Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM pristatymui

CRM pristatymui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM pristatymui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite crm pristatymui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiandien kurjerių pristatymas sparčiai vystosi. Kadangi vartotojai neturi laiko apsipirkti vieni, daugiau užsakymų priimama per elektronines paslaugas. Todėl CRM sistema yra labai svarbi pristatymui ir atlieka pagrindinį vaidmenį kurjerių įmonių verslo procesuose, nes visas jas galima valdyti savarankiškai.

CRM paskirstymo sistema yra naujas žingsnis siekiant darnios įmonės plėtros. Greitas žinių tobulinimo taikymas versle prisideda prie visų reikalingų procesų automatizavimo. Kadangi USU programinėje įrangoje yra specialus skyrius, stebėjimas atliekamas nuolat. Šių naujų technologijų dėka pasiekiamas didelis efektyvumas.

Pristatant kurjerį, CRM gali stebėti prekių judėjimą realiu laiku. Programoje yra specialūs paraiškų formų šablonai, kurie padeda sumažinti darbuotojų laiką, praleistą atliekant įprastines užduotis. Visi duomenys laukuose ir langeliuose turi būti užpildyti ir išsaugoti norint sukurti užsakymą. Programa apskaičiuos bendrą kainą ir nustatys asmenį, atsakingą už pristatymą.

CRM sistema kurjeriniam pristatymui yra technologinių užduočių vykdymo pagrindas. Sklandus visos įmonės darbas pasiekiamas naudojant specialią verslo veiklą automatizuojančią programą. Administratorius bet kuriuo metu gali matyti duomenis apie gamybinių patalpų būklę ir jų naudojimo lygį.

Pristatymas kurjeriu – tai prekių perdavimo iš tiekėjo vartotojui būdas naudojantis specializuota organizacija. Be gaminio specifikacijų sekimo, privalote laiku įvykdyti savo įsipareigojimus. Duomenys į CRM sistemą įvedami chronologine tvarka pagal pateiktus dokumentus, patvirtinančius operacijos tikrumą.

Kurjerių organizacijose jie daug laiko skiria pristatymui, nes tai yra pagrindinė jų veikla. Tačiau yra ir įmonių, kurios tai papildo. Nepriklausomai nuo svarbos, apskaita turi būti tiksli ir patikima. Visi procesai optimizuojami dėl kokybiško požiūrio į organizacijos strategijos ir taktikos pasirinkimą.

USU programinė įranga apima CRM, skirtą pristatymui per kurjerį, leidžiantį pristatyti prekes į skirtingus regionus ir skirtingais pristatymo būdais. Mašinų techninės būklės ir darbo krūvio lygio stebėjimas padeda sudaryti tinkamą planą tam tikram laikotarpiui.

Pristatymo CRM turi būti nuolat atnaujinamas, kad būtų galima gauti naujausią informaciją, atitinkančią teisės aktus. Didžiulis ataskaitų sąrašas padeda įmonės vadovybei nustatyti finansinės veiklos rodiklius, turinčius įtakos pelno dydžiui. Vienas iš svarbiausių veiksnių yra pelningumo lygis. Jis gali būti naudojamas norint nustatyti, ar įmonė veikia tinkamai ir kokie jos lūkesčiai. Norint užimti stabilią poziciją pramonėje, būtina nuolat pristatyti naujausius pasiekimus, siekiant tobulinti technologinius procesus. Didelis įmonės potencialas užtikrina gerą jos paslaugų paklausą.

Pristatant pagal USU programinę įrangą, CRM turi daug privalumų. Vienas svarbiausių iš jų – užtikrinti aukštą programos našumą. Pristatymo procesas yra sudėtingas ir jį gali neigiamai paveikti įvairūs veiksniai, pvz., formos klaidos, pristatymo problemos ir dėl to praleisti pristatymo terminai. Norint pašalinti tokias problemas, pristatymui reikia tik CRM, kuris turi kokybišką funkcionalumą ir gali be klaidų valdyti visus šiuos procesus sistemoje. Kitas privalumas – veiklos tęstinumas. Pristatymui nereikia CRM, savaitgaliais ar švenčių dienomis. Jis tęs savo misiją – pristatyti visas prekes laiku net ir Kūčių vakarą ir padarys jūsų klientą daug laimingesnį.

Mūsų šimtmetis yra duomenų amžius. Informacija yra labai vertinga, todėl labai svarbu užtikrinti savo duomenų saugumą. Jei norite, kad jūsų įrašai ir ataskaitos būtų konfidencialūs nuo konkurentų, mūsų programa skirta jums. Garantuojamas visų pagal programą vykdomų veiklų konfidencialumas. Kiekvienas darbuotojas turės asmeninę paskyrą su vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Kai kurie prisijungimai gali turėti prieigos prie tam tikro tipo failų apribojimą, todėl bus nesunku paskirstyti darbo krūvį ir nustatyti kiekvieno darbuotojo pareigas. Pagrindinė paskyra, kuria gali naudotis tik administratorius, gali valdyti visas veiklas ir stebėti visos įmonės veiklą.

Programos surinkti duomenys yra saugomi sistemoje. Galima nustatyti tam tikrą duomenų atsarginių kopijų kūrimo laikotarpį. Saugyklos dydis neribojamas, todėl jums nereikės jaudintis dėl naujos vietos didžiuliam kiekiui naujų duomenų, gautų po kiekvienos darbo dienos. Pristatydamas CRM gali tai valdyti pats.

Analitiniai procesai yra gyvybiškai svarbūs bet kuriame versle. Jei įmonė nori gauti pelną ir toliau tobulėti ateityje, būtina atsižvelgti į kaštų efektyvumą, darbo krūvį, paklausą ir kitus veiksnius. Štai kodėl programinės įrangos ataskaitos yra labai svarbios, nes jas galima naudoti CRM išlaidų optimizavimo procesuose pristatymui.

Paslaugų sektoriuje labai svarbi kliento nuomonė ir perspektyva. Jei įmonė nori turėti nuolatinį didelį klientų srautą, ji turėtų dirbti su reklama ir stengtis pritraukti naują klientą. Nuolaidos ir premijos yra vienas iš paprasčiausių būdų įgyti didelę klientų bazę. Problema ta, kad nežinoma apie tokius pelningus pasiūlymus. Pristatymo CRM turi pašto siuntimo SMS žinute arba el. paštu funkciją, o tai gali žymiai palengvinti dalijimąsi su klientais apie naujas premijas ar specialius pasiūlymus. Tai padės užmegzti patikimus santykius tarp įmonės ir kliento, kuris gali atnešti daugiau pelno.

USU programinė įranga laukia jūsų!