Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Apskaita odontologijoje

Apskaita odontologijoje • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Apskaita odontologijoje
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite apskaitą odontologijoje

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Odontologijos klinikos visada buvo labai populiarios. Jei anksčiau odontologų paslaugos buvo teikiamos poliklinikose, tai dabar pastebima tendencija atsirasti daugelyje siauro profilio gydymo įstaigų, tarp jų ir odontologijoje. Ji siūlo platų paslaugų spektrą nuo diagnostikos iki protezavimo. Apskaita odontologijoje turi savo ypatybių, kaip ir besigydančių žmonių veikla. Čia svarbų vaidmenį atlieka sandėlio apskaita, farmacijos apskaita, darbuotojų apskaita, paslaugų kainos, darbuotojų atlyginimų apskaičiavimas, įvairių vidinių ataskaitų kūrimas ir kitos procedūros. Daugelis odontologijos organizacijų susiduria su būtinybe automatizuoti apskaitos procesą. Dažnai buhalterio pareigos apima visišką situacijos stebėjimą, galimybę kontroliuoti ne tik savo, bet ir kitų darbuotojų darbo laiką. Apskaitos proceso automatizavimas tampa būtinas tam, kad buhalteris odontologas savo pareigas atliktų kuo efektyviau. Informacinių technologijų rinka šiandien siūlo daugybę įvairių rūšių odontologinės apskaitos programinės įrangos, kurios gerokai palengvina buhalterio odontologo darbą. Geriausia odontologinės apskaitos programa pagrįstai gali būti laikoma USU-Soft taikymas. Ji turi daug privalumų, padedančių mums laimėti konkurenciją daugelio šalių rinkoje. Dantų apskaitos programa išsiskiria naudojimo paprastumu, patikimumu ir vaizdiniu informacijos pateikimu. Be to, techninis USU-Soft programos palaikymas atliekamas aukštu profesionaliu lygiu. Odontologijos apskaitos programinės įrangos kaina jums tikrai patiks. Pažvelkime į kai kurias USU-Soft, kuri naudojama kaip apskaitos programa odontologijoje, ypatybes.

Išbandykite mūsų naują programinę įrangą. Tai viena pelningiausių ir techniškai pažangiausių programų rinkoje. Sutaupykite laiko ir plėskite savo verslą naudodami lengvai naudojamą, visų funkcijų turinčią dantų valdymo programinę įrangą. Atraskite galingas funkcijas, sujungtas į paprastą darbo eigą ir intuityvią vartotojo sąsają. Atlikite daugiau su mažiau paspaudimų ir mažiau pinigų. „USU-Soft“ programėlė idealiai tinka gydytojams, nes jie sutaupo iki 70 % per kelias minutes užpildydami medicininius įrašus, dienoraščius ir sąskaitas naudodami savo odontologijos valdymo programinę įrangą. Priėmimų kalendorius visada po ranka, o priminimai leidžia gydytojams ir pacientams pamiršti paskirtą laiką. Automatinis gydymo plano apskaičiavimas sumažina pacientų priėmimo laiką. Odontologinės apskaitos sistemos dėka užtikrinama, kad apie atliktus darbus atsiskaitoma skaidriai ir greitai paskaičiuojami darbuotojų priedai. Integracija su įvairia įranga suteikia dar daugiau įrankių, kad jūsų odontologija būtų dar efektyvesnė. Dantų apskaitos programa palaiko internetinius kasos aparatus ir rentgeno sistemas.

Įprastas užduotis ir įprastinius veiksmus atlieka programėlė. Suskaičiuokite, kiek laiko gydytojai ir registratūros darbuotojai praleidžia pildydami pacientų išrašus, sąskaitas faktūras, ataskaitas, sutartis, komercinius pasiūlymus ir kitus dokumentus? O kiek valandų praleidžiama mokant šių išminčių naujoką? Standartinių ir įprastinių procesų automatizavimas suteikia darbuotojams vertingo laiko pagrindinėms užduotims atlikti. Sudėtingi skaičiavimai atliekami per kelias sekundes. Vieno darbuotojo klaida atliekant sudėtingus skaičiavimus ar pildant nestandartines ataskaitas gali netekti įmonės nemažos dalies pajamų. Administratorius nesąžiningai neklysta; tai dažna žmogaus klaida. Programinė įranga nėra žmogus, ji nedaro klaidų. Taigi pasinaudokite šia galimybe ir amžinai atsikratykite klaidų. Darbuotojo darbo laiko planavimas yra labai naudinga odontologinės apskaitos programos funkcija. Svarbu planuoti kiekvieno darbuotojo grafiką. Pavyzdžiui, sukurkite paciento susitikimų grandinę, kad gydytojas galėtų atlikti darbą neskubėdamas kiekvieno susitikimo. Tokiu būdu grandinė neturės jokių grafiko spragų ir nebus švaistomų darbo valandų.

Kas yra narkotikų srauto stebėjimo sistema? Vieninga apskaitos sistema skirta apsaugoti vartotojus nuo nelegalių narkotikų ir suteikti piliečiams bei organizacijoms paslaugą greitai patikrinti narkotikų legalumą. Be to, įdiegus odontologinės apskaitos sistemą, pateikiama išsami informacija apie pakuotės judėjimą, taip pat informacija, dėl kurios tolesnė apyvarta tampa neįmanoma (pavyzdžiui, informacija, kad pakuotė anksčiau buvo parduota arba išimta iš apyvartos kitiems). priežastys).

Būtų protinga nepasikliauti odontologinės apskaitos programomis, kurias galima rasti internete nemokamai. Protingas vadovas supranta, kad geram verslui reikia kokybiškos programėlės. Tačiau nemokama programėlė net neturi kokybės užuominos. Siūlome Jums kažką ypatingo ir naudingo Jūsų odontologo darbe. Esame sukaupę patirties ir galime garantuoti aukščiausią odontologinės apskaitos programos kokybę bei techninio aptarnavimo komandą. Mūsų ekspertai visada mielai padės jums išspręsti problemas ir įdiegs kai kurias naujas pažangias funkcijas į jau įsigytą USU-Soft programėlės funkcijų rinkinį. Vienintelis dalykas, kuris skiria jūsų kliniką ir šią programą, yra sprendimas, kurį turite priimti patys. Mes parodėme, ką galite pasiekti naudodami sistemą, visa kita priklauso nuo jūsų!