Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa odontologijos kabinetui

Programa odontologijos kabinetui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa odontologijos kabinetui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą odontologijos kabinetui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

„USU-Soft“ programa odontologijos kabinetui – tai programa, padedanti automatizuoti ir valdyti odontologijos praktiką. Be to, tai užtikrina kokybišką ir greitą bendradarbiavimą su klientais. Galite ieškoti odontologinės praktikos programos internete, tačiau dauguma tokių odontologinės praktikos patikrinimo programų reikalauja reguliaraus abonemento, kad galėtumėte jose dirbti, arba gali neatitikti organizacijų reikalavimų. Odontologo praktikos valdymas logiškai atima daug laiko ir energijos, todėl pasikliovimas tokia nekokybiška praktika gali pakenkti jūsų organizacijai. Norime parodyti jums unikalią aplikaciją – odontologijos biuro programą USU-Soft, kuri jums tikrai patiks, nes galimybės tobulinti savo odontologijos kabinetą yra neribotos, nes jos funkcijos yra plačios ir aplikacija gali būti naudojama individualiai. poreikiai. O ši odontologinės praktikos valdymo programa visuotinai pavadinta dėl savo lankstumo. USU-Soft programa yra speciali programa, jos funkcijų sąraše yra susitikimų su odontologijos kabinetu sudarymas, personalo ir mokėjimų apskaita, klientų sekimas, iš jų atliekami mokėjimai, automatinis datos kortelių, dantų kortelių pildymas ir kt. Norėtume apie tai pakalbėti išsamiai. Bendrąja prasme odontologinės praktikos kontrolę galima visiškai patikėti programai USU-Soft, nes ji niekada neveikia, o įranga leidžia sudaryti vaistų inventorių ir įrašyti gydytojo darbą. USU-Soft odontologijos biuro programa nekelia didelių reikalavimų jūsų kompiuteriui ir gali būti naudojama paprastame nešiojamajame kompiuteryje.

Dantų apskaitos programoje yra įmontuota CRM sistema, kuri neabejotinai pagreitins jūsų bendravimą su pacientais ir leis jums aiškiai suprasti, kaip su jais elgiatės. Be to, mūsų odontologinėje apskaitos sistemoje galima iš anksto susitarti su pacientais. Tuo pačiu jūs aiškiai kontroliuojate konkretaus odontologo darbą, nes prieš jūsų akis yra visas grafikas, taip pat pakeitimai, kuriuos gali atlikti odontologai ar pacientai. Praktikos programa dar niekada nebuvo tokia paprasta ir prieinama! Mokymosi dirbti programa procesas yra lengvas ir greitas, o su ja pateikiamas maketas leidžia ženkliai padidinti darbo efektyvumą. Apskaitos procesas su programa visiškai nesudėtingas. Tai nesunku suprasti, todėl programą paleisite per kelias minutes nuo programos paleidimo! Odontologiniai terminai, diagnozės, skundai taip pat įkeliami į šablonus. Tačiau jei programoje reikia savo formų arba galite susikurti savo. Visas personalo stebėjimo procesas gali būti organizuojamas naudojant USU-Soft programą, nes visos veiklos yra įrašomos į specialų žurnalą, kurio kontrolė yra prieinama ir Jums. Be to, jūsų valdymas gali būti išplėstas, kad galėtumėte pasiekti konkrečią programos dalį; tai atlieka svarbų vaidmenį, jei kai kurie darbuotojai neturėtų matyti tam tikros informacijos arba jei jų įgaliojimai apsiriboja konkrečia užduotimi. Galite apriboti prieigą prie informacijos arba visų programos dalių.

Be to, kas išdėstyta aukščiau, mūsų programoje yra paslaugų teikimo metu sunaudotų medžiagų apskaitos funkcija. Kontrolę išlaikote koreguodami sąnaudų skaičiavimą ir apskaitydami visas medžiagas ar prekes, susijusias su organizacija. Taip pat galite stebėti mokėjimus gydytojams tiek konkrečių paslaugų kontekste, tiek už visą paslaugų spektrą. Visa tai mūsų programoje nustatyta paprastais veiksmais. Mūsų programa taip pat turi darbo valandų stebėjimo funkciją. Įeinant į programą, ji fiksuoja įėjimo datą ir laiką bei kitas veiklas, o visos šios valdymo funkcijos pasiekiamos programos valdymo skiltyje. Visoms per programą vykdomoms veikloms taikomas auditas, kad galėtumėte matyti visus savo darbuotojų veiksmus, nes sistema fiksuoja datą, laiką, informaciją sukūrusį ar pakeitusį vartotoją. Nuotolinis ryšys su programa leidžia kontroliuoti ir paskirstyti pacientus gydytojams bei peržiūrėti jų veiklą, net kai nesate odontologijos kabinete. Naudodami USU-Soft aplikaciją galėsite geriausiai valdyti savo organizaciją, visos valdymo funkcijos Jums bus labai patogios ir gausite momentinius rezultatus. Be to, programėlė USU-Soft leidžia daug greičiau dirbti su pacientais ir suteikti darbuotojams sąžiningą atlygį, vizualiai matant darbo kokybę. Programa leidžia tapti lyderiu tarp konkurentų ir gauti daugiau naudos.

Nėra nieko svarbiau už gebėjimą išlikti rinkoje ir išlikti kompetentingam. Tačiau tai nėra lengva užduotis. Norint šiandien odontologo kabinete nustatyti laikrodžio sistemą, reikia įdėti daug darbo ir veiksmų. USU-Soft supaprastina šį iššūkį ir palengvina tinkamą jūsų organizacijos vystymąsi. Duomenų apsaugos lygis užtikrinamas 100 proc. Ne visi darbuotojai turi prieigą prie visų programos dalių. Pamatyti leidžiama tik tiems, kuriems reikia stebėti visą medicinos kabineto vidaus darbą. Taigi galite būti tikri, kad nebus prarasti duomenys ar paciento duomenų vagystė.