Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa dantų gydymui

Programa dantų gydymui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa dantų gydymui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite dantų gydymo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Medicinos odontologijos centrai šiandien yra paklausūs. Visi naudojamės odontologų paslaugomis ir vykstame pasitikrinti savo dantų būklės. Tokių odontologinių organizacijų privalumas yra tai, kad yra daug galimybių gydyti net pačias sunkiausias dantų ligas. Žinoma, tai nebūtų įmanoma, jei tokios organizacijos nesirinktų taikyti naujų šiuolaikinių technologijų pasiekimų visuose savo darbo aspektuose. Tai viena iš pirmųjų, kuri išnaudojo visas technologijas, įskaitant mediciną ir odontologiją. Nedaug kas susimąsto, kaip tokiose gydymo įstaigose vedami medicininiai dokumentai. Kaip ir pati medicina, gydymo įrašų apskaita turi savo ypatybių. Anksčiau tai užtrukdavo daug laiko ir dažnai ilgas procesas. Tobulėjant technologijų rinkai, odontologijos įstaigos dabar gali skirti daugiau laisvo laiko dantų gydymui, ne tik diagnozuojant ir gydant dantų ligas, bet ir suteikiant odontologams laiko bei išteklių kasdieninėms pareigoms atlikti.

Mes gyvename tokiu laikotarpiu, kai automatizavimo procesas tampa plačiai paplitęs, jei norima nustatyti pusiausvyrą visose veiklos srityse. Dėl to daugelis organizacijų sugebėjo pakilti į visiškai naują pažangos lygį. Dažnai skirtingos dantų gydymo automatizavimo programos yra vienas iš pirmųjų etapų siekiant subalansuoti verslo procesus. Jų ypatumai ir išvaizda nevienodi, tačiau tikslas – kuo labiau sumažinti žmogiškąjį faktorių apdorojant informaciją ir leisti odontologijos įstaigai visas jėgas skirti progresui ir tobulėjimui iki aptarnavimo lygio. Jūsų dėmesiui pristatome pažangią USU-Soft dantų gydymo kontrolės programą. Ši programa pasirodė esanti ryškiausia ir įrodė savo patikimumą bėgant metams; Manoma, kad tai viena pažangiausių dantų gydymo programų. Jis naudojamas ne tik Kazachstane, bet ir kitose pasaulio šalyse. USU-Soft dantų valdymo programa pagerina visus organizacijos procesus nuo registracijos iki dokumentų apskaitos. Tai nepamainomas asistentas ne tik odontologijos klinikos vadovui, bet ir visiems jos darbuotojams. Pažvelkime į kitas gydymo įstaigos kontrolės dantų gydymo programos ypatybes.

Organizacija gali susidurti su didelio pacientų srauto valdymo problema. Neįsivaizduojama ir visiškai neįmanoma aptarnauti didelį pacientų srautą be kompiuterinės dantų valdymo programos. Dantų gydymo apskaitos programa USU-Soft leidžia susidoroti su dideliu pacientų antplūdžiu. Mūsų programoje yra vartotojų, kurie pasakoja apie savo patirtį naudojant USU-Soft programinę įrangą. Jie sako, kad klinikinis valdymas prieš įgyvendinant programą susiduria su dideliu iššūkiu: nuo pacientų priėmimo iki finansinių ir statistinių ataskaitų apie atliktą darbą. Šiandien jie gali kontroliuoti gydymo procesą neišeidami iš biuro ir rengti reikiamas ataskaitas kiekviename darbo etape. Jų klinikoje yra daug pacientų.

Žmonės į tokias organizacijas kreipiasi dėl medicininės priežiūros ne tik už atlygį, bet ir dėl to, kad jos teikia daug paslaugų pagal privalomojo ir savanoriško sveikatos draudimo sistemas. Draudimo bendrovės vertina darbo gerą reputaciją turinčioje klinikoje privalumus. Pastaraisiais metais informacinių technologijų ir valdymo apskaitos taikymo poreikis odontologijos įstaigų programoje išaugo dėl įvairių finansavimo šaltinių panaudojimo. Tai gerokai apsunkina pinigų srautų apskaitą nenaudojant automatizuotų gydymo valdymo programų. Valdymo apskaitos diegimo poreikį lemia gydymo programoje suaktyvėję rinkos mechanizmai, įskaitant konkurenciją ir finansinių išteklių ribojimą. Medicinos centrų automatizavimo programinė įranga USU-Soft padės jums padaryti jūsų medicinos centro reklamą veiksmingesnę. Programoje rinkodaros specialistas mato, kaip klientai sužino apie kliniką, kiek žmonių skambina, kiek susitikimų ir kurioje stadijoje jie išnyksta. Tai padeda investuoti pinigus į išmaniąją reklamą ir išlaikyti lojalius naujus klientus. Paprastos ataskaitos parodo reklamų ir specialių pasiūlymų efektyvumą. Rinkodaros specialistė seka, kaip keitėsi paslaugų paklausa ir kurios sritys šiuo metu yra perspektyvesnės.

Tačiau niekada nereikėtų pamiršti, kad yra ir nusikaltėlių, kurie siūlo panašias programas, vadinamas nemokama. Viskas, ką jūs gaunate dėl to, yra sugadinti jūsų duomenys ir prarasti svarbūs įrašai, be kurių neįmanoma tęsti darbo. Visi žino, kad pasirinkę nemokamą sistemą negausite jokios kokybės. Todėl USU-Soft programa nėra nemokama. Tačiau siūlome labai patogią mokėjimo strategiją. Mokate vieną kartą, tada galėsite naudoti programinę įrangą tiek laiko, kiek norite be papildomų mokesčių. Diegimo procesas yra nemokamas ir jį atlieka mūsų ekspertai. Dėl to esame tikri, kad viską padarysite puikiai! Yra daug patenkintų klientų, kurie džiaugiasi nusprendę pasinaudoti mūsų odontologinės apskaitos sistema. Jie sako, kad programa yra patikima ir lengvai naršoma. Jie dėkoja, kad naudojasi kokybiškam produktui ir džiaugiasi, kad žmonės mainais renkasi mus!