Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa odontologijos centrui

Programa odontologijos centrui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa odontologijos centrui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą odontologijos centrui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Odontologijos centras yra labai svarbi medicinos organizacija, kuri taip pat reikalauja automatizavimo. Darbo su odontologijos centru automatizavimas gali būti vadinamas išbaigtu su daugybe funkcijų, kurios leidžia pagerinti viso valdomo centro valdymą kaip visumos. Odontologijos centro programa gali saugoti elektroninę ligos istoriją, įtraukti grafiką, parengti gydymo programą ir atsispausdinti klientui. Į odontologijos centro programą pridedama daugybė ataskaitinių dokumentų: ataskaitos apie klientus, darbuotojus, paskyrimus, ligas, gydymo planus ir kt. Odontologijos centro programa galite ne tik vesti klientų apskaitą, bet ir kontroliuoti visų materialinių ir finansinių išteklių judėjimą, vesti vaistų apskaitą ir dar daugiau. Galite atsisiųsti nemokamą odontologijos centro programą, kurios demonstracinė versija yra prieinama mūsų oficialioje svetainėje. Atsisiųskite odontologijos centro programą ir pasidalykite idėjomis! Automatizuokite savo odontologijos centrą ir pamatysite savo organizacijos darbo pažangą!

Šešėlinių paslaugų sistema, kai gydytojas gydo pacientą savo reikmenimis ir su klientu derasi dėl atsiskaitymų, dažnai yra giliai įsišaknijusi valstybinėse ir žinybinėse poliklinikose, tačiau nepakankamai kontroliuojant, tokių incidentų gali įvykti ir privačiose klinikose. Žala verslui dėl šešėlinių paslaugų yra didžiulė. Iš tikrųjų verslas prisiima didžiąją dalį šešėlinio pacientų gydymo išlaidų, o ne visos procedūros už suteiktas paslaugas yra verslo kasoje. Esant išplėtotai šešėlinių apmokėjimo sistemai, klinikos plėtra tampa beveik neįmanoma, nes šiuo atveju kiekvienas gydytojas yra tiesioginis konkurentas bandymams organizuoti privačius susitikimus poliklinikoje. Daugelyje didelių poliklinikų administratoriai negali panaikinti ar net sumažinti šešėlinių įmokų, todėl stengiasi sukurti gydytojų „planą“, o tai reiškia, kad nuomojamos kėdės.

Tokio tipo veikla egzistuoja net išsivysčiusiose šalyse (Norvegijoje, Suomijoje), tačiau akivaizdu, kad finansinis odontologijos padalinių ir patalpų nuomos efektyvumas yra tikrai žemesnis nei tradicinės komercinės įmonės formos. Kaip minėta aukščiau, jei administracija nekontroliuoja, šešėliniai mokėjimai gali lengvai atsirasti ir privačiame versle, todėl bet kokios savininkų investicijos tampa neveiksmingos. Odontologijos centro valdymo programos USU-Soft dėka galima padidinti pacientų klinikinį dalyvavimą. Deja, odontologams, gyvos eilės prie odontologo kabineto laikai jau praėjo, o odontologas, gavęs apmokėjimą iš kito paciento, nebeištars mylimo žodžio „kitas“. Dabar tokią eilę galite pamatyti tik savivaldybės poliklinikose, kur senyvo amžiaus gyventojai protezus gauna nemokamai. Tai nereiškia, kad tirpstančių pacientų yra mažiau, tačiau nuo 1990-ųjų odontologija padarė didžiulį šuolį į priekį teikiamos priežiūros kokybės ir apimties srityje, o per pastaruosius 5–10 metų konkurencija odontologijoje tapo labai didelė. ypač dideliuose miestuose, kur pasiūla aiškiai viršija paklausą.

Kartais gali susiklostyti situacija, kai gydytojas dėl objektyvių priežasčių negali priimti pacientų ir laikytis savo grafiko pagal odontologijos centro valdymo programą, o vėliau – pagal Jūsų gydytojo ar jo grafiko laiką pagal kito gydytojo tvarkaraštį. Tokiais atvejais naudokite parinktį pridėti kitą užduočių programą prie odontologijos centro programos. Padėkite žymeklį į pradinę gydytojo užduoties programą norimu laiku ir spustelėkite šį veiksmą. Odontologijos centro valdymo programoje atsiras standartinis naujo užduočių grafiko pridėjimo ir pridėjimo langas, kuriame tereikia teisingai nurodyti pavadinimo laiką ir naują darbuotoją. Svarbu pažymėti, kad pakeitimo laikotarpis turi neviršyti pradinės programos trukmės ir nepadalyti nė vieno paciento registravimo į kelis gydytojus.

Jei šios sąlygos yra įvykdytos, atlikus operaciją odontologinės apskaitos programoje, pradinė programa teisingai suskirstoma į dvi ar tris užduočių programas, o jei modifikuotu laikotarpiu pirminėje programoje jau yra pacientų, visi pateks į atitinkamai pavaduoti gydytoją. Darbas galimas pagal grafikus pagal pamainą, savaitę ir darbuotojų valandas. Jis iškviečiamas per atskirą mygtuką, esantį apatiniame procesų skydelyje su programos langeliais. Programa vos 1 paspaudimu parodo, kokį pelną uždirbo odontologijos klinika ir kiek ji stabili. Ataskaitos padės pakoreguoti verslo strategiją užsidirbti pinigų. Vadovas lengvai valdo personalą ir išlaiko talentingus darbuotojus! Programa padeda darbuotojams suprasti, kas muša rekordus ir uždirba pelną, o kas nesilaiko terminų ir lėtina klinikos darbą.

Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje arba susisiekę su mūsų ekspertais. Turime patirties diegiant programas naudojant šiuolaikinių technologijų galimybes. Dėl to galite būti bet kurioje pasaulio vietoje ir mes vis tiek galime įdiegti programą nuotoliniu būdu, naudodami interneto ryšį. Programa atveria duris į tvarkos pasaulį ir aukštus efektyvumo rodiklius. Naudokite programą ir pakelkite savo verslą į naują lygį. Mūsų patirtis ir žinios yra jūsų paslaugoms!