Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa odontologams

Programa odontologams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa odontologams
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą odontologams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Odontologai padaro žmonių šypsenas ryškesnes. Pati veikla, kaip ir visa medicinos paslaugų teikimo struktūra, siejama su didele atsakomybe. Nenuostabu, nes nuo odontologo veiksmų pasekmių priklauso žmogaus sveikata. Įskaitų tvarkymas odontologijoje taip pat turi savo ypatybes ir ypatybes, kurios teisingai organizacijai nustato tam tikrus įsipareigojimus. Odontologams vis dažniau reikia tinkamos odontologijos programos, kad galėtų atsiskaityti už savo veiklą. Mūsų gyvenimo tempas vis greitėja, vis dažniau susiklosto situacija, kai seni apskaitos metodai tampa nuostolingi ir destruktyvūs. Jei nepaisysite šios problemos, įmonė gali žlugti. Norint ne tik išgyventi, bet ir padidinti odontologijos įstaigos pelną, reikia radikaliai persvarstyti savo požiūrį į apskaitos organizavimo būdus ir priemones. Tiems, kurie užsibrėžia savo darbe panaudoti naujausius mokslo ir technologijų pasiekimus, pagalbai siūlomos kelios IT įmonių siūlomos galimybės – odontologų darbo automatizavimo programos. Kai kurios organizacijos, turinčios ribotą biudžetą, bando sukurti ir sutaupyti pinigų odontologų programoms, kurios tikrina, ką pavyksta atsisiųsti iš interneto.

Tai vėlgi netinkamo požiūrio į problemą pavyzdys. Tokios programos nereiškia nuolatinio techninio palaikymo, o tai apsunkina programos pritaikymą pagal savo poreikius, palengvina odontologo darbą. Be to, pradedant nemokamą programą odontologijoje, visada yra rizika prarasti svarbią informaciją esant menkiausiam gedimui. Be to, ne visada įmanoma jį atkurti. Visi be išimties techniniai ekspertai rekomenduoja odontologijos įstaigose įdiegti kokybiškas patikimų kūrėjų programas. Odontologų pasirinkimas vis labiau krenta į USU-Soft programą, kuri palengvina odontologų darbą. Pasirinkimas neatsitiktinis, nes mūsų programa yra ne tik labai patikima, bet ir labai paprasta naudoti, kas leidžia joje dirbti tiek pažengusiems kompiuterių vartotojams, tiek pradedantiesiems.

Organizuoti integruotą požiūrį į pacientų gydymą, stebėti, kaip vykdomi gydymo planai ir gerinti gydymo kokybę – tai turėtų numatyti organizacijos vadovas. Kas yra integruotas požiūris į pacientų priežiūrą? Tai skirtingų specialistų įtraukimas į paciento gydymą. Daugelis ekspertų teigia, kad skirtingos odontologijos disciplinos tarpusavyje nesąveikauja ir kiekvienas savarankiškai dirbantis gydytojas pacientui neduos naudos. Ši tarpdisciplininio požiūrio koncepcija odontologijoje yra skirtingų specialybių gydytojų pastangų, siekiant sėkmingo ir efektyviausio gydymo rezultato, sinergija. Kalbant apie kompleksinį paciento gydymą, kuriame dirba įvairūs specialistai (chirurgas, terapeutas, ortopedas, ortodontas), automatinė kompiuterinė programa tampa nepakeičiamu asistentu. Tai leidžia sudaryti gydymo planą ir jį stebėti kiekviename etape. Atsivertęs elektroninę ligos istoriją, specialistas iš karto mato, ką jis ir kiti gydytojai darė anksčiau, kokioje stadijoje esate ir ką reikia daryti toliau. Visa medicininė informacija čia taip pat elektronine forma – paciento nuotraukos ir rentgeno nuotraukos, tyrimų duomenys, dantų formulės ir pakitimų istorija ir kt.

Turite pasirinkti pigiausią ir lengviausią paslaugą, kuri jūsų klinikoje yra labai paklausi. Nėra prasmės internete skelbti tokias paslaugas kaip dantų implantai ar genetinių ligų gydymas. Konsultacija – pati populiariausia ir universaliausia paslauga visoms klinikoms. Sukurkite šios paslaugos reklamą ir pradėkite įkelti informaciją į internetą. Pirmą kartą tokio tipo paskirties vietai turėtumėte skirti apie 10 % savo biudžeto. Pavyzdžiui, jei bendras reklamos biudžetas yra dešimt tūkstančių dolerių, optimali suma tinklui būtų tūkstantis dolerių. Jei biudžeto nepakanka, galite sumažinti kitus reklamos šaltinius (pavyzdžiui, informacijos apie kliniką teikimą laikraščiams ir žurnalams). Tačiau nerekomenduojama mažinti išlaidų tokiems ištekliams kaip patarimai. Atlikę pirmąjį testą, gausite konkrečius duomenis apie klientus, užsiregistravusius vizitui Jūsų klinikoje, galėsite apskaičiuoti savo išlaidas ir pajamas.

Kiekvienam gydytojui reikia skirti valandų skaičių pirminėms konsultacijoms. Norint kokybiškai ir sistemingai aptarnauti pirminį konsultacijų srautą, bet kurios specialybės gydytojas šioms konsultacijoms turėtų skirti 35% savo darbo laiko. Atitinkamai pirminių konsultacijų skaičius yra tiesiogiai susijęs su joms skirtu laiku ir gydytojo odontologo programoje sunaudotu laiku.

USU-Soft programa padeda patikrinti rinkodaros strategijos efektyvumą ir konsultacijų skaičių. Individualūs skambučiai gali būti naudingi priminus klientams apie apsilankymus. Taigi gydytojas odontologas ar vadovas turi teisę paskambinti pacientui, prisistatyti nurodant pareigas, vardą (pavardę) ir paaiškinti pacientui problemą. Svarbiausia tai padaryti tinkamu laiku. Kuo daugiau sužinosite apie praktiką, tuo labiau įsitikinsite, kad tokią sistemą norėsite turėti savo odontologijos organizacijoje. Kviečiame tai padaryti!