Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM sistemos logistikoje

CRM sistemos logistikoje • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM sistemos logistikoje
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM sistemas logistikoje

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

USU Software logistikoje CRM sistemos atlieka keletą naudingų funkcijų abiem pusėms, įskaitant pačią krovinių logistiką ir krovinių gabenimo įmonės klientus. CRM sistema leidžia planuoti verslą su kiekvienu klientu, sudarant atitinkamą planą su veiklų sąrašu, kuriame atsižvelgiama į bendrus kliento pageidavimus ir esamus poreikius. Transporto logistika apima optimalaus klientų užsakytų prekių judėjimo maršruto sukūrimą, minimalų laiką ir sąnaudas. Klientas gali nurodyti šių dviejų veiksnių prioritetą, jei toks yra.

Transporto logistikos apskaita naudojant CRM sistemą yra geriausias bendravimo su klientais apskaitos formatas, nes sprendžiamos įvairios esamo verslo organizavimo problemos, įskaitant planavimo procesą. Pavyzdžiui, CRM sistemos dėka galima fiksuoti visą santykių su klientais ir transporto paslaugų teikėjais, taip pat atstovaujamais CRM, istoriją. Kiekvieno kliento „byloje“ nurodant veiksmų, kurių buvo imtasi su apeliacijos objektu, datą ir laiką, galima per tam tikrą laiką surinkti visus su klientu susijusius pasiūlymus ir darbų apimtis bei objektyviai įvertinti atliktus darbus. vadovo – kaip tai buvo greitai ir efektyviai.

Taip pat, remiantis šia informacija laikotarpio pabaigoje, CRM sistema logistikoje sugeneruos ataskaitą, kurioje bus atsižvelgta į vadovų veiklą ir orientuota į jų veiksmus, susijusius su naujų klientų pritraukimu, jų užklausų apdorojimu, išsiųstų priminimų skaičių. klientų. neįvykdytą paklausą, įvykdytus užsakymus ir gautus atmetimus. Tą pačią ataskaitą CRM sistema automatiškai sugeneruos transporto logistikoje kiekvienam klientui, kuri leis analizuoti jo veiklą ir galimybes pateikti užsakymus bei siųsti užklausas, kad tik paskaičiuotume jų kainą. Tokiu būdu galima operatyviai įvertinti personalo, kurio pareigose yra, laiku, pagal ataskaitas, po kiekvieno sandorio su klientais informacijos atnaujinimą sistemoje.

Siekdama išlaikyti šį tvarkaraštį, CRM automatiškai nustato kiekvieno darbuotojo veiksmų, atliekamų po tam tikro laiko, apimtį. USU Software savarankiškai apskaičiuoja vienetinį darbo užmokestį, atsižvelgdama į kitus parametrus, tokius kaip darbo sutarties sąlygos ir darbo užmokestis. Bet lemiamas veiksnys yra logistikos CRM sistemoje užfiksuotas darbo kiekis. Jei darbas buvo atliktas, bet CRM apskaitai nebuvo priimtas, atlygis nebus imamas. Tokia CRM kokybė motyvuoja darbuotojus aktyviai veikti automatizuotoje apskaitos sistemoje, o tai naudinga transporto logistikos įmonei, nes užklausos metu ji gauna išsamią ataskaitą apie einamuosius procesus.

Taip pat logistikoje CRM sistema skatina sudaryti sutartis su pasibaigusiomis sandorio šalimis, kad jas būtų galima automatiškai sudaryti ar pratęsti, nes automatizavimo programa savarankiškai sukuria visus su logistika susijusius dokumentus, įskaitant finansinių dokumentų srautą, prekių gabenimo programas, ataskaitas. apie jų pristatymus ir kt. Įmonė apskaitai visus einamuosius dokumentus gauna paruošta forma.

