Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa dantų gydytojams

Programa dantų gydytojams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa dantų gydytojams
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą dantų gydytojams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiuolaikiniame pasaulyje viskas priklauso nuo laiko. Šiuolaikinis pasaulis mums pasakoja, kokias savybes turi turėti verslo organizacija. Odontologijos organizacijoms vadovaujantys verslininkai visada turėtų žinoti apie šiuolaikinius technologijų pokyčius, kad juos būtų galima įgyvendinti laiku ir nepasiklysti įprastų odontologijos įstaigų minioje. Tuo tarpu verta paminėti, kad medicinos paslaugų teikimo pramonė visada pirmoji įveda naujus pokyčius ir išlieka produktyvi savo veikloje. Tai nenuostabu, nes nuo tokių odontologinių organizacijų darbuotojų profesionalumo priklauso svarbiausias dalykas, kurį žmogus turi – sveikata. IT technologijų rinka neretai turi ką naujo pasiūlyti gydymo įstaigoms. Vienas iš svarbiausių dalykų, kurį IT rinka gali pasiūlyti palengvindama odontologo darbą – specializuotos gydytojų programos ir dantų gydymo kontrolė, duomenų, įrangos ir personalo analizė. Dėl tokių gydytojų odontologijos valdymo programų darbo verslo valdymo procesas tampa greitesnis, tikslesnis ir skaidresnis. Be to, odontologų valdymo apskaitos programos suteikia vadovybei galimybę ne tik kontroliuoti organizacijų rezultatus, bet ir susipažinti su darbuotojų darbu.

Kaip žinome, konkurencija rinkoje yra labai arši. Norint išgyventi, būtina naudoti geriausią programą, kurią kontroliuoja odontologai. Kuris turi kelias funkcijas, yra patikimas ir gali garantuoti vidinių duomenų apsaugą. Visa tai galima panaudoti USU-Soft pažangiųjų odontologų valdymo programoje. Gydytojų dantų gydymo programa pasirodė esanti veiksminga Kazachstano ir kitų provincijų klinikose. Be to, odontologų pagalbos programa ir toliau išlaiko lyderio pozicijas. Gydytojų dantų gydymo pagalbos programa turi daug privalumų. Svarbiausia iš jų yra prieinama sąsaja, kuri padeda net tiems, kurie toli nuo technologijų naudojimo kasdieniame gyvenime. Galime garantuoti, kad jums nebereikės rūpintis įvestų duomenų saugumu, nes apsauga yra pilnai suteikta.

Labai svarbu efektyvaus registratūros darbuotojo ir archyvo darbo organizavimas. Kalbant apie priėmimo skyriaus efektyvumo didinimą, tai visų pirma yra pacientų aptarnavimo greitis ir kokybė. Kompiuterinė gydytojo odontologo pagalbos programa leidžia greitai rasti laisvo laiko pas gydytojus, pacientui patogiu laiku, o tai suteikia pacientui greitesnį gydymo prieinamumą (didina klinikos finansinę apyvartą). Be to, skaičiuoklė yra nepakeičiama priemonė vienodai ir efektyviai paskirstant pacientus to paties profilio specialistams. Medicinos registratūros darbuotojai dėl vienokių ar kitokių priežasčių pacientus priima netolygiai, vienus gydytojus perkraudami, kitus per mažai, o pastarieji negauna pajamų. USU-Soft odontologų valdymo kompiuterinė programa leidžia to išvengti ir užtikrina administracijos veiklos kontrolę. Dauguma privačių klinikų neįsivaizduoja darbo be elektroninės programos, kuri yra populiariausias bet kurios klinikoje naudojamos dantų gydymo valdymo kompiuterinės programos modulis. Elektroninis archyvas leidžia greitai gauti pacientų medicininius įrašus. Be to, kadangi visi reikalingi medicininiai dokumentai yra įtraukti į odontologo apskaitos programą (skaitmeniniai vaizdai, ultragarso ir KT duomenys, siuntimai ir tyrimų rezultatai elektronine ar skenuota forma), visa ši informacija iš karto pasiekiama gydančiam odontologui. Juk reikėjo kartoti pacientų tyrimus (rentgeno spindulius ir pan.), jei anksčiau pacientas pamesdavo nuskaitymus, o dar blogiau – registro „pamesdavo“.

Labai svarbios yra darbo vietos sąlygos, ypač šviesa patalpoje. Regėjimo organai pavargsta nuo ryškios dirbtinės šviesos, todėl norint nuimti įtampą, dienos metu visose vietose turėtų būti pakankamai natūralios šviesos, o ryte ir vakare neatrodytų pernelyg tamsu. Galima apskaičiuoti paprastą apšvietimo koeficientą: lango paviršiaus ploto indeksą padalinti iš grindų ploto indekso. Rezultatas turėtų būti 1:4 arba 1:5. Spintelėse ir papildomose patalpose turėtų būti šviesa, kuri neskaičiuoja bendros fluorescencinių lempų šviesos. Nėra akinimo ir gerai matomų šešėlių, šviesa pasiskirsto tolygiai ir nėra per intensyvi. Dar vienas dalykas – pasirūpinkite, kad vietinių šaltinių šviesa nebūtų dešimt kartų ryškesnė už bendruosius šaltinius, kad gydytojo akys nepavargtų nuolatos prisitaikydamos nukreipti žvilgsnį į skirtingai apšviestus paviršius. Mes netgi galime pakoreguoti tvarkaraštį, jei norite, ir jis taip pat kontroliuoja šviesos organizavimą.

Mūsų siūloma pažangi ir šiuolaikiška aplikacija naudinga ne tik didelėse įmonėse, bet ir nedidelėse odontologijos praktikose. Net maža organizacija turi nustatyti auditą. Štai kodėl mūsų programa tampa nepakeičiamu pagalbininku kiekvienam! Demonstracinė versija – tai galimybė pamatyti programos galimybes neįsigijus programos. Įsitikinkite, kad tai yra tai, ko jums reikia, išbandydami tai savo kompiuteryje!