Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Odontologijos automatizavimo programa

Odontologijos automatizavimo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Odontologijos automatizavimo programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite odontologijos automatizavimo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Odontologijos automatizavimas sparčiai vystosi dėl automatizavimo technologijų prieinamumo. Vienas iš techninių odontologijos, kaip savotiškos verslo veiklos srities, automatizavimo būdų – odontologijos automatizavimo programa taip pat naudojama, tačiau ji itin reta. Internete galite rasti retų odontologijos automatizavimo programų kopijų, tačiau visos jos arba reikalauja tik reguliarių mokėjimų, kad galėtų dirbti joje, arba trūksta visapusiško funkcionalumo, kurį norėtumėte matyti tokioje programoje. Išimtis yra USU-Soft, naujos kartos pažangi dantų automatizavimo programa. USU-Soft sujungė visas funkcijas, kurias verslininkai džiaugsis matydami odontologijos automatizavimo srityje. Odontologijos automatizavimo programa paprasta naudotis, o darbui joje nereikia mokėti mėnesinio abonentinio mokesčio. Odontologijos automatizavimo programa veikia net paprastame namų kompiuteryje ir nereikalauja specialios įrangos. Funkcijų šulinys yra didžiulis privalumas, nes odontologijos automatizavimo programa gali rasti požiūrį į bet kurios odontologijos klinikos darbą ir pasiūlyti savaip automatizavimą. Odontologijos automatizavimo programos pagalba Jūs kontroliuojate personalo darbo laiką, susitariate su pacientais, tikrinate vaistus, skaičiuojate paslaugų pristatymo išlaidas, taip pat dirbate su keliais kainoraščiais ir įvairiomis klientų grupėmis. vieną kartą pasibaigęs.

USU-Soft odontologijos automatizavimo programa nereikalauja daug iš jūsų kompiuterio, o norint sėkmingai veikti, reikia tik šiek tiek vietos. Taip pat galite išsaugoti informaciją kaip atsarginę kopiją įprastoje USB atmintinėje, kad galėtumėte lengvai susigrąžinti informaciją, jei kas nors nutiktų. Taip pat dantų automatizavimo programa bendrauja su finansų registratoriais, kvitų spausdintuvais, o tai žymiai palengvina darbo su klientais greitį ir leidžia jiems išduoti finansinį dokumentą kaip įrodantį apmokėjimą už paslaugas. Naudodamiesi USU-Soft odontologijos automatizavimo programa kuriate valdomos ir subalansuotos organizacijos, kuri tiesiogine to žodžio prasme veikia prekybos automatuose, verslo procesus. Tuo pačiu darbas su pacientais tampa daug greitesnis ir leidžia aptarnauti daugiau žmonių. Tai leidžia tapti lyderiu tarp konkurentų ir uždirbti daug daugiau pajamų.

Norėdami priimti sprendimą automatizuoti kliniką, turite žinoti šių technologijų diegimo naudą. Išvardinsime pagrindinius privalumus (ekonominius ir kitus), kuriuos, mūsų nuomone, odontologijos klinika ar medicinos centras gali gauti įdiegus automatizuotą dantų automatizavimo valdymo programą. Šiuos privalumus galima suskirstyti į šiuos pagrindinius problemų blokus. Visų pirma, tai yra nesąžiningo personalo vykdomas grėsmių įmonei pašalinimas arba sumažinimas (pacientų siuntimas į kitas klinikas mokamam gydymui, šešėlinių paslaugų teikimas, vartojimo reikmenų švaistymas). Antroji – pacientų finansinė drausmė (kaip rodo praktika, nesumokėjus pacientams gali būti padaryta didelė finansinė žala įmonei, nesant tinkamos administracijos kontrolės). darbas su klientų duomenų baze (profilaktiniai tyrimai, skambučiai tęsti gydymą); Pacientų neatvykimo į darbą mažinimas priminimais telefonu ir SMS žinutėmis

Dažniausiai gydytojai klinikose nekontroliuoja pacientų apmokėjimo ir palieka tai administracijos sąžinei. Tai gali būti pateisinama, nes gydytojas pirmiausia turėtų rūpintis gydymo procesu. Kompiuterinė odontologijos automatikos programa leidžia aiškiai stebėti skolininkus, priminti apie jų skolas kito paciento vizito metu, sekti draudimo programų trukmę. Kaip apsisaugoti nuo praradimo? Odontologijos automatizavimo programa gali priminti apie įsiskolinimą ne tik registruojant suteiktas paslaugas, bet ir paciento atvykimo metu ir net paciento registracijos į programą metu. Tai leidžia vadovui laiku priminti pacientui apie skolą ir galbūt atidėti papildomas brangias paslaugas, kol skola bus grąžinta. Specialus modulis („Rinkodara“) leidžia pasirinkti iš skolininkų, kurie dirbs su jais specialiai, kad padengtų skolą. USU-Soft odontologijos automatizavimo programa primena apie pasibaigusias draudimo programas.

Siūlome kokybišką daugiafunkcę programą, kuri automatizuoja visus odontologijos klinikos aspektus ir visa tai už prieinamą kainą. USU-Soft programa susideda iš nebrangių aukštos kokybės programinės įrangos modulių, kuriuos galima aktyvuoti pasirinktinai arba pagal poreikį. Moduliai perkami kartą ir visiems laikams ir nėra privalomų abonentinių mokesčių.

USU-Soft aplikaciją galima vadinti universalia, nes ją galima pritaikyti bet kokiam verslui. Išanalizavome daug panašių programų, apsvarstėme klaidas, kurias daro dauguma programuotojų, ir priėjome prie išvados, kad tai turėtų būti kuo paprastesnė, kad darbas mūsų sistemoje būtų lengvesnis ir sudėtingesnis. Dėl to jūs turite sistemą, kuri gali pagerinti darbo procesus naujo greičio ir tikslumo kokybe. Programos galimybės gali nustebinti šiuolaikinių technologijų automatizavimo galia. Tik pažangios technologijos gali užtikrinti Jūsų įmonės plėtros sėkmę.