Logistikoje CRM sistema gali aktyviai įsitraukti į verslo paslaugų reklamavimą. Informacijos ir reklaminių laiškų tvarkymas kitoms šalims, jei reikia. Norint operatyviai informuoti apie prekių pristatymo maršrutą ir pristatymą, reklaminiai tekstai gali būti siunčiami elektroniniu paštu, SMS, Viber ar net balso žinutėmis, kai CRM savarankiškai paskambina abonento numeriu ir perskaito nurodytą skelbimą. Tuo pačiu metu programa atsižvelgia tik į abonentus, kurie sutiko gauti tokią informaciją. CRM sistemoje kiekvienam klientui yra atitinkamas ženklas. Abonentų sąrašas sukuriamas automatiškai, atsižvelgiant į administratoriaus nustatytus parametrus, kai pasirenka tikslinę grupę, kuriai bus gautas šis pranešimas. Siuntimo logistikos CRM sistemoje sukuriamos skirtingo turinio tekstų serijos, kurios suteikia informaciją įvairiomis progomis ir pagreitina adresų sąrašo sudarymo procesą.

Pasibaigus ataskaitiniam laikotarpiui, CRM sistema parengia rinkodaros ataskaitą apie grįžtamojo ryšio su sandorio šalimis kokybę panaudojus reklamos priemones, kur įvertina jų efektyvumą, atsižvelgdama į pelną iš kiekvienos priemonės – kaštų ir pajamų skirtumą. . nauji atvykėliai, pateikti iš šio informacijos šaltinio ir kuriuos sandorio šalis pažymėjo registracijos metu.

Bet kurio dokumento kūrimas yra automatinis, naudojant savo žinias ir iš šablonų rinkinio pasirenkant paskirtį atitinkančią formą.

Vartotojai turi asmeninius prisijungimo vardus ir slaptažodžius, kad galėtų įeiti į programą, kuri dalijasi prieigos prie paslaugų informacijos teisėmis pagal įgaliojimą ir įgaliojimą. Kiekvienas turi savo žinių lauką, atskiras elektronines formas, neprieinamas bendraamžiams, bet atviras vadovybei kontroliuoti. Vadovybė patikrina atliktus darbus pagal planą ir papildo naujus kiekius, tikrindama vykdymo laiką ir kokybę pagal vadovo ataskaitų formas.

Programoje yra firmos paslaugų teikimo kainoraščiai. Pagal šalių susitarimo sąlygas kiekvienas klientas gali turėti savo kainoraštį. Skaičiuojant užsakymo kainą, automatizavimo programa diferencijuoja kainoraščius pagal tą, kuris pridedamas prie kliento bylos, jei nėra pagrindinio ženklo.

Laikotarpio pabaigoje automatiškai generuojamos ataskaitos su įmonės veiklos analize ir ją įtakojančių veiksnių įvertinimu, o tai padidina visos įmonės valdymo kokybę.

Personalo vertinimo ataskaita leidžia nustatyti efektyviausius ir neefektyviausius darbuotojus, palyginti jų darbą su skirtingais rodikliais ir stebėti veiklą per kelis laikotarpius.

Išvykimo maršrutų ataskaita leidžia identifikuoti populiariausias ir pelningiausias kryptis, nustatyti, kokia transporto rūšis daugiausiai dalyvauja transporte.

Vežėjų ataskaita leidžia nustatyti patikimiausio ir optimaliausio įvertinimą sąveikos, pelno dydžio ir darbo kokybės požiūriu.

Finansinė ataskaita leidžia įskaityti prekes, kurios išleidžia daugiausiai, prekes, kurias galima neįtraukti, ir prekes, kurių pajamos per tam tikrą laikotarpį yra didžiausios.

Programa reguliariai praneša apie esamus grynųjų pinigų likučius kiekviename kasos aparate ir banko sąskaitoje, praneša apie visą lėšų apyvartą kiekviename taške ir reitinguoja visus mokėjimus. Integracija su skirtingais mokėjimo terminalais leidžia paspartinti kliento, kuris gali būti juridinis asmuo arba fizinis asmuo be jo, mokėjimo gavimą.

Integruotas užduočių planavimo įrankis leidžia automatiškai atlikti daugybę skirtingų užduočių pagal nustatytą grafiką, įskaitant atsarginės paslaugos informacijos kopijos kūrimą.