Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Odontologijos apskaitos žurnalas

Odontologijos apskaitos žurnalas • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Odontologijos apskaitos žurnalas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kiekvienas žmogus bent kartą gyvenime kreipėsi į odontologą. Visur atsiveria naujos gydymo įstaigos, siūlančios platų įvairių sričių medicinos paslaugų spektrą, taip pat labai specializuotos. Pavyzdžiui, odontologijos klinikos ir odontologija. Tokios institucijos savo veiklos pradžioje ypač nesvarsto vesti apskaitą. Manoma, kad užtenka tiesiog išsaugoti dokumentus ir vesti odontologo žurnalą. Deja, tai nėra visiškai tiesa. Galbūt pradiniame etape toks požiūris į apskaitą yra tikrai tinkamas. Mažas klientų skaičius, mažos apimtys – visi šie veiksniai turi įtakos įmonės darbo metodams (rankinis paciento registravimas odontologijoje). Tačiau augant verslo apimtims ir populiarėjant odontologijos ar kitoms gydymo įstaigoms bei didėjant klientų skaičiui, odontologijos vadovybė susiduria su opiu verslo procesų optimizavimo reikalo klausimu.

Taip yra todėl, kad nėra laiko apdoroti vis didėjančio informacijos kiekio, nes odontologai, įpratę vesti apskaitą rankiniu būdu, nustemba, kad laikui bėgant pradeda pildyti dokumentus, o ne atlikti savo tiesiogines pareigas. . Pavyzdžiui, užpildykite kliento dienoraštį arba dantų rentgeno įrašą ir sutvarkykite šiuos vaizdus pagal įrašus registre. Vadovo bandymai rinkti informaciją apie odontologinės veiklos rezultatus virsta tikru galvos skausmu eiliniams jo darbuotojams. Išeitis iš šios situacijos – klinikos perėjimas prie automatinio apskaitos registro. USU-Soft apskaitos praktika pagrįstai laikoma geriausiu apskaitos registru, kuris optimizuoja verslo procesus, susijusius su elektroninių klientų žurnalų ir rentgeno žurnalų tvarkymu odontologijoje organizacijoje.

Mūsų sukurta programinė įranga, skirta valdymo apskaitai, sėkmingai naudojama visų tipų įmonėse, įskaitant odontologijos klinikas ir odontologijos kabinetus, elektroninių klientų apskaitos žurnalų ir rentgeno vaizdų įrašams odontologijoje. USU-Soft yra pripažintas ne tik Kazachstano Respublikoje, bet ir užsienyje. USU-Soft apskaitos žurnalo pacientų įrašų tvarkymo funkcija yra įvairi, o sąsaja yra patogi. Odontologinės apskaitos žurnalu gali naudotis visi, turintys bet kokius asmeninio kompiuterio įgūdžius. USU-Soft apskaitos programa padeda tvarkyti elektroninę odontologinių pacientų apskaitos knygą ir atleidžia odontologus nuo būtinybės saugoti didelius kiekius popierinių dokumentų, taip pat atlieka visus varginančius ir įprastus kasdienius darbus bei taupo laiką. Išspręskite svarbesnes problemas. Žemiau jūsų dėmesiui pateikiame tik keletą apskaitos registro ypatybių, naudodamiesi elektroninių pacientų apskaitos žurnalų pavyzdžiu ir rentgeno vaizdų registravimo programine įranga odontologijoje.

USU-Soft dantų apskaitos registras yra nepamainomas vadovams. Taip galėsite visiškai kontroliuoti odontologo darbą. Jūs žinote, kokias pajamas atneša kiekvienas gydytojas ir vadovų produktyvumą. Gaunate galimybę ieškoti stipriųjų ir silpnųjų pusių specialistų darbe: tų, kurių konsultacijos nevirto gydymu ir pan. Visų dirbtinį intelektą turinčių darbuotojų analizė ir pranešimai apie įtartinus pokyčius neleis prarasti odontologijoje vykstančios veiklos kontrolės. Nebereikia patiems skaičiuoti savo darbuotojų atlyginimų. Programa yra labai tinkama užduočiai dėl nulinės klaidų funkcijos. Be to, galite įvertinti odontologo darbo krūvį ir atitinkamai paskirstyti pacientus bei personalą, kad odontologija būtų efektyviausia.

USU-Soft dantų apžiūros apskaitos žurnalas yra geriausias vadovo draugas. Jei lengvai ir patogiai tvarkysite savo odontologų grafikus, būsite tikri, kas vyksta jūsų odontologijoje, ir tai yra kontrolės ir tvarkos ženklas. Be to, su odontologijos organizacijos vadovybės apskaitos registru galite kuo patogiau ieškoti laisvalaikio ir registruoti pacientus. Žinoma, programa pagreitina dokumentų tvarkymą. Paruoštų šablonų turėjimas sumažina paciento aptarnavimo laiką ir galimų klaidų skaičių. Atsispausdinti sąskaitas ir priimti apmokėjimą už suteiktą gydymą galima apskaitos registre. Kurį laiką padirbėję pastebėsite, kad jūsų pajamos išaugo. Žinome, kad jūs ir jūsų rinkodaros specialistas žinote daugybę būdų, kaip padidinti įmonės pajamas naudojant rinkodaros priemones ir veiklos pakeitimus. Apskaitos registras užbaigia šiuos kelius. Pavyzdžiui, registracija internetu taupo pacientų laiką ir nervus.

Tai padidina jūsų odontologijos derinį ir operacijų skaičių. Momentiniai pranešimai mobiliojoje programėlėje ir naujienlaiškiai el. paštu leidžia trumpai apžvelgti gydytojus ir pacientus: priminti apie akcijas ir nuolaidas, pristatyti naujienas ir procedūras. Premijų programa padidina klientų lojalumą ir skatina imtis tikslingesnių veiksmų. Siuntimo sistema leidžia minimaliomis išlaidomis pritraukti daug naujų pacientų. Suteikiame jums galimybę įgyvendinti savo ambicijas, kad jūsų valdoma organizacija pakiltų į naują sėkmės lygį!