtinus veiksnius ir niuansus, todėl užduočių atlikimo procesas tampa geresnis, o veiklos rezultatai – profesionalesni. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad skrydžių tvarkaraštis seka visas krovinių siuntas. Visa reikalinga informacija saugoma vienoje skaitmeninėje saugykloje. Duomenų registravimas leidžia reguliariai analizuoti ir vertinti įmonės veiklą, taip pat padeda nustatyti įmonės plėtros tendencijas. Remdamiesi konkretaus istorinio laikotarpio duomenimis, galite nustatyti tam tikros rūšies transporto paklausą konkrečiu laikotarpiu. Žinosite, į ką atkreipti dėmesį plėtojant savo organizaciją, kad neabejotinai padidintumėte bendrą produktyvumą. Skrydžių kompiuterinė programa iš karto primena, kad reikia atlikti transporto techninę apžiūrą arba jį suremontuoti. Visa įmonės automobilių stovėjimo aikštelė bus griežtai prižiūrima ir kontroliuojama programos, todėl jums daugiau niekada nereikės jaudintis. Atsisiųskite USU programinę įrangą šiandien ir visada mėgaukitės jų darbo rezultatais!

Skrydžio valdymo programa labai palengvins, supaprastins ir pagreitins darbo eigą organizacijoje. Automatizavimo programos yra labai populiarios tarp gamybos įmonių ir visi tikina, kad kompiuterinių technologijų įtraukimas į darbo eigą yra geriausias ir praktiškiausias sprendimas. Skrydžių planavimo programa, kurią dabar galite atsisiųsti iš mūsų oficialios svetainės, niekada nepaliks abejingų ir maloniai nustebins gausiu funkcijų ir pranašumų sąrašu bei verslo rezultatais kiekvieną dieną, pažvelkime į kai kuriuos iš jų. jie.

Naudotis mūsų programa labai paprasta ir paprasta. Jo funkcionalumą per kelias dienas gali įsisavinti bet kuris darbuotojas. Programa padės susikurti naują darbo grafiką, pasirenkant individualų požiūrį į kiekvieną darbuotoją. Tai daug patogiau nei paprastas sprendimas atsisiųsti paruoštą diagramą, be to, tai labai padidins produktyvumą, pamatysite patys!

Programinė įranga turi gana kuklius techninės įrangos reikalavimus, todėl galite laisvai atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą bet kuriame kompiuterio įrenginyje. Jis taip pat bus atsakingas už įvairių ataskaitų rengimą ir kūrimą. Visa dokumentacija bus sutvarkyta griežtai standartiniu formatu, taupant darbo laiką. Be to, naujas tvarkaraštis, kuris bus priskirtas programinei įrangai, kiekvienam darbuotojui suteiks asmeninį tvarkaraštį, o tai suteiks jiems maksimalų produktyvumą.

Galite lengvai pakeisti programinės įrangos nustatymus pasirinkdami juos atskirai. Programa gamina ne tik įvairias ataskaitas, bet ir grafikus, kurie aiškiai parodo organizacijos raidos dinamiką. Siekdama apsaugoti šią informaciją, USU programinė įranga palaiko įvairius privatumo nustatymus. Dokumentai, ataskaitos, grafikai, sąskaitos faktūros, finansinės sąmatos – viskas bus patikimai apsaugota programos. Jokia trečioji šalis negali pasiekti šios informacijos.

Integruota funkcija – priminimas – kuri niekada neleidžia pamiršti suplanuotų susitikimų ir susitikimų, bus labai naudinga visiems. USU Software yra užsiėmusi skrydžių planavimu, sumažindama personalo darbo krūvį šiuo atžvilgiu. Tai taip pat turėtų padėti pasirinkti patogiausią ir pelningiausią būdą transportuoti tam tikros rūšies transportui skirtus produktus ir pasirinkti geriausią kurą jūsų transporto priemonėms.

Vykdant plėtrą analizuojama reklamos rinka, siekiant nustatyti efektyviausius įmonės PR būdus ir padedama tiksliau apskaičiuoti Jūsų įmonės teikiamų paslaugų kainą, o tai leidžia nustatyti protingą rinkos kainą.

Šios ir daugelis kitų funkcijų yra prieinamos USU programinėje įrangoje, todėl tai yra viena geriausių skrydžių valdymo programų rinkoje!