Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa odontologijos klinikai

Programa odontologijos klinikai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa odontologijos klinikai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą odontologijos klinikai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Automatizavimo programos įdiegimas odontologijos klinikoje yra svarbiausias dalykas bet kuriam organizacijos vadovui! Ir mes profesionaliai padėsime jums atlikti šią užduotį! Universali valdymo programa, USU-Soft odontologijos klinika gali būti naudojama automatizavimui įgyvendinti visais veiklos aspektais. Naudodamas odontologijos klinikos kontrolės programą, kiekvienas odontologas gali kontroliuoti savo pacientų gydymą, lankymąsi ir įkainius. Odontologijos klinikos apskaita USU-Soft programoje vykdoma su galimybe archyviškai peržiūrėti visas bet kurio kliento rentgeno nuotraukas. Su intuityviu meniu mūsų odontologijos klinikos valdymo programa tikrai bus tikra pagalba jūsų įstaigoje! Programos langų išvaizdą kiekvienas vartotojas gali koreguoti individualiai, naudodamas gražius dizaino šablonus. Odontologijos klinikos kompiuterinė programa automatiškai išsaugo visus vartotojo nustatymus. Odontologijos klinikos programą galite nemokamai atsisiųsti iš mūsų svetainės! Vienintelis skirtumas yra tas, kad demonstracinėje programos versijoje negalite įvesti naujų duomenų į katalogus. Sukūrėme tokią odontologijos klinikos programą, kad jums tikrai bus malonu atlikti savo operacijas! Automatizuokite savo darbą naudodami USU-Soft odontologijos klinikos programą, kad galėtumėte automatizuoti visą organizaciją!

Aktyviai dirbti su klientų duomenų baze galite odontologijos klinikos valdymo programoje USU-Soft. Šiandien svarbu, kad odontologas ir klinika darytų viską, kas įmanoma, kad išlaikytų pacientus ir išliktų lojalūs klinikai bei gydytojui. Tam būtina visada teikti kokybiškas paslaugas ir pacientų priežiūrą, kad pacientai būtų ne tik klinikoje, bet ir būtų patenkinti bei jaustųsi gydomi. Daugelis klinikų santykius su pacientais užmezga pagal šiuolaikinius rinkodaros principus. Atkreipkite dėmesį, kaip aktyviai marketingas naudojamas bendraujant su mobiliojo ryšio operatorių, mažmeninės prekybos tinklų ir firminių parduotuvių klientais. Jie nuolat primena apie save, siūlo dalyvauti akcijose, informuoja apie naujas prekes, nuolaidas, sveikina su gimtadieniais ir valstybinėmis šventėmis. Daugelis odontologijos klinikų aktyviai naudoja USU-Soft kompiuterinę programą. Jie kasdien savo pacientams siunčia vizito priminimą, gimtadienio sveikinimus ir atskirus laiškus, taip pat SMS žinutes sveikina visus su švente ir praneša apie naujas klinikos paslaugas bei akcijas.

Naujų integratorių įmonės technologijų naudojimas leido sumažinti SMS žinučių kainą. Paprastai daug pigiau nei korinio ryšio operatoriai. SMS gali būti išsiųstas vienu paspaudimu tiesiai iš odontologijos klinikos patikros programos. Šablonus galima naudoti kuriant asmenines SMS žinutes. Sistema suteikia galimybę gauti grįžtamąjį ryšį; Paciento SMS atsakymas siunčiamas nurodytu elektroninio pašto adresu. Rinkodaros modulis USU-Soft programoje leidžia atlikti pacientų atrankas iš duomenų bazės ir juose ieškoti tolesnių gydymo ir profilaktinės priežiūros etapų. Tai itin naudinga gydant periodonto ligas bei vaikų odontologijos centruose, atliekant visapusišką dantų atkūrimą į implantus paremtais protezais. Aktyvus darbas su klientų duomenų baze leidžia klinikoms neprarasti pacientų, atnešti papildomų pajamų ir finansinio stabilumo, geriau apsaugoti pacientų sveikatą profilaktiškai gydant esamas problemas.

Mūsų sistemoje galima atlikti daugybę užduočių. Yra tik keletas: stebėkite klinikinės reklamos rezultatus naudodami paprastas ataskaitas, kurios leidžia geriau suprasti kliento kelionę ir pasirinkti tinkamą pardavimo taktiką; naudoti klientų informaciją vizitų istorijoms analizuoti; klientų pagal lytį, amžių, paskutinį apsilankymą ir kt. sukurti tinkamus skambučių, žinučių ir el. laiškų siuntimo sąrašus; vietoj šlamšto siųsti tikslinius automatinius pranešimus; premijų sistemų kūrimas, kad klientai visada būtų suinteresuoti; Taikykite skirtingus kainų planus.

Kad įvertintų reklamos politikos efektyvumą, administratoriai turi tiksliai pažymėti reklamos šaltinį, klausdami kiekvieno pirminio paciento. Kaip sužinojote apie mus?. USU-Soft dantų programa leidžia atlikti šią procedūrą. Tikslios ataskaitos apie reklamos efektyvumą klinikos vadovui suteikia objektyvią ir patikimą informaciją apie bet kurio laikotarpio reklaminių investicijų efektyvumą, užtikrinant, kad rinkodaros ir reklamos skyrius dirbs efektyviai ir neeikvotų reklamos biudžeto. Odontologijos sistema USU-Soft – tai modernus ir efektyvus įrankis valdyti bet kokio dydžio odontologijos verslą. Patirties apie efektyvų odontologijos programos naudojimą galite pasisemti įmonės kūrėjų palaikymo tarnyboje bei specialiuose šios sistemos taikymo ekspertų organizuojamuose seminaruose.

Išplėstinė odontologijos klinikos valdymo programa gali sudaryti daug ataskaitų, kurių struktūra nėra vienoda. Sistema naudoja skirtingus algoritmus, kad ataskaitų teikimo funkcija būtų įvairesnė ir naudingesnė. Dėl to jūs gaunate išsamų vaizdą apie tai, kaip veikia visa organizacija, taip pat apie bet kurį darbuotoją, pacientų apskaitą, įrangos ir vaistų kontrolę. Be to, galite matyti savo pinigų paskirstymą ir efektyviausiu būdu panaudoti savo biudžetą.