Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa dantų kontrolei

Programa dantų kontrolei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa dantų kontrolei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite dantų kontrolės programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Daugelis odontologijos organizacijų renkasi šiuolaikinį plėtros metodą – procesų automatizavimą. Tai nėra mįslė, nes kiekviena dantų patikrinimo programa turi daugybę darbo galimybių. Tokios dantų patikrinimo programos pavyzdį nesunkiai galima rasti internete. Kiekvienoje odontologijos organizacijų valdymo programoje yra funkcijų rinkinys, leidžiantis greitai ir efektyviai pridėti ir analizuoti bet kokius duomenis. Kaip minėta aukščiau, tokios dantų tikrinimo programos pavyzdys yra prieinamas pasauliniame žiniatinklyje, tačiau neturėtumėte jų ieškoti ir bandyti atsisiųsti tokias dantų patikrinimo programas nemokamai. Abejotina, kad tai bus pažangi kontrolės programa odontologijos įstaigose. Nemokamai parsisiųsti galite tik demonstracinę versiją, kad įvertintumėte aplikacijų, kurios siūlo valdyti visus procesus odontologijos įstaigoje, galimybes. Kita galima išeitis – įsigyti mažiausiai pažangią programinę įrangą, kuri sukels daug problemų. Todėl ekspertai mano, kad odontologijos įstaigų valdymo kontrolės programą reikėtų gauti tik iš patikimų programuotojų. Iš to negalima kalbėti: negalite pasirinkti nemokamos sistemos ir gauti aukštos kokybės programėlę. Kiekviena aukščiausios kokybės dantų apžiūros programa turi susistemintus apsaugos nuo klastojimo metodus. Bandymai tai pasiekti tikrai sukels nepageidaujamų rezultatų. Odontologijos įstaigoje yra tam tikra praktika, kuri gali paskatinti efektyvią kontrolę. Geriausio verslo valdymo pagalbininko ir laiko valdymo įrankio pavyzdys yra USU-Soft sistema.

Mūsų dantų apžiūros programa neturi jokių funkcijų, kurios nėra būtinos organizuojant darbo tvarką. Tiesiog atsisiųskite mūsų demonstracinę versiją, kad pamatytumėte, kaip mūsų dantų tikrinimo programos galia yra beveik neribota. Jei reikia, netgi galite gauti specialią programą, pritaikytą tiksliai pagal jūsų pageidavimus. Ji nesiūloma nemokamai, kaip ir kitos kokybiškos aplikacijos, leidžiančios sėkmingai kontroliuoti odontologijos įstaigų veiklą. Turėdami pranašumą, galime pasiūlyti tik pagalbą, kurios reikia norint sumokėti už šias funkcijas ir naudotis programėle. Tai labai gera įdarbinimo programa verslininkams, kurie įpratę protingai naudotis organizacijų finansinėmis priemonėmis. „USU-Soft“ dantų patikrinimo programa yra efektyvi ir naudinga programa odontologijos verslui, kur informaciją gali parsisiųsti tik prieigos teises turintis vartotojas.

USU-Soft suteikia šeimos požiūrį į gydymą. Taikomos šeimyninės kaupiamosios nuolaidos. Tokiu būdu siekiama pritraukti visus šeimos narius gydytis pas atitinkamo profilio šeimos gydytoją ar specialistus. Gydymas visai šeimai gali būti priimtas kaip klinikos šūkis. Kaip galima prižiūrėti gydytojų darbą odontologijos klinikoje be kompiuterinės dantų patikros programos? Tik dantų apžiūros programa leidžia klinikos vadovui bet kuriame pjūvyje matyti bendrą vaizdą: kiek pacientai skolingi klinikai už gydymą ir kas yra šie pacientai, kaip gydytojai dirba su pirminiais pacientais, kiek naujų pacientų atvyko į kliniką. , kokius gydymo planus sudaro gydantys gydytojai ir kokius iki visiško įgyvendinimo. „USU-Soft“ dantų apžiūros programa leidžia ne tik saugoti visą informaciją apie pacientus ir jų gydymą, bet ir automatiškai suranda pacientus, kuriuos reikia kviesti tolesniam gydymui ar profilaktiniams patikrinimams.

Svarbiausia paslaugų reklamavimo internete sąlyga – greita pradžia. Bet kuri reklaminė kampanija gali būti pradėta per dvi ar tris dienas. Kaip greitai ir paprastai pradėti naudotis internetu? Pirmiausia turite paruošti savo svetainę, kurioje galėsite pasiūlyti savo paslaugas. Norėdami pradėti skaičiuoti konversijas ir įvertinti svetainės efektyvumą, savo svetainėje turėtumėte naudoti konversijų optimizavimo paslaugas. Tai paslaugos, leidžiančios matyti, kiek nukreipimų svetainė atnešė. Bet kuri įmonė gali juos įdiegti be profesionalų pagalbos. Tokios paslaugos turi diegimo instrukcijas. Populiariausias ir efektyviausias tarp jų yra „Callback Hunter“ valdiklis. Ji turi gana paprastą ir aiškią asmeninę paskyrą, kurioje vartotojas mato skambučių skaičių ir įrašą. Ji renka klientų, kurie paliko telefono numerį jūsų svetainėje, kad būtų galima perskambinti, duomenų bazė. Valdiklis įkeliamas maždaug 10–15 minučių. Tačiau yra daug daugiau panašių paslaugų, kurios gali atlikti užduotį su tuo pačiu efektu. Norėdamas tinkamai susikurti internetinę rinkodarą klinikoje, rinkodaros specialistas turi aiškiai suprasti atsakymus į šiuos klausimus: Kaip suplanuoti kokybiškam klinikos krūviui reikalingų konsultacijų skaičių? Kiek konsultacijų galima gauti internetu ir kokį planą reikėtų įgyvendinti? „USU-Soft“ dantų valdymo programa yra įrankis ir raktas į visus šiuos atsakymus. Turėdami tokią pažangią savo verslo valdymo odontologinę programą, galite būti tikri, kad jums seksis tiek kūrimo, tiek rinkodaros strategijos procese. Programos sąsaja tikrai palengvins jūsų mokymosi naudotis programa procesą. Mes darome viską, kad jūsų odontologijos verslas būtų geresnis! Išbandykite demonstracinę programos versiją ir priimkite teisingą sprendimą, atsižvelgdami į atitinkamą automatizavimo įrankių rinkinį!