Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programinė įranga odontologijai

Programinė įranga odontologijai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programinė įranga odontologijai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programinę įrangą odontologijai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Odontologijos organizacijos visada yra vietos, kuriose yra daug žmonių. Ši tendencija vienoda tiek didelėse įstaigose, tiek mažose odontologijos klinikose. Didžiulio pacientų srauto kontrolė, daugelio vidinių ir išorinių duomenų apskaita, paslaugų teikimo procese naudojamų vaistų vartojimo kontrolė ir daugelis kitų problemų verčia odontologijos organizacijas atkreipti dėmesį ir skirti laiko šioms užduotims atlikti. Poreikis kontroliuoti didelį odontologijos ar odontologijos kabineto lankytojų skaičių, tvarkyti didelį kiekį privalomos ir vidinės dokumentacijos, stebėti paslaugų teikimui naudojamų medžiagų judėjimą – visa tai palieka pėdsakus, atima daug pastangų. laiko ir reikalauja radikaliai peržiūrėti odontologinių įrašų tvarkymo metodus. Laimei, IT rinka nestovi vietoje ir siūlo naujus sprendimus tokioms problemoms spręsti. Kompiuterinės odontologijos apskaitos programinės įrangos dėka galima kuo ilgiau ir tiksliau saugoti duomenis bei atsikratyti klaidų ir nuolatinių problemų. Viena iš pažangiausių automatikos valdymo sistemų yra USU-Soft programa. Odontologijos valdymo programinė įranga suteikia darbuotojams daugiau laisvo laiko, kurį jie gali skirti tiesiogiai savo pareigoms, nereikalaujant pildyti nesibaigiančių dokumentų. Dantų apskaitos programa USU-Soft ilgą laiką užima lyderio pozicijas, palyginti su panašiais produktais. Jis populiarus tarp odontologijos klinikų Kazachstane ir kitose pasaulio šalyse. Jo privalumas – paprastas naudojimas ir galimybė pasirinkti individualius nustatymus.

Patogi ir intuityvi sąsaja yra tai, kam skiriame daug laiko ir pastangų! Žinome, kiek laiko reikia priprasti prie kažko naujo. Štai kodėl mūsų programuotojai stengėsi mūsų programinę įrangą padaryti taip, kad po kelių dienų galėtumėte pradėti ją naudoti be instrukcijų. Jums nereikės sukti galvos, kur sukurti ataskaitą ar susitarti dėl susitikimo su pacientu – kiekvienas gali tai padaryti su mūsų programine įranga! Teisių skiltis užtikrina, kad jūsų darbuotojai matytų tik tai, ką jiems reikia matyti. Nesijaudinkite, kad darbuotojai gali pasiekti konfidencialią įmonės informaciją. Kiekvienam darbuotojui galite nustatyti prieigos lygius ir bet kada juos pakeisti. Paaukštinus darbuotoją naujas vartotojas nesukurs. Integravimas yra programinės įrangos funkcija. Čia kalbame apie jo globalią reikšmę: CRM sistema, klientų bankas, SMS pranešimai, analizė ir įrangos įsigijimas. Mūsų programinė įranga gali būti integruota su beveik bet kokiu produktu, kad jūsų klinikoje būtų galima visiškai automatizuoti verslą. Ar nesutinkate, ar gerai, kad iš vienos programinės įrangos galite sužinoti absoliučiai viską apie savo įmonę? „Analytics“ taip pat perkeliama į programos atsakomybę.

Verslas yra skaičiai. Ir juos reikia skaičiuoti. Esame tikri, kad sutinkate su mumis. Jūsų patogumui mūsų programinė įranga gali sugeneruoti daugybę ataskaitų pagal jūsų pasirinktus parametrus: atlyginimus, valandas per pamainą, pajamų apimtį ir gydytojų darbo krūvį. Visa tai galima pamatyti keliais paspaudimais! Pažangi analitika leidžia pamatyti silpniausias klinikos vietas ir padidinti personalo produktyvumą. Analitinės priemonės parodys pelno ir klientų srautų dinamiką bei vidutinę kontrolę. Išmaniųjų programinės įrangos produktų dėka daug lengviau stebėti savo odontologinius pacientus. Paprastas pacientų ir šeimos narių duomenų įvedimas, automatinis informacijos sisteminimas ir filtravimas, galimybė kontroliuoti mokėjimus ir kiti patogumai leidžia klinikoje įdiegti USU-Soft aplikaciją. Kiti žingsniai, norint užregistruoti asmenį odontologijos sistemoje, būtų paskyros atidarymas. Norėdami tai padaryti, eikite į paciento užpildytą puslapį ir pridėkite paskyrą, nurodykite vardą ir užpildykite kitą informaciją, pasirinkdami parinktis iššokančiajame lange. Tai leidžia lanksčiai pasirinkti pasirinkimus, mokėjimus ir reklamas. Nepamirškite spustelėti išsaugojimo mygtuko.

Po apsilankymo klientai automatiškai gauna pranešimą ir palieka atsiliepimą. Jūs sukuriate eksperto profilį ir įvertinimą. Reklamuokite savo kliniką per ekspertų profilius iš visų turimų išteklių – klientai mato gydytojų nuotraukas, atsiliepimus, skaito atsiliepimus ir atvyksta į jūsų kliniką. Klientams taip pat yra mobilioji programėlė. Jie gali matyti savo būseną, apsilankymų istoriją ir susitikimus. Sistema automatiškai sukuria priminimus ir laiškus; klientai gauna premijas ir dovanas. Dėl viso to didėja pasitikėjimas klinika ir gydytojais, o klientai dažniau apie Jus galvoja. Tai lemia dažnesnius vizitus pas savo klinikos specialistus. Šiuos ir kitus klientų pritraukimo ir išlaikymo įrankius galima rasti mūsų pažangioje odontologijos organizacijos valdymo programinėje įrangoje. Jei turite klausimų ar tiesiog norite sužinoti daugiau apie programą, žiūrėkite mūsų vaizdo įrašą, kuriame išsamiai paaiškinama programinė įranga. Galite susisiekti su mumis ir viską papasakosime asmeniškai!

Programos struktūra sukurta taip, kad bet koks vienos skilties pakeitimas neišvengiamai paveiktų ir visa kita. Taigi jūs gaunate puikią sistemą, kuri automatizuodami patikrina ir dar kartą patikrina visą įvestą informaciją. Be to, galite nustatyti, kas atsakingas už nepageidaujamos ar neteisingos informacijos įvedimą, kad galėtumėte pasikalbėti su tuo darbuotoju ir išvengti panašių klaidų.