Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa odontologijai

Programa odontologijai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa odontologijai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite odontologijos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Apsilankymas odontologijos centre ar odontologijos klinikoje yra labai sunkus procesas, dėl kurio reikia daug laiko derėtis. Jam reikia daug specializuotų žinių ne tik medicinos srityje, bet ir tokiose srityse kaip finansai ir rinkodara. Be to, norint, kad organizacija išliktų paklausa ir turėtų aukštus konkurencinius pranašumus, būtina turėti galimybę greitai orientuotis nuolat kintančioje rinkodaros aplinkoje. Medicina yra viena iš sričių, kuri nuolat seka naujas technologijas ir nori jas pritaikyti verslo pasaulyje, pasitelkdama naujausius mokslo pasiekimus. Odontologija, kuri yra medialinės erdvės dalis, taip pat turi bruožą, kad nori taikyti naujas priemones valdymui tobulinti. Vis daugiau medicinos organizacijų kreipiasi į automatizuotą operacijų apskaitą. Daugeliui tai nestebina, nes tai geriausias būdas supaprastinti darbo eigą ir drausminti darbuotojus. Tai pagerins jūsų odontologijos organizacijos efektyvumą! Jūsų darbuotojams nebereikės daug laiko skirti informacijos analizei ir sisteminimui, nes USU-Soft odontologijos programa automatiškai atlieka šias sudėtingas užduotis.

Daugelis organizacijų, diegdamos tokias odontologijos programas, stengiasi sumažinti savo išlaidas ir renkasi nemokamas programas joms parsisiųsti iš interneto. Paieškos laukelyje įvesdami ką nors panašaus į „Geriausia nemokama odontologijos programa“, daugeliu atžvilgių keliate pavojų savo įmonei. Odontologijos programą galima atsisiųsti nemokamai, tačiau mes nerekomenduojame to daryti, nes kyla pavojus užgauti kenkėjišką programą arba gauti odontologijos programą, kurios naudojimą reikia sumokėti. Niekas negali garantuoti, kad jūsų informacija bus apsaugota, o pirmą kartą sugedus nemokamai odontologijos programai gali būti prarasti visi duomenys. Be to, nemokamoms odontologijos programoms techninio palaikymo paslaugos nėra prieinamos, todėl negalėsite atlikti kokybiškos apskaitos ir gauti patikimų duomenų. Renkantis nemokamą odontologijos programą, turite suprasti riziką ir tai, kad jūsų duomenys gali būti pavogti. Nemokamas sūris pateikiamas tik su pelėkautu.

Šiandien informacinių technologijų rinka siūlo daugybę odontologijos programų įrankių, leidžiančių optimizuoti verslo veiklą organizacijoje. Skirtumas tarp jų yra funkcijų įvairovė. Žinoma, jie nėra nemokami, tačiau garantuoja duomenų saugumą. Geriausia odontologijos programa yra USU-Soft programa. Kodėl tai geriausia? Odontologijos programa naudojama įvairiose organizacijose Kazachstane ir kitose NVS šalyse. Visų pirma, tai, kas labiausiai pasiseka, yra tai, kad juo labai lengva dirbti ir jį gali suprasti visi, turintys bet kokio lygio kompiuterio įgūdžius. Be to, galite būti tikri, kad liksite patenkinti odontologijos programos kainos ir kokybės balansu. USU-Soft odontologijos programa nėra nemokama, tačiau tai tik kalba apie jos patikimumą. Rekomenduojame daugiau sužinoti apie odontologijos programos ypatybes, kad įsitikintumėte, jog mūsų programa tikrai pati geriausia.

Būtina užtikrinti optimalią klinikos darbo eigą, o svarbiausia užduotis – sumažinti pravaikštas. Žinome, kokios brangios prastovos klinikoms dėl pravaikštų. Šiuolaikinėje miesto aplinkoje pacientai vis dažniau praleidžia susitikimus dėl įtempto grafiko ir kamščių. Daugelis klinikų skambina savo pacientams mobiliaisiais telefonais, kad patvirtintų susitikimus. Tačiau ne visiems pacientams tai patinka, o didelėje klinikoje registratūros darbuotojai nespėja visiems prisiskambinti. Geriausias būdas priminti pacientams apie jų apsilankymą šiandien yra parašyti jiems žinutę. Pacientų atsakymų į SMS žinutes iš įvairių klinikų analizė parodė, kad į tokius priminimus jie reagavo itin teigiamai. Tarp visų atsakymų nebuvo neigiamų atsakymų, o pacientai dažnai pranešdavo, kad vėluos arba norėtų vizitą perkelti kitai dienai. Tokiu atveju klinika turi galimybę tuo metu priimti kitą pacientą, taip pašalinant odontologo, asistento ir kabineto prastovą.

Vėlyvas atvykimas yra nepatogumas bet kuriam specialistui, ne tik odontologui. Gali būti apmaudu, kai nepasirodo keli pacientai, laukti psichologiškai nemalonu ir diena gali tapti nenaudinga. Priminimo apie vizitą siuntimas trumpąja žinute leidžia efektyviau išnaudoti klinikos resursus ir planuoti gydytojo darbo valandas.

Bet kurios klinikos darbo krūvis priklauso nuo kiekvieno gydytojo skiriamų darbo valandų. Svarbu atskirti klinikos darbo laiką pagal grafiką ir gydytojų laiką. Pavyzdžiui, esant normaliam klinikiniam darbo krūviui, vidutinė odontologų programos trukmė yra 148 valandos. Norėdami apskaičiuoti šį skaičių savo klinikoje, galite naudoti skirtingą internete prieinamą metodiką. Tai padės nustatyti didžiausius jūsų organizacijos gamybos pajėgumus. Atlikdami skaičiavimus turėtumėte naudoti duomenis kuo artimesniems idealams, o ne apsiriboti esama situacija. USU-Soft gali rinkti šią informaciją už jus ir atlikti daugybę kitų užduočių.

Galimybė kontroliuoti tvarkaraščio sudarymo procesą taip pat yra labai svarbi savybė. Todėl atlikus tam tikrus pakeitimus (kas nutinka gana dažnai), jūs nesunkiai keičiate tvarkaraštį ir darote viską, kad gydytojų grafikas būtų kuo efektyvesnis.