Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Apskaitos programa odontologijoje

Apskaitos programa odontologijoje • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Apskaitos programa odontologijoje
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą odontologijos apskaitai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Dantų apskaitos programa turėtų apjungti daugybę funkcijų ir pagrindinių savybių. Reikalavimų sąrašas pažangioms odontologinės apskaitos programoms kasmet auga ir programos kūrimo procesas nėra toks lengvas ar greitas. Todėl tik tokios organizacijos, kurios turi plačią perspektyvą ir nori priimti naują, gali patenkinti šiuos reikalavimus, kad sukurtų tinkamas odontologinės apskaitos programas. Be to, reputacija turi būti nepriekaištinga. „USU-Soft“ dantų valdymo apskaitos programa yra viena iš tokių programų, puikiai tinkančių bet kurioje organizacijoje. Todėl rekomenduojame nedelsiant daugiau sužinoti apie odontologinės apskaitos programos funkcijas. Be to, galite atsisiųsti sistemą tiesiai iš mūsų oficialios svetainės kaip demonstracinę versiją ir kurį laiką naudotis odontologijos įstaigos vadovybės apskaitos programa, kad ją geriau pažintumėte.

Odontologinės apskaitos programa USU-Soft gali padėti ne tik registruoti klientus, bet ir sudaryti terminus. Buhalterinės apskaitos programa Jūs kontroliuojate sandėlius, atliekate finansinę apskaitą ir skaičiuojate odontologų atlyginimus, rengiate ataskaitas. Tiesą sakant, mes suprantame, kad ne vienas darbuotojas privalo atlikti visas šias užduotis. Todėl odontologinės apskaitos programa turi galimybę įtraukti tiek darbuotojų, kiek jums gali prireikti. Visi jūsų odontologijos organizacijos darbuotojai gali dirbti viename informacijos skyriuje, greitai keistis informacija, atnaujinti pacientų įrašus ir efektyviai bendrauti tarpusavyje. Tačiau norint užtikrinti odontologinės apskaitos programos efektyvumą, nereikia pirkti papildomos techninės įrangos, nes mūsų dantų apžiūros apskaitos programa gali sėkmingai veikti įprastuose kompiuteriuose. „Windows“ operacinė sistema yra viskas, ko norime. Naudodami odontologinės apskaitos programą dirbate vieningame tinkle ir užtikrinate, kad jūsų duomenys būtų apsaugoti antivirusine programine įranga. Įsigijus programėlę, mūsų programuotojai padės jums įdiegti.

Odontologinės apskaitos programos montavimas atliekamas per trumpiausią įmanomą laiką, kadangi esame profesionalūs programuotojai ir turime didelę patirtį šioje veiklos srityje. Odontologinės apskaitos programa gali naudotis net ir toli nuo informacinių technologijų. Esame įsitikinę, kad naudojant mūsų programą galima tik pagerinti darbo greitį ir surinktų duomenų patikimumą. Kokybišką medicininių įrašų tvarkymą nori sukurti kiekvienas gydymo įstaigos vadovas. Kompiuterinių technologijų naudojimas žymiai sumažina klaidų galimybę pildant medicininę dokumentaciją. Odontologinės apskaitos programa USU-Soft leidžia sukurti standartinius posakius ir frazes kiekvienam gydytojui (pvz., „paviršius turi gilią ertmę“, „burnos gleivinė paburkusi ir hiperemija“); todėl medicininio įrašo pildymas susideda iš standartinių sakinių parinkimo iš sąrašo. Tai kažkiek drausmina odontologą, nes pati buhalterinė programa jam primena, ko tiksliai reikia ieškoti ligos istorijoje. Elektroninės bylos istorijos laikymas nereiškia, kad pereinama prie visiškai nepopierinių technologijų. Visa reikalinga informacija atspausdinama, gydytojo parašu ir įklijuojama į įprastą paciento medicininį įrašą. Tačiau svarbiausia, kad visa informacija yra saugiai saugoma kompiuteryje ir ją galima lengvai atkurti net praradus popierinį medicininį įrašą.

Ortopedinė odontologija yra nuolat besivystanti medicinos sritis. Todėl itin svarbu laboratorijoje laikytis visų darbo vietos organizavimo reikalavimų. Šiame straipsnyje sužinojote apie ortopedijos kabinetų darbo sąlygas, įrangos reikalavimus odontologijos kabinetuose, reikalavimus dantų technikai ir odontologijos gydytojams. Ortopedijos odontologijos klinika yra organizacija, turinti aiškią skyrių struktūrą. Protezai gaminami techninėse patalpose, atliekami tyrimai, galintys užteršti atmosferą dulkėmis, suodžiais, kenksmingomis dujomis, skysčiais ir garais. Pagalbinių patalpų poliravimas, polimerizavimas, liejimas, tinkavimas ir kt. Statomos laboratorijos. Organizuojant šias darbo vietas būtina atsižvelgti į neigiamų sveikatos veiksnių įtaką darbuotojui.

Ilgą laiką į strategijos planą taikė tik dideli tarptautiniai centrai. Tačiau dabar situacija pasikeitė. Kasmet vis daugiau įmonių įsitraukia į strateginio planavimo procesą. Strateginis planavimas yra tinkamas darbo metodas daugeliui įmonių, dirbančių aršioje konkurencijoje su šalies ir užsienio įmonėmis. Odontologinės apskaitos programa USU-Soft gali padėti planuoti strategiją ir atlikti daugybę kitų užduočių. Programėlės galimybės neabejotinai paliks jums įspūdį ir įneš tvarką bei pusiausvyrą jūsų organizacijos darbe. Niekada nedvejokite, kai laikas veikti! USU-Soft yra produktas, kuris įrodė savo patikimumą. Taigi, galite tai panaudoti savo naudai! Patikrinkite programos efektyvumą ir išnaudokite visus programinės įrangos privalumus